Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 20.02.2019    04:05:55
» » » 2018 » Июнь » 29
sergqy Ідеальна Пара
Оценка: 3.4/5
Голосов: 9


Ідеальна Пара

29.06.2018, 21:55:46 1249 3.4 1

Це було так давно, що не було навіть хакерів. Хто ж був? Нікого й не було. Так з великою білью, думала, прекрасна цифра по іменіі Одиниця. Вона була худенька і маленька.
    В її тендітної душі вирував величезний вогонь. Так, це був вогонь ненависті проти подружок. Всі ці трійки, вісімки та інші, були звичайними старими дівами і заздрісницями.
Боже, було б чому заздрити - шістці. Шістка була найкращою подругою Дев'ятки. Котра, постійно хвалилася, що так схожа на красуню всієї системи. Але дев'ятка, в глибині душі була також нещасна і безнадійно закохана в нуля.
​​​​​    Але який це був нуль? Просто Нуль - це нікчема, нехай бігають за нулями, дрібні цифри. Її обранець був сам, Абсолютний Нуль. Дуже таємничий і такий холодний, що прямо дух перехоплювало.
З звичайними нулями більше щастило нашої маленької героїні. Всі нулі крутилися біля неї так поруч і всі були так жахливо однакові. Ну просто ніякими. Вони на перебір обіцяли одружується і зробити її мільйонеркою. Як це було вульгарно та нудно, пов'язати своє життя з пустушкою, і народжувати ще такі ж пустушки.
Пройшли роки, люди як і раніше користувалися десятковою системою, але як то вже дуже нікчемно. Реально використовувалися руки пальців, де про нулі, ніхто й гадки не мав..
Одиничка страждала ще більше від такої не справедливої ​​системи. Я врятую нуль, я створю свій світ і він буде ідеальним. Наша маленька подружка тоді не здогадувалася, що це буде і її справжнім жіночим щастям. Отже зовсім несподівано на початку 30 років ХХ століття вона виходить заміж за повного нуля. Серед усіх нікчем, на її думку повний нуль був самим нікчемним. Він навіть не мав ні грама алкоголю, тому що в ньому відсутня і кров. Прямо бовдур який то. І користувався абсолютним презирством серед інших нулів. Стільки років вона терпіла і чекала свого щастя, що її любові їм вистачить на двох.
Вони повністю відмовилася від решти цифр. У цьому світі, щоб він став по - справжньому ідеальним, повинні бути тільки Я і Ти. Повний нуль був зачарований своєю обраницею. Часто шепотів їй на вушко: «Ти моя єдина». Звичайно, з гордістю говорила тендітна подружка, адже інших цифр просто немає в нашому світі. Ти моя рятівниця, з гордістю говорив щасливий нуль, я ніколи не забуду, хто мене врятував від вічної нікчемності. Через кілька років у новій і закритою для інших цифр системи, з'явилися нові нулики і одинички. З кожним роком їх ставало все більше і більше. Вони радували людей, і були горді своєю постійністю і унікальністю. Нарешті то маленька одиничка знайшла своє щастя, яке було зовсім поруч. Її світ став таким простим, красивим і величним. Адже зовсім недавно в її родині з'явився праправнучок - перший Терабайт.

У цьому світі, щоб він став по - справжньому ідеальним, повинні бути тільки Одиниця і мій повний Нуль, з гордістю повторювала Вона. 

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 1
Arina1985
1 Арина (Arina1985)   • 19:57:17, 01.07.2018
+3

С полным нулем каши не сваришь. Не всегда 10 - это 10. Иногда это 1 и 0, просто находящиеся вместе.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо