Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Петиція - Легалізація одностатевих шлюбів (Питання до петиції)
Петиція - Легалізація одностатевих шлюбів
toxiДата: Вт, 19.07.2016, 13:23:21 | Сообщение # 1
Сержант
Сообщений: 32
Репутация: -20
Награды: 0

Украина, Житомир
Хто пояснить мені, що тут написано, нормальною зрозумілою мовою:
Цитата
Український ЛГБТ-рух є невід'ємною частиною інституціоналізації громадянського суспільства України. Його учасники є громадянами України на яких поширюються усі права і свободи закріплені в Конституції України. Невизнання одностатевих шлюбів в Україні відбивається на звуженні їх правових можливостей та проявах дискримінації, призводить до вимушеної бездітності гомосексуальних сімей, до страху перед соціальною нестабільністю у разі народження дитини у парі, до очікування проблем, пов'язаних з негативним сприйняттям їх дитини в дитячих установах, школах, у суспільстві.

Що значить:
1. Невизнання одностатевих шлюбів в Україні відбивається на звуженні їх правових можливостей та проявах дискримінації, якщо написано що: 
Цитата
Його учасники є громадянами України на яких поширюються усі права і свободи закріплені в Конституції України.
Чому тоді пишуть, що звужуються можливості, якщо вони ж також пишуть, що поширюються усі права і свободи закріплені в Конституції України?
Можливо вони самі собі зробили рамки, тим самим звузили собі права і свободу.

2. Як у м+м або у ж+ж може бути динита (не беремо на увагу те, що дівчина залетіла від колишнього)??? Це якийсь фантастичний фільм вже почнеться.
Цитата
призводить до вимушеної бездітності гомосексуальних сімей

3. Такеж питання, як і до п. 2.
Цитата
до страху перед соціальною нестабільністю у разі народження дитини у парі

4. Навіщо очікувати проблеми, якщо можна зробити так, щоб їх запобігти?
Цитата
до очікування проблем, пов'язаних з негативним сприйняттям їх дитини в дитячих установах, школах, у суспільстві.

Прошу відповідати коректно і без переходу на особистості та образ.
Якщо немає, що написати по темі - закрийте негайно цю вкладку в браузері і не відкривайте її, поки не буде народжена коректна мисля по темі.


Сообщение отредактировал toxi - Ср, 20.07.2016, 21:04:44
Offline (Украина)  
  Блог пользователя toxi   
VandaДата: Ср, 20.07.2016, 13:48:29 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
toxi, а дайте посилання на цю петицію, будь ласка?

Цитата toxi ()
Український ЛГБТ-рух є невід'ємною частиною інституціоналізації громадянського суспільства України.
Я в шоці, що без ЛГБТ не відбудеться інституціоналізація громадянського суспільства в Україні..
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
toxiДата: Ср, 20.07.2016, 21:02:00 | Сообщение # 3
Сержант
Сообщений: 32
Репутация: -20
Награды: 0

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
toxi, а дайте посилання на цю петицію, будь ласка?

Петицію скоріше всього видалили, так як при переході на петицію, видає помилку.
Петиція була тут: https://petition.president.gov.ua/petition/26637 - Легалізація одностатевих шлюбів Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво Президента України


Сообщение отредактировал toxi - Ср, 20.07.2016, 21:03:26
Offline (Украина)  
  Блог пользователя toxi   
VandaДата: Чт, 21.07.2016, 22:57:33 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Шкода, що я не встигла її зловити, але, думаю, що це не остання спроба
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
mega-darunkaДата: Сб, 23.07.2016, 13:21:21 | Сообщение # 5
Рядовой
Сообщений: 18
Репутация: 0
Награды: 1

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Я в шоці, що без ЛГБТ не відбудеться інституціоналізація громадянського суспільства в Україні..
ну да, они же думают что если их легализируют то в Украине сразу станет жить проще и все наладится. И только их запрет отделяет нас от ЕС
Offline (Украина)  
  Блог пользователя mega-darunka   
TarasSДата: Сб, 23.07.2016, 14:43:17 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
До 80% педиків сповідують принцип абсолютного нічим не обмеженого проміскуїтету. Їхні "шлюби" укладаються на плешках і в клозетах розважальних закладів. І тривають від кількох хвилин до кількох днів.
Запитання: на який саме термін має реєструвати шлюби клозетних педиків роззявка-державка?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
nik41Дата: Сб, 23.07.2016, 15:24:25 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Сообщений: 463
Репутация: 152
Награды: 23

Украина, Zhitomir
Цитата TarasS ()
До 80% педиків сповідують принцип абсолютного нічим не обмеженого проміскуїтету. Їхні "шлюби" укладаються на плешках і в клозетах розважальних закладів. І тривають від кількох хвилин до кількох днів.Запитання: на який саме термін має реєструвати шлюби клозетних педиків роззявка-державка?


Фу! Ганьба!  Як це   не  толерантно  до "абсолютно нiчим   не   обмеженого    промiскуiтету "...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя nik41   
AbsurdДата: Вс, 24.07.2016, 07:19:24 | Сообщение # 8
Полковник
Сообщений: 153
Репутация: 229
Награды: 14

Буркина Фасо, Момбадуро
Как то подробно раскрыта тема "туалетной любви"))Что касается темы данного поста.Однополые браки не будут узаконены в Украине еще очень долго,в виду менталитета,влияния религии и многих других факторов.А вот по поводу толерантности,Европа будеть давить постоянно и что бы вы мне тут не ответили,плоды это принесет.Гей шествие в Киеве уже прошло.И деньгами европейцы поддерживают ЛГБТ структуры во всех городах.Нравы тут все таки не такие дремуче средневековые как в России
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Absurd   
mastaka1Дата: Вт, 26.07.2016, 00:45:54 | Сообщение # 9
Цитата Absurd ()
"?))Как то подробно раскрыта тема "туалетной любви"))Что касается темы данного поста.Однополые браки не будут узаконены в Украине еще очень долго,в виду менталитета,влияния религии и многих других факторов.А вот по поводу толерантности,Европа будеть давить постоянно и что бы вы мне тут не ответили,плоды это принесет.Гей шествие в Киеве уже прошло.И деньгами европейцы поддерживают ЛГБТ структуры во всех городах.Нравы тут все таки не такие дремуче средневековые как в России
согласен с вами полностью. Только вот нафига Европе это все спонсировать я не понимаю
(Украина)  
  Блог пользователя mastaka1   
Tatyanka)Дата: Вт, 26.07.2016, 11:06:36 | Сообщение # 10
Сержант
Сообщений: 25
Репутация: 1
Награды: 0

Украина, Житомир
я не підтримую одностатеві шлюби для мене це огидно, я вважаю таких людей не повноцінними.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tatyanka)   
Arina1985Дата: Чт, 28.07.2016, 08:33:20 | Сообщение # 11
Генерал-лейтенант
Сообщений: 560
Репутация: 1022
Награды: 53

Украина, Житомир
Это бесконечная тема. Можно долго спорить,приводить разные аргументы... мое отношение к лгбт чисто нейтральное. Бесят манерные сексуально озабоченные мальчики и ровно никаких эмоций не вызывают люди нетрадиционной ориентации нормального поведения, мышления и образа жизни.
А ведь если разобраться и отбросить эмоции... в нашем мире гетеросекуалов тоже не все гдадко. О каких семейных ценностях может идти речь, если такое сумашедшее количество разводов? Если процветает семейное насилие? Возле некоторых супругов пройти на улице неприятно - одни маты и оскорбления в адрес друг друга. А вопрос детей так вообще... в детдомах, мусорках, на улице детей оставляют не геи, если на то пошло. Я не сильно понимаю в вопросах однополой любви. Эта тема мне как-то не особо интресна. Просто считаю, что что исключения есть везде. И среди гетеро есть неадекваты, и среди лгбт есть нормальные люди. Надо научиться оценивать людей не по ориентации.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Arina1985   
SerYOgaXXLДата: Сб, 13.08.2016, 22:33:06 | Сообщение # 12
Подполковник
Сообщений: 112
Репутация: 23
Награды: 6

Украина, notavialable
Цитата Tatyanka) ()
я не підтримую одностатеві шлюби для мене це огидно, я вважаю таких людей не повноцінними

пиздц, какое авторитетное мнение мы услышали)))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя SerYOgaXXL   
HoakinaДата: Вс, 14.08.2016, 07:23:27 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Zosik ()
которое можно и нужно лечить.
Вас уже вилікували? biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
kolvichДата: Вс, 14.08.2016, 16:37:11 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Сообщений: 2512
Репутация: 1678
Награды: 137

Украина, Zhitomir
Ну падлы и сюда они влезли...пару дней назад в ОК картинки сбросили,придется матрицу менять.
Хоакина сделала пидпыздесь.???
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kolvich   
nashpilkah2016Дата: Ср, 17.08.2016, 10:54:37 | Сообщение # 15
Наукой доказано, что это болезнь. И таких людей нужно лечить, а не терпеть. И уж тем более не разрешать им выходить за муж или женится на других больных. Во всех странах где нетрадиционалы это норма - это обусловлено тем, что в один прекрасный момент, какому-то политику очень нужны были их голоса поддержки, и он подкупил их легализацией и толерантностью.

Добавлено (17.08.2016, 11:54:37)
---------------------------------------------
Вот и статья нашлась:
http://www.blogoduma.ru/muzhskoj-i-zhenskij-gomoseksualizm

(Украина)  
  Блог пользователя nashpilkah2016   
EzhДата: Ср, 17.08.2016, 22:54:01 | Сообщение # 16
Подполковник
Сообщений: 139
Репутация: 391
Награды: 12

Украина, Житомир
Як ми швидко скочуємося у прірву. Нікого з відписавшихся в темі не турбує, що всі ті саме бажання обмежити в правах, заборонити, визнати "неповноцінними" і т.д. людство вже проходило, наприклад, по відношенню до чорношкірих, жінок, євреїв, атеїстів, не-арійців та ще багатьох категорій людей. Є серед коментаторів так, що підпадають під ці критерії? Вам нормально з думкою про те, що значна частина суспільства по історичним міркам буквально вчора хотіла б бачити вас в тих самих кайданах, в яких ви сьогодні хочете бачити ЛГБТ?

Немає ніякої "проблеми одностатевих шлюбів". Є проблема визнання людей - людьми. Якщо ви вірите в те, що інша людина має ті самі права, що й ви - то й на питання легалізації одностатевих шлюбів може бути тільки одна відповідь - легалізувати, звичайно. Якщо для того, щоб визнати за людиною право на життя і свободу вам потрібно спочатку перевірити її стать, колір шкіри, віросповідання, ну чи може з ким вона там в ліжку спить - ну, тут, будьте ласкаві, підіть вже в Вікіпедію і прочитайте тему "фашизм", бо це саме та ідеологія, яку ви сповідуєте - треба ж розбиратися в темі, так?


Сообщение отредактировал Ezh - Ср, 17.08.2016, 22:55:03
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ezh   
Sams2Дата: Чт, 18.08.2016, 07:18:24 | Сообщение # 17
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Ну есть гомики, лесбиянки - пусть себе будут. Зачем орать о своей сексуальной ориентации? Да трахайся, с кем хочешь. Нормальные люди свою интимную жизнь на публику не выставляют, почему эти постоянно вываливают ее напоказ? На эту тему есть хороший анекдот:

Сидит английский лорд, кушает утреннюю овсянку, за окном - шум. Спрашивает дворецкого:
- Что это за шум, Берримор?
- Парад гомосексуалистов, сэр.
- А почему кричат?
- Требуют равноправия, сэр.
- А что, их кто-то ущемляет?
- Нет, сэр.
- Так почему кричат?
- Пидорасы, сэр.


Сообщение отредактировал Sams2 - Чт, 18.08.2016, 07:19:26
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
LalkaДата: Пт, 26.08.2016, 15:42:35 | Сообщение # 18
Лейтенант
Сообщений: 45
Репутация: -14
Награды: 1

Украина, Житомир
Цитата Tatyanka) ()
я вважаю таких людей не повноцінними.
повністтю погоджуюсь (+1 в карму), якось для мене це дико і не зрозуміло!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Lalka   
mazyarokДата: Пт, 26.08.2016, 21:06:50 | Сообщение # 19
еще этого нам не хватало, и без этого проблем не хватает
(Украина)  
  Блог пользователя mazyarok   
HOOLIGANДата: Сб, 27.08.2016, 00:40:28 | Сообщение # 20
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
не читая начало - ПИ-ДА-РА-СЫ!!!
Зы: в окопы, пидары!
Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
VandaДата: Пн, 29.08.2016, 12:28:48 | Сообщение # 21
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Як вони вже дістали, ці одностатеві, сил немає просто - 
Чому австралійці у серпні вдягають фіолетовий одяг? http://life.pravda.com.ua/society/2016/08/26/217165/add_ok/#comments
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
yulyayulyaДата: Пн, 29.08.2016, 17:09:06 | Сообщение # 22
тролль в законе
Сообщений: 3151
Репутация: 1359
Награды: 113

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Як вони вже дістали, ці одностатеві, сил немає просто - 

Та я ось теж думаю, мож накрапать петицію про легалізацію полігамних шлюбів biggrin Хочаб для підтримки кримсько-татарського народу.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя yulyayulya   
HoakinaДата: Пн, 29.08.2016, 17:20:40 | Сообщение # 23
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Як вони вже дістали, ці одностатеві, сил немає просто -
що це у Вас за настрій? таке враження, що Ваш аккаунт хтось інший використовує. Моя мама Вас мені в приклад ставить постійно, а тут така лексика. Ну і в темі про віндовс. Мо шоколадку згризіть?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
Arina1985Дата: Пн, 29.08.2016, 20:46:01 | Сообщение # 24
Генерал-лейтенант
Сообщений: 560
Репутация: 1022
Награды: 53

Украина, Житомир
Кхм... А фиолетовый цвет - один из моих любимых  unsure biggrin
Насколько я знаю, то цвета ЛГБТ - радуга... Но может какая-то типа акция в Австралии...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Arina1985   
VandaДата: Вт, 30.08.2016, 14:10:53 | Сообщение # 25
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
що це у Вас за настрій?
.. який є  wacko
Цитата Hoakina ()
таке враження, що Ваш аккаунт хтось інший використовує
Ніхто не  інший
Цитата Hoakina ()
Моя мама Вас мені в приклад ставить постійно, а тут така лексика
Хлопець, який мені подобався і підтримував ілюзію стосунків, виявився замаскованим геєм. Так що нормальна це ще лексика, повірте. 
Цитата Hoakina ()
Ну і в темі про віндовс
Якщо покористуєтеся десяткою, самі зрозумієте
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Петиція - Легалізація одностатевих шлюбів (Питання до петиції)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: