Живий Журнал
 
  • Страница 2 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Есть ли предел женской эмансипации? (Нет таких слов для ответа.)
Есть ли предел женской эмансипации?
nik41Дата: Чт, 15.01.2015, 20:23:06 | Сообщение # 26
Генерал-майор
Сообщений: 463
Репутация: 152
Награды: 23

Украина, Zhitomir
Тут такая нескладуха.Меня шантажируют двойники знаменитостей, от Бена  Аффлика  до Ричарда Гира, с просьбой  опубликовать их об"явления такого типа:

Alex.
Помогу зачать ребенка бесплатно,двойник Джона Клуни,возраст 28 лет,рост177см.,
кандидат наук в третьем поколении.
Бердичев.
[email protected]

Я сомневаюсь публиковать такие предложения, ибо они, похоже, подпадают под
закон о рекламе.
Вот,прошу совета.


Сообщение отредактировал nik41 - Чт, 15.01.2015, 22:01:25
Offline (Украина)  
  Блог пользователя nik41   
TarasSДата: Пт, 16.01.2015, 01:04:22 | Сообщение # 27
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата nik41 ()
Тут такая нескладуха.Меня шантажируют двойники знаменитостей, от Бена Аффлика до Ричарда Гира, с просьбой опубликовать их об"явления такого типа: Alex. Помогу зачать ребенка бесплатно,двойник Джона Клуни,возраст 28 лет,рост177см., кандидат наук в третьем поколении. Бердичев.

А почему шантажируют именно тебя, Коля?
И какие еще феминофобские ужасы роятся в твоей головке? biggrin


Сообщение отредактировал TarasS - Пт, 16.01.2015, 02:09:52
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
nik41Дата: Пт, 16.01.2015, 19:11:14 | Сообщение # 28
Генерал-майор
Сообщений: 463
Репутация: 152
Награды: 23

Украина, Zhitomir
Цитата TarasS ()
А почему шантажируют именно тебя, Коля?
Тема сподобалась.
Не виходь.будь ласка,з теми ,Тарасе.
Е надiя що тут з"явиться i wizard  твiй татусь...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя nik41   
TarasSДата: Сб, 17.01.2015, 14:32:25 | Сообщение # 29
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата nik41 ()
Е надiя що тут з"явиться i твiй татусь...

Е, та ти вже геть йопнуте.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
nik41Дата: Сб, 17.01.2015, 14:53:39 | Сообщение # 30
Генерал-майор
Сообщений: 463
Репутация: 152
Награды: 23

Украина, Zhitomir
Цитата TarasS ()
Е
Только неокрепший разум может выдавать такие междометия.
Тренируйся Тарас,тренируйся, по словарю проф.Нечая.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя nik41   
TarasSДата: Сб, 17.01.2015, 15:02:35 | Сообщение # 31
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата nik41 ()
Только неокрепший разум может выдавать такие междометия.

А акрєпший разум вживає Е замість Є. biggrin

Добавлено (17 Январь 2015, 15:02:35)
---------------------------------------------

Цитата nik41 ()
Е надiя що тут з"явиться i твiй татусь...

Ти хоч второпало, вбогодухе, що нашкрябало?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
nik41Дата: Сб, 17.01.2015, 16:19:39 | Сообщение # 32
Генерал-майор
Сообщений: 463
Репутация: 152
Награды: 23

Украина, Zhitomir
Цитата TarasS ()
Ти хоч второпало, вбогодухе, що нашкрябало?

Маеш що сказати по темi-скажи.

Якщо хочеш позмагатись в умiннi лаятись,створи окрему тему.
Я в нiй посперечаюсь з тобою.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя nik41   
TarasSДата: Сб, 17.01.2015, 20:17:41 | Сообщение # 33
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата nik41 ()
Маеш що сказати по темi-скажи.

