Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 18.11.2019    01:48:10
» » » 2013 » Апрель » 15
Salamandra Пікетування міліції в Житомирі. Відео
Оценка: 5/5
Голосов: 1


Пікетування міліції в Житомирі. Відео

15.04.2013, 14:42:21 651 0.0 0

Коментарі глядачів:

Петро Павлюк: Такі машини як МВД, СБУ та інші незаконні каральні збройні формуваня колишньої імперії повинні зникнути з лиця України разом з їх поплічниками.

vitaliu: та цим курвам в погонах насрати на людей... їм аби гроші і сама влада...!!!

Посланці «Свободи»

12 квітня 2013 року під будівлею обласного управління міліції в Житомирі юрмились стривожені міліціонери, за рогом у повній бойовій готовності зачаїлись доставлені автобусом «беркутівці», вітерець обережно ворушив національні знамена, лунали підсилені гучномовцем промови — обласний осередок Всеукраїнського об'єднання «Свобода» проводив пікетування.

Але дарма хвилювались міліціянти — ніхто не намагався штурмувати годівницю корупціонерів та гнати перевертнів у погонах аж до кордонів Конго чи Зімбабве. Пікетування проходило мирно, палкі промовці прийшли в гості до правоохоронців, щоб зайвий раз нагадати міліційному керівництву про його справжнє єство. Це майже те ж саме, якби народний депутат прийшов до свинарника і звернувся до свиней з промовою: «Шановне панство, ви — брудні свині!» Тобто, не було вчинено жодних спроб здерти з когось шкіру з салом та погонами і запакувати в домашню ковбасу.

— Ми прийшли з миром!, — гіпнотично заспокоював міліціянтів «свободівець» Михайло Сліпченко,

— Погомоніти про те, про се, про деякі злочини, в яких міліція виконує роль спільника ...

Пікетувальники тримали плакати з написами:

— Чому міліція «кришує» торгівлю наркотиками в Черняхові?

— Хто прикриває вбивцю — мажора Руденького?

— Чому коростенська міліція сфабрикувала справу проти Наталії Прищепи?

— Чи покарані міліціянти, які катували Анатолія Конопацького?

— За що УМВС переслідує журналіста Віктора Котенка?


Прикреплённые изображения:
Salamandra Пікетування міліції в Житомирі. Відео Salamandra Пікетування міліції в Житомирі. Відео Salamandra Пікетування міліції в Житомирі. Відео Salamandra Пікетування міліції в Житомирі. Відео Salamandra Пікетування міліції в Житомирі. Відео Salamandra Пікетування міліції в Житомирі. Відео Salamandra Пікетування міліції в Житомирі. Відео Salamandra Пікетування міліції в Житомирі. Відео Salamandra Пікетування міліції в Житомирі. Відео
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо