Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 20.04.2018    15:43:58
» » » 2016 » Июль » 12
Ірина_Костюшко Провела громадські слухання в селах, де в криницях замість води  - "отрута"

Ірина_Костюшко


Оценка: 3.7/5
Голосов: 3

Провела громадські слухання в селах, де в криницях замість води - "отрута"

12.07.2016, 13:19:37 927 3.7 1

В селі Грозине загроза життя. Саме так я б окреслила ситуацію, яка склалася навколо сіл Грозине та Сингаї Коростенського району. Тема води в селах для Житомирщини не нова. Але так тривати далі не може.
На громадських слуханнях, я з’ясувала, що близько 10 років громада ніби об стінку б’ється над вирішенням питання щодо повернення чистої води в оселі. А обласна рада у відповідь на моє депутатське звернення відповідає, що екологічна ситуація в нормі. При тому, я вже маю на руках результати СЕС, які засвідчують, що воду з криниць не можна пити навіть тваринам. 
Таким чином терпець у людей увірвався, і понад сто людей вийшли на відверту розмову щодо вирішення цього питання. Хочу зазначити, що, на жаль, і сільській владі в цьому випадку треба бути більш активнішою. Вони за всі роки досі не підготували жодного проекту, чи на свердловину, чи на проведення частини водогону, аби поліпшити право на безпечну воду 300 людей. 
Мешканці також вимагають від влади прояснити, чи порушує екологічні та санітарни норми смітєзвалище, а також яким чином воно може впливати на якість води в сільскіх криницях. Якщо вся причина в ньому, то ми маємо втрутися.
Я як депутат округу спільно з юристами дала вказівки, як діяти далі. В громаді створили ініціативну групу з 7 людей, яка працюватиме над збором підписів та кінцевим розумінням кількості потерпаючих. Після чого, звернемося до проектної організації, яка складе кошторисну документацію. 
Сподіваюся, ми швидко підключимося і поставимо крапку над жахом, який коїться в районі. Адже про яке відродження сіл можемо говорити, якщо люди не забезпечені найелементарнішим.

 

Прикреплённые изображения:
Ірина_Костюшко Провела громадські слухання в селах, де в криницях замість води  - "отрута"
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 1
vox
1 владимир (vox)   • 20:31:55, 12.07.2016
0

ну, в этом случае хотя бы акушер-гинеколог :) Недоскакали.


Объявления:


Это интересно!

Loading...

Читайте ЖЖ.инфо


Распродажи интернет-магазинов