Живий Журнал
 
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Блендер - хорошая вещь или кухонная игрушка?
Блендер - хорошая вещь или кухонная игрушка?
VandaДата: Ср, 04.01.2012, 20:47:35 | Сообщение # 51
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (anTaRes)
а сам блендер - игрушка на 2-3 дня


Не скажіть.. У мене з кухонної техніки, крім холодильника є тільки манюсінький блендер Філіпс PHILIPS HR 2860/55. Місця на кухні займає як чашка smile



Типу ним для діток пюрешки колотять.
Але це оманливе враження, бо насправді - це просто монстр, а не блендер. Він у мене:
- меле каву, горіхи, спеції, шоколад, часник;
- меле картоплю для дерунів;
- виготовляє незрівняння молочні коктейлі, без яких я не уявляю свого життя;
- збиває сметану для десерту сметанка Радуга (памятаєте кафешку на Михалівській з її сметанками wink ?)
- збиває тісто для налисників (з цільнозернової муки венчиком не зібєш)
- змішує інгридієнти домашнього майонезу.

Щоб я без цієї іграшки робила, не знаю..
Іншої техніки, мені, як зясувалося не потрібно (так вийшло, що я його придбала першим), бо все, що мене цікавить, робить цей блендер. Котлет я взагалі не їм smile
Тільки це мініатюрні порції для 1 людини. Для родини однозначно не підходить...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Sams2Дата: Ср, 04.01.2012, 20:51:18 | Сообщение # 52
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Я им майонез делаю. Минута времени, и никакой химии, как в магазинном. А мыть - вообще понты - нож в воду опустил, включил на три секунды, и ополоснул под краном - все!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
MyAliceДата: Ср, 04.01.2012, 21:23:33 | Сообщение # 53
Полковник
Сообщений: 152
Репутация: 128
Награды: 31

Украина, Житомир
Пользуюсь блендером каждый день, вернее, даже не отдельным блендером, а насадкой к миксеру , который мой ровесник! Еще когда-то папа привез из командировки с Германии когда я родилась. На то время это было просто чудом техники... Только сломалась насадка на которой делали деруны. Сейчас делаем деруны при помощи соковыжималки. А так блендер- просто незаменимая вещь для тех, у кого маленькие дети.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MyAlice   
rankatonДата: Сб, 27.02.2016, 15:15:50 | Сообщение # 54
Не могу представить приготовления блюда без своего блендера
Блендер стационарный Kenwood -моя третья рука на кухне! tongue
(Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя rankaton   
KuzyaPavlovaДата: Сб, 27.02.2016, 18:43:40 | Сообщение # 55
Генерал-лейтенант
Сообщений: 642
Репутация: -15
Награды: 8

Украина, Zhitomir
это хорошая вещь для дома, пользуюсь часто.
Думаю необходимость
И страховку для дома не забывайте, она защитит не только сам дом, но и дорогие наши вещи
Дом и все, что в НЕМ. Страховая надежная, австрийская
Offline (Украина)  
  Блог пользователя KuzyaPavlova   
Arina1985Дата: Сб, 27.02.2016, 18:53:40 | Сообщение # 56
Генерал-лейтенант
Сообщений: 560
Репутация: 1022
Награды: 53

Украина, Житомир
Согласна, вещь хорошая и нужная. У меня Бош, 600 Вт. Купила где-то года 4 назад, очень довольна.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Arina1985   
VandaДата: Вс, 28.02.2016, 00:27:11 | Сообщение # 57
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
А я от не користуюся взагалі і навіть не знаю чому.
Може просто не знаю, що ним можна робити, але мій раціон обходиться без блендера. Що ним можна робити?
Мяса ж бо не їм, супів теж - а морквину чи яблуко, так її простіше на терці потерти. Купила блендер, бо подружки дуже рекомендували. Раніше ег-ноги ним колотила, але все-таки міксер краще жовток набіло збиває, та й білок теж краще. Тому ось такий девайс тепер у мене пилиться в кладовці
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
grungecatДата: Вс, 28.02.2016, 00:38:08 | Сообщение # 58
Кошка
Сообщений: 1340
Репутация: 289
Награды: 104

Украина, Житомир
Vanda, я люблю всякие суфле и десерты творожные, сметанные с его помощью делать) Ну, и детям первый прикорм.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя grungecat   
HoakinaДата: Вс, 28.02.2016, 08:25:53 | Сообщение # 59
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Тому ось такий девайс тепер у мене пилиться в кладовці
можу бєзвоздмєздно освободіть от такой обузи )))). А якщо серйозно, то блендер і справді річ потрібна. Я печу ледь не кожен день щось. Збиваю яйця. Майонез. Та багато чого. А супи треба їсти. Вони економлять калорії.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
SunnyRainДата: Вс, 28.02.2016, 08:36:15 | Сообщение # 60
Майор
Сообщений: 90
Репутация: 57
Награды: 4

Украина, Zhytomir
Цитата Vanda ()
А я от не користуюся взагалі і навіть не знаю чому. Може просто не знаю, що ним можна робити, але мій раціон обходиться без блендера. Що ним можна робити?
Мяса ж бо не їм, супів теж - а морквину чи яблуко, так її простіше на терці потерти. Купила блендер, бо подружки дуже рекомендували. Раніше ег-ноги ним колотила, але все-таки міксер краще жовток набіло збиває, та й білок теж краще. Тому ось такий девайс тепер у мене пилиться в кладовці
Цитата Vanda ()
Не скажіть.. У мене з кухонної техніки, крім холодильника є тільки манюсінький блендер Філіпс PHILIPS HR 2860/55. Місця на кухні займає як чашка

Типу ним для діток пюрешки колотять.
Але це оманливе враження, бо насправді - це просто монстр, а не блендер. Він у мене:
- меле каву, горіхи, спеції, шоколад, часник;
- меле картоплю для дерунів;
- виготовляє незрівняння молочні коктейлі, без яких я не уявляю свого життя;
- збиває сметану для десерту сметанка Радуга (памятаєте кафешку на Михалівській з її сметанками ?)
- збиває тісто для налисників (з цільнозернової муки венчиком не зібєш)
- змішує інгридієнти домашнього майонезу.

Щоб я без цієї іграшки робила, не знаю.. Іншої техніки, мені, як зясувалося не потрібно (так вийшло, що я його придбала першим), бо все, що мене цікавить, робить цей блендер. Котлет я взагалі не їм
Тільки це мініатюрні порції для 1 людини. Для родини однозначно не підходить...
ого, які кардинально різні пости. Чому так помінялось враження? І те, без чого раніше не могли, тепер пилиться?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя SunnyRain   
UkkaДата: Вс, 28.02.2016, 09:35:36 | Сообщение # 61
Генерал-полковник
Сообщений: 1407
Репутация: 581
Награды: 122

Соединенные Штаты, LA
у меня много кухонной техники - в том числе и блендер, 800 ватный - зверь просто. Люблю смузи, фруктовые пюре, супы-пюре, лёд в крошку сбивает, милкшейки, зелень для зелёного масл, творог для мусса. Он погружной, что удобнее, чем использовать блендерную чашу в комбайне. НО: для дерунов он мне не нравится, использую насадку в комбайне -не самую мелкую, люблю поплотнее деруны или морковные блинчики. Яйца - особенно белки - лучше миксера никто не справится. 
НО если места для всяких девайсов на кухне не много - то блендер на первом месте изза максимальной функциональности при таких размерах.
Поделюсь опытом - думала картофельное пюре блендером взбить (морковное и свекольное - на раз-два делает) - получился ужас кошмарный - вязкий клейстер. Так что варёная картошка - пожалуй, единственный овощ, с которым блендер не дружит))
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя Ukka   
MasterXДата: Вс, 28.02.2016, 11:57:05 | Сообщение # 62
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата SunnyRain ()
ого, які кардинально різні пости. Чому так помінялось враження? І те, без чого раніше не могли, тепер пилиться?

Все змінюється.
Я хоч і не куховарю, але скажу, що  в принципі без блендела на кухні можна обійтися. Це пристрій для приготування скоріше додаткових страв, чим основних. Ukka  описала яких саме.

На моє непрофесійне враження,  на домашній кухні зазвичай більше всього використовується міксер, перетирач... ну і м'ясорубка.
Інше - це для тих, хто чи готує багато і всього різного, як Hoakina, чи має незвичайні смаки, як Ukka.  Для них - це річ потрібна та необхідна.


Сообщение отредактировал MasterX - Вс, 28.02.2016, 11:59:57
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
VandaДата: Вс, 28.02.2016, 15:08:42 | Сообщение # 63
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
А супи треба їсти. Вони економлять калорії.
Цитата SunnyRain ()
манюсінький блендер Філіпс PHILIPS HR 2860/55
Дійсно, спочатку цим блендером я багато користувалася. Молочні коктейлі це щось. Але зараз при виразці мені ні фіга цього не можна - ні кави, ні супів, ні горіхів, ні молочних коктейлів і тим більше ні дерунів, ні майонезу. Тісто на налисники збиваю міксером.
Але добре, що нагадали, що у мене є ще такий блендер, я вже про нього й забула, якщо чесно))
Тож, як виявилося, у мене тепер пилиться два блендери.  Один в селі браун, і один на квартирі філіпс.
Але продавати не буду, рецидив рано чи пізно мине і може колись щось захочеться приготувати, гості там якісь прийдуть чи що.

Цитата
Так что варёная картошка - пожалуй, единственный овощ, с которым блендер не дружит))
У мене подружка погружним таке чудове пюре робить, просто казка. Ням-ням. Певно, це ще від картоплі залежить, а саме від вмісту крохмалю..


Сообщение отредактировал Vanda - Вс, 28.02.2016, 15:08:55
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Arina1985Дата: Вс, 28.02.2016, 22:02:51 | Сообщение # 64
Генерал-лейтенант
Сообщений: 560
Репутация: 1022
Награды: 53

Украина, Житомир
Паштеты можно делать с помощью блендера, творожный крем...
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Arina1985   
SunnyRainДата: Пн, 29.02.2016, 01:48:21 | Сообщение # 65
Майор
Сообщений: 90
Репутация: 57
Награды: 4

Украина, Zhytomir
Цитата Ukka ()
Так что варёная картошка - пожалуй, единственный овощ, с которым блендер не дружит))

Цитата Vanda ()
У мене подружка погружним таке чудове пюре робить, просто казка. Ням-ням. Певно, це ще від картоплі залежить, а саме від вмісту крохмалю..
 Це не від крохмалю залежить, у любої картоплі він є.  А від насадки блендера. Як раз у дорогих моделей є спеціальна насадка для картопляного пюре. І швидкість треба дуже-дуже низьку. До звичайних блендерів навіть в інструкції пише: " Не використовувать для приготування картопельного пюре"
Я знаю чоловіка знайомої, то він картоплю збиває міксером (так,звичайним). Спочатку на низьких обертах, потім добавляє масло і підливає молоко та збільшує оберти. В кінці турбо на пару секунд вмикає. Була дуже здивована побаченим, але виходить дуже смачно "воздушно"
Offline (Украина)  
  Блог пользователя SunnyRain   
VandaДата: Пн, 29.02.2016, 13:57:42 | Сообщение # 66
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
SunnyRain, ого як це складно - просте пюре. Я собі одну-дві картоплини товкачиком потовкла і по всьому.
Свідомість не втрачаю від наявності комочків)
А є люди дійсно вимагають, що воно було "воздушним" і дуже засмучуються, якщо не виходить.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
yulyayulyaДата: Пн, 29.02.2016, 16:37:37 | Сообщение # 67
тролль в законе
Сообщений: 3151
Репутация: 1359
Награды: 113

Украина, Житомир
О, згадали про мою тему. То вже скажу. Я того блендера таки купила. За 4 роки можу сказати - що в принципі то більш кухонна іграшка - але в деяких випадках дуже корисна. Я її використовую аж в двох випадках. По перше, маю де брати хороші домашні яйця (без сальмонели) - то постійно роблю майонез. І, по друге, тісто на налисники роблю. Хоча міксер теж є. Але якось звикла. До блендера ємність іде з поділками, туди зручно все кидати. Для тіста міксер більш зручний - бісквіти та безе двома вінчиками набагато краще збивати ніж одним. М'ясо теж краще на м'ясорубці. А щоб інколи подрібнити ту ж морквину чи цибулину чи горіха - то швидше тертушку взяти. Бо поки той блендер дістанеш - все в нього вкладеш-виймеш-помиєш. Я ще багато полуниць перетираю з цукром та заморожую. Якось була думка блендер для цього використати - ту насадк що з банкою. Але знов же подумала - заклади-включи-покрути-висип. І так безкінечну кількість разів. Тому по старинці- на м'яторубці. Там з однієї сторони закидаєш, з іншої продукт витікає.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя yulyayulya   
VandaДата: Пн, 29.02.2016, 22:40:32 | Сообщение # 68
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата yulyayulya ()
в принципі то більш кухонна іграшка - але в деяких випадках дуже корисна.

А щоб інколи подрібнити ту ж морквину чи цибулину чи горіха - то швидше тертушку взяти. Бо поки той блендер дістанеш - все в нього вкладеш-виймеш-помиєш.
yulyayulya, точно, краще про блендер і не скажеш) Він може бути одним приладом, використовуваним на кухні, а може бути замінений низкою інших девайсів
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Блендер - хорошая вещь или кухонная игрушка?
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск: