ЖЖ Инфо » Мой блог » Waliko » 2013 » Апрель » 29
Waliko Фанати "Кубані" вивісили на матчі чемпіонату Росії величезний банер українською мовою

Waliko

Оценка: 3.1/5 Голосов: 15

29.04.2013, 11:51:26 2040 3.1 5

Вболівальники краснодарської "Кубані" під час перфомансу на матчі 26-го туру чемпіонату Росії проти пітерського "Зеніту" розгорнули банер українською мовою. Гра відбулася у неділю, 28 квітня. На банерах красувався напис українською мовою "За Кубань, За Батьківщину!". А по центру кубанці розмістили плакат у формі серця з зображенням козака та датою заснування клубу. Додамо, що матч завершився бойовою нічиєю 2:2. "Зеніт" відкрив рахунок на 6-й хвилині. Потім краснодарці відновили паритет і швидко вийшли вперед. Та у другому таймі гості знову забили, зрівнявши рахунок.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.