Тобто, до тебе не дійшло, що зачіпати мого батька у такий спосіб - це ознака крайнього паскудства і морального виродження. Так?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
nik41Дата: Сб, 17.01.2015, 20:46:30 | Сообщение # 34
Генерал-майор
Сообщений: 463
Репутация: 152
Награды: 23

Украина, Zhitomir
на40.

Тебе поступило нормальное предложение, если по женской эмансипации тебе сказать нечего,
создай свой блог или свою тему и мы там с тобой будем выяснять отношения.
Что ты тут невинного ягненка корчишь.
Твой "папа" Юрко,а ты Привид з Гаю.


Сообщение отредактировал nik41 - Сб, 17.01.2015, 20:47:28
Offline (Украина)  
  Блог пользователя nik41   
TarasSДата: Сб, 17.01.2015, 22:29:53 | Сообщение # 35
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата nik41 ()
Тебе поступило нормальное предложение, если по женской эмансипации тебе сказать нечего,

Йолопе, жіноча емансипація не має нічого спільного з твоїми дефективними секс-фантазіями, навіяними бедуїнофільством та іншими хворобами, що передаються через семітські ганчірки на голові. Ставлю просте запитання: ДЕ ТИ БАЧИВ У ЖИТОМИРІ ХОЧ ОДНУ ЖІНКУ, ЯКА ЗАВАГІТНІЛА З ПРОБІРКИ ВІД БІЛЛА ГЕЙТСА? Про кого ти написав оцю хворобливу х-ню?

Добавлено (17 Январь 2015, 22:29:53)
---------------------------------------------
Цитата nik41 ()
Твой "папа" Юрко,а ты Привид з Гаю.

Дуже невдала спроба відмазатися, Фантом з Дупи.


Сообщение отредактировал TarasS - Сб, 17.01.2015, 22:35:49
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
rzkДата: Вс, 18.01.2015, 11:45:05 | Сообщение # 36
Сержант
Сообщений: 33
Репутация: 2
Награды: 2

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
ДЕ ТИ БАЧИВ У ЖИТОМИРІ ХОЧ ОДНУ ЖІНКУ, ЯКА ЗАВАГІТНІЛА З ПРОБІРКИ ВІД БІЛЛА ГЕЙТСА?
Не знаю как от Била, но Вы недооцениваете Житомирских женщин. Если о чем-то не орут на каждом углу - это совершенно не значит, что этого нет. Есть не только много причин, по которым женщина хочет ребенка, но не в результате традиционного процесса, но и много способов, и даже организаций, которые занимаются помощью в этом. 

Очень жаль, что на этом форуме не банят за оффтоп (хотя бы чистили его). В результате его просто не интересно читать, ибо интересные сообщения забиваются флудом и офтопом. Мало кто читает то, что пишут другие. Особенно раздражают посты недалеких троллей  на подобии вышеупомянутого.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rzk   
VandaДата: Вс, 18.01.2015, 13:45:49 | Сообщение # 37
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата rzk ()
Если о чем-то не орут на каждом углу - это совершенно не значит, что этого нет. Есть не только много причин, по которым женщина хочет ребенка, но не в результате традиционного процесса, но и много способов, и даже организаций, которые занимаются помощью в этом.

А от я плюсую, бо сама подумую над цим варіантом як найбільш оптимальним в моїй ситуації. В шлюбі все одно жити не зможу, не осилю всієї специфіки цієї інституції  smile
Всі пропозиції, що були, відкинула через навязливість/вимогливість родичів, необхідність змінюватися, відповідати майбутній родині і т.д. surprised

А от не проти дитини.. навіть більше того починаю хотіти власну дитину і думаю, що зможу багато в неї вкласти в інтелектуальному плані. Розумію, що мені було б цікаво виховати нову людину, попрацювати над її творенням як особистості. Нерухомість, авто і дохід сякі-такі є. Іграшок, лего і дитячих книжок просто гори - колекціоную. Вільного часу валом, батьки будуть у захваті..

Скориставшись послугами вищезгаданих організацій, зможу вибрати якщо не IQ, то резус (щоб не мати справи з резус-конфліктом), певні зовнішні дані, виключно щоб покращити власні у фенотипі дитини. І головне ніяких стосунків, нервів, часу... Тому варіант спокусливий. wink

От тільки уявляю, як почнуть волати всі навколо, якщо я наважуся  surprised surprised


Сообщение отредактировал Vanda - Вс, 18.01.2015, 13:50:20
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
HoakinaДата: Вс, 18.01.2015, 14:01:27 | Сообщение # 38
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
От тільки уявляю, як почнуть волати всі навколо, якщо я наважуся
от і дарма таку думаєте. Я вже мовчу про Ваші репліки про себе і родину. Я народила в 34 роки від заєжжего маладца. Мене вітали навіть сусіди, які зі мною мало спілкувались, навіть майстер, що встановлював бойлер і той дуже за мене порадів. І на роботі, і друзі - всі підтримували і вітали. А тепер про сім*ю і Ваш скепсис. Просто Ви не зустріли ще людину, з якою захочете бути разом. І тоді нічого не матиме сенсу, окрім цього.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
VandaДата: Вс, 18.01.2015, 14:26:35 | Сообщение # 39
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
Просто Ви не зустріли ще людину, з якою захочете бути разом
Боюся, що в цьому житті я такої людини вже не зустріну.. 

Цитата Hoakina ()
Мене вітали навіть сусіди, які зі мною мало спілкувались, навіть майстер, що встановлював бойлер і той дуже за мене порадів. І на роботі, і друзі - всі підтримували і вітали
Ваш досвід мене надихає smile  зазвичай, спостерігається негативна реакція на подібну позицію та вибір жінки..

Цитата Hoakina ()
Я народила в 34 роки від заєжжего маладца
Цей вік уже для мене не за горами. Але я все-таки схиляюся більше до спеціалізованих закладів, які, принаймні, убезпечать мене від, скажімо так, хвороб і т.д. Але все одно ризиків дуже багато, є над чим голову поламати. А раптом дитинка народиться хворою як покарання за протиприродній спосіб відтворення?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
HoakinaДата: Вс, 18.01.2015, 14:30:20 | Сообщение # 40
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Цей вік уже для мене не за горами
то треба думать.Час швидко минає, а потім будете жаліти.
Цитата Vanda ()
раптом дитинка народиться хворою як покарання за протиприродній спосіб відтворення?
все в Божих руках. Я все-таки за природний спосіб. Мають бути якісь почуття, симпатії, захоплення, просто пристрасті, хоч і минущої.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
VandaДата: Вс, 18.01.2015, 14:50:22 | Сообщение # 41
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
Я все-таки за природний спосіб
І я за природній, але всі вже родичі натякають на хоча би дитину, якщо не шлюб (куди я ніколи не прагнула і не прагну, бо не хочу)

Цитата Hoakina ()
Мають бути якісь почуття, симпатії, захоплення, просто пристрасті, хоч і минущої
А якщо їх взагалі немає? Останні почуття, симпатії та захоплення я відчувала 10 років тому  wacko  

Тоді як

Цитата Hoakina ()
треба думать.Час швидко минає
Не знаю... крім спеціалізованих закладів виходу не бачу, але дуже вже негативна думка щодо них в суспільстві  wacko


Сообщение отредактировал Vanda - Вс, 18.01.2015, 14:51:00
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Yur4ik61Дата: Вс, 18.01.2015, 16:06:18 | Сообщение # 42
Генералиссимус
Сообщений: 3731
Репутация: 2389
Награды: 92

Украина, Zhitomir
Цитата Vanda ()
Розумію, що мені було б цікаво виховати нову людину, попрацювати над її творенням як особистості.
Ребёнок не кусок пластилина. Это на всю жизнь. Тут одного интереса мало.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Yur4ik61   
nik41Дата: Вс, 18.01.2015, 16:36:34 | Сообщение # 43
Генерал-майор
Сообщений: 463
Репутация: 152
Награды: 23

Украина, Zhitomir
Пiшов вранцi в Собор,з твердим намiром, пjсля повернення, стерти цю тему...
Але бачу поспiшив з намiрами. Дякую  жiнкам за вiдверту розмову.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя nik41   
Tasha27Дата: Вс, 18.01.2015, 17:02:26 | Сообщение # 44
Генерал-лейтенант
Сообщений: 712
Репутация: -243
Награды: 114

Барбадос, пляж
Стасикблин, это прям как в одном старом Польском фильме)
Свуй враг выгодуванный на своеи крови

Добавлено (18 Январь 2015, 17:02:26)
---------------------------------------------
TarasS, зато хорошо беременели что бы получить деньги на ребенка) и так 3 раза) и без мужей))

Offline (Канада)  
  Блог пользователя Tasha27   
UkkaДата: Вс, 18.01.2015, 17:42:56 | Сообщение # 45
Генерал-полковник
Сообщений: 1407
Репутация: 581
Награды: 122

Соединенные Штаты, LA
банк спермы-не такое новшество и вполне нормальноеявление, кчитывая то, что около 15% мужчин после 30 не фертильны: стрессы, не активный образ жизни, плохие привычки. у меня есть знакомые, которые работают в сфере ис. опл., так они говорят, что хорошая спермограмма сейчас редкость- хорошая, в смысле нормоспермия. а ещё взять к примеру тот фактор, что сейчас много одиноких женщин, которые хотят ребёнка, нозамуж не спешат. только вот доверия к укр. банкам мало, больше котируются иностранные, процедура до 2000 у.е. стоит, очень популярна в т.ч. и в Житомире. я, честно говоря, в шоке была, когда мне это рассказали, но и правда - о таком не кричат на всех углах, это очень интимно. а ещё оказывается, что мужское бесплодие сейчас более распространённое, чем женское... вот и получается услуга банков очень популярной. 
а ребёнок без мужа-ничего в этом нет зазорного, женщина вполне может воспитать и обеспечить дитя сама,  лучше вообще без мужа, чем абы какой -лишь бы замуж. 
но вот связываться с частными лицами, предлагающими такие услуги, явно не стоит, т
.к. как по мне у них просто не все в порядке с психикой,  из серии потрахатся нахаляву. пардон за грубость. 
а то, что главное в жизни женщины-это ребёнок, я думаю сомнению не подвергается))

Добавлено (18 Январь 2015, 17:36:13)
---------------------------------------------
чтоб предотвратить троллинг: знакомые, работающие в этой сфере - доктора, муж -сексопатолог, жена -гинеколог, в репродуктологии не один год.

Добавлено (18 Январь 2015, 17:42:56)
---------------------------------------------
Vandaда чтож тут противоестественного? генетические материалы вполне натуральные, я б ещё  думала бы над естественностью, если б речь шла обтЭКО, а тут вообще все просто. 
да и ЭКО сейчас норма, вон в нормальных странах государство даже компенсирует семьям часть денег или все полностью, которые на ЭКО  тратятся. да и церковь в основном не против.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ukka   
rzkДата: Вс, 18.01.2015, 18:15:44 | Сообщение # 46
Сержант
Сообщений: 33
Репутация: 2
Награды: 2

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
А якщо їх взагалі немає? Останні почуття, симпатії та захоплення я відчувала 10 років тому
  Вах, рассмешили. Как-то одна, вроде не глупая, женщина сказала "чувства в 20 и в 40 отличаются только тем, что в 20 нужны гормоны, а в 40 алкоголь". Мне, не пьющему, возможно трудно себе это представить - по этому втыкаю эту фразу куда-ни-попадя wink
Цитата Vanda ()
зазвичай, спостерігається негативна реакція на подібну позицію та вибір жінки..
Зазвичай людина, що наважуеться на под1бне, мае достатньо впевненост1 у соб1, щоб з посм1шкою реагувати на под1бну реакц1ю.

Цитата Ukka лучше вообще без мужа, чем абы какой -лишь бы замуж.Полностью поддерживаю.


Сообщение отредактировал rzk - Вс, 18.01.2015, 18:20:02
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rzk   
TarasSДата: Вс, 18.01.2015, 19:22:42 | Сообщение # 47
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Скориставшись послугами вищезгаданих організацій, зможу вибрати якщо не IQ, то резус (щоб не мати справи з резус-конфліктом), певні зовнішні дані, виключно щоб покращити власні у фенотипі дитини. І головне ніяких стосунків, нервів, часу... Тому варіант спокусливий.

Ага. Суцільна спокуса. А потім почнеться проза. Син без батька виросте мамієм і, з великою ймовірністю, пасивним гомосексуалістом. Дочка у віці статевого дозрівання із захопленням витріщатиметься на 40-річних мужиків - це якщо ви не прищепите їй стійку відразу до чоловіків взагалі.

Чи так багато важитимуть тоді айкью, резуси та фенотипи?

Добавлено (18 Январь 2015, 19:22:42)
---------------------------------------------

Цитата nik41 ()
Пiшов вранцi в Собор,з твердим намiром, пjсля повернення, стерти цю тему... Але бачу поспiшив з намiрами.

А я визнаю, що був неправий. Погарячкував. Тема актуальна. Шмагай нещадно батогами феміністок, егоїсток, лесбонудисток і гендерних аферисток - як заповідав Заратустра. cool
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
VandaДата: Вс, 18.01.2015, 19:35:10 | Сообщение # 48
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Ukka ()
только вот доверия к укр. банкам мало, больше котируются иностранные, процедура до 2000 у.е. стоит, очень популярна в т.ч. и в Житомире
Дякую, Ukka, це важливо, і цього я не знала, ще детально не займалася цим питанням - залишаю ще собі рік-два на роздуми. 

Цитата TarasS ()
Син без батька виросте мамієм і, з великою ймовірністю, пасивним гомосексуалістом
Це не буде син, бо, як свідчать мої багаторічні спостереження, самотня мати не вміє виховати справжнього чоловіка без гідного прикладу для наслідування у вигляді батька, тому залишимо лише Х хромосому  wink

Цитата TarasS ()
Дочка у віці статевого дозрівання із захопленням витріщатиметься на 40-річних мужиків
Не думаю, спадковість не така.. ну, хто мене знає (тут я вже не один рік) і мою життєву позицію, розуміє про що йдеться.

Цитата TarasS ()
не прищепите їй стійку відразу до чоловіків взагалі
Я не маю відрази до чоловіків, анітрохи. Колеги, друзі чоловіки, я їх поважаю - тих, хто цього вартий, у кого можна чомусь повчитися, ким можна захопитися як людиною, як прикладом для наслідування.
Я просто не зустріла чоловіка, без якого не можу жити, не можу обійтися, з яким би захотілося родину. Чи варто мене за це аж так кпинити?
Хто цікавиться цим питанням - подивіться серіал Великая свадьба (2014)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
HoakinaДата: Вс, 18.01.2015, 19:37:50 | Сообщение # 49
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Син без батька виросте мамієм і, з великою ймовірністю, пасивним гомосексуалістом. Дочка у віці статевого дозрівання із захопленням витріщатиметься на 40-річних мужиків - це якщо ви не прищепите їй стійку відразу до чоловіків взагалі.
які глибокі у Вас знання на цю тему, просто геній. У нас ціле покоління виросло без батька після війни - уже б виродились давно
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
TarasSДата: Вс, 18.01.2015, 20:41:43 | Сообщение # 50
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Hoakina, не придурюйтесь. Це не я "геній", про це вам розповість будь-який фахівець із соціальної психології. 

Про післявоєнне покоління не треба. Моя мама - сирота війни. І я добре знаю, яким це чином відбилося на ній.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Есть ли предел женской эмансипации? (Нет таких слов для ответа.)
  • Страница 2 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Поиск: