Журнал Житомир инфо
УКР | РУС        Сегодня: Среда, 17.07.2019    04:06:53
» » » 2013 » Июнь » 11
Half_baked Как погиб Гагарин.
Оценка: 2.2/5
Голосов: 17


Как погиб Гагарин.

11.06.2013, 17:40:11 931 2.2 2

Винищувач Су-15, яким керував екіпаж Серьогіна-Гагаріна, по необережності в умовах хмарності здійснив маневр, що призвів до зриву літака Юрія Гагаріна в штопор.


Про це заявив космонавт Олексій Леонов з посиланням на розсекречені дані.

"20 років я боровся, щоб розповісти правду про загибель Юрія Гагаріна. В офіційному (висновку про загибель) написали, що літак (Гагаріна) здійснив різкий маневр, пов'язаний з відворотом, увійшов у штопор і при цьому зіткнувся з Землею. Екіпаж загинув. Маячня!", - заявив він.

За його словами, він був допущений до розсекречених документів в комісії, що розслідувала загибель першого космонавта планети.

"Насправді все було по іншому: 27 березня 1968 року під час пілотування літака (з екіпажем Серьогін-Гагарін) у цьому ж районі несанкціоновано виявився інший літак: Су-15, який виконував політ з аеродрому Жуковський. При цьому льотчик порушив режим, спустився до висоти 450 метрів - а я це знаю, тому що розмовляв зі свідками - на форсажі пішов на свій ешелон і на відстані 10-15 метрів в хмарах, пройшовши поруч з Гагаріним, перевернув його літак, ввігнали в штопор, вірніше, в глибоку спіраль на швидкості 750 кілометрів на годину. Літак (Гагаріна) здійснив півтора витка і на виводі (з штопора) зіткнувся із Землею", - розповів Олексій Леонов. За його словами, це вже не версія, а справжня причина загибелі першого космонавта планети.

"Мої міркування підтверджені розкриттям розсекреченого конверта з висновком комісії. Таємниці в цьому немає, а є нехлюйством і порушенням режиму польотів, але мене засмучує інше: що люди, які працювали в комісії, в тому числі і Каманін (Микола Каманін), знали правду, але робили вигляд, що це не так. Я хотів би, щоб і сім'я (Гагаріна) знала правду про загибель", - сказав Леонов.

Відповідаючи на питання про те, хто саме пілотував літак Су-15, і по необережності призвів до загибелі першого космонавта планети, Леонов сказав: "Мені давали можливість оголосити про справжню причину за умови, що я не назву ім'я льотчика, якому зараз 80 років, і стан його здоров'я дуже важкий. Я дав слово, що не назву", - сказав Леонов, перший в історії людства космонавт, який виконав вихід у відкритий космос.


http://tsn.ua/svit/kosmonavt-leonov-rozsekretiv-oficiyni-prichini-zagibeli-gagarina-297989.html

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 2
SteamRoller
1 Михаил (SteamRoller)   • 19:14:46, 11.06.2013
0

>>розсекреченого конверта з висновком комісії

И ни Горбачов, ни Ельцин его не обнародовали?
Что-то не верится.
РИП
2 Игорь (РИП)   • 21:57:47, 11.06.2013
0

Прочитал первый абзац и вспомнил Рому Давиденко.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо