Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 16.01.2019    19:11:07
» » » 2018 » Декабрь » 20
amberis Клуб Елітарного Кіно: «РІЗДВ’ЯНІ ХРОНІКИ» Клея Клейтіса
Оценка: 5.0/5
Голосов: 2


Клуб Елітарного Кіно: «РІЗДВ’ЯНІ ХРОНІКИ» Клея Клейтіса

20.12.2018, 15:56:50 987 5.0 0

Цьогорічне голосування прихильників Клубу Елітарного Кіно обрало переможця, а отже,  фільм-закриття сезону 2018 року - «РІЗДВ’ЯНІ ХРОНІКИ» Клея Кейтіса!
 
 
Режисером «Різдвяних хронік» є Клей Кейтіс, який зняв мультфільм «Angry Birds в кіно», але в списку творців цього святкового фентезі на себе одразу звертає увагу зовсім інше ім'я – Кріс Коламбус. Так, саме той Коламбус, який зняв таку новорічну класику, як «Один вдома» і «Гаррі Поттер і філософський камінь». У «Різдвяних хроніках» він виступає в якості виконавчого продюсера, але ця історія по духу повністю відповідає його найвідомішим режисерським роботам, так що сідайте в сани і пристебніть ремені, на вас чекає весела пригода довжиною в різдвяну ніч.
 

За одну різдвяну ніч можна встигнути зробити дуже багато: зустріти справжнього Санту, зламати його сани, потрапити в десяток неприємностей і нарешті розвести подарунки всім дітям й врятувати свято. Головне при цьому вірити в диво і в свої сили.

Прикреплённые изображения:
amberis Клуб Елітарного Кіно: «РІЗДВ’ЯНІ ХРОНІКИ» Клея Клейтіса
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо