Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin  
Форум Житомира » Свободные темы » Авторство » Handmade - для ценителей ручной работы (Творения под заказ.)
Handmade - для ценителей ручной работы
KarabДата: Пн, 10.06.2019, 11:34:43 | Сообщение # 1476
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
Тим більше, що я відповідала не раз. Крім того, сайт є приватною власністю, не є засобом масової інформації і не представляє державні органи. А на приватне спілкування закон не
розповсюджується.

Нажаль я не почув відповіді на мої запитання. Мова йде скоріш не про приватне спілкування, а моральну сторону. У нас гібридна війна з крайною, а Ви :
- підтримуєте мову агресора;
- ведете торгівельні відносини з країною агресора на мові агресора;
- дуже вразили ваші оголошення накшталт:  "Серёжки кисточки. Как раз в тренде. Цена 40 грн. Пишите в личку" або " Понравилось? Тогда если хочешь купить пиши в директ) oberegy.org.ua" чи ось таке "Очень яркий, морской и летний комплект ожерелье и браслет. Цена:350 Будьте стильными, и мир вокруг будет казаться ярче!)"
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
allaolhovskaa76Дата: Пн, 10.06.2019, 11:58:54 | Сообщение # 1477
Рядовой
Сообщений: 2
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Киев
очень красивые работы
Offline (Украина)  
  Блог пользователя allaolhovskaa76   
HoakinaДата: Пн, 10.06.2019, 12:37:16 | Сообщение # 1478
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
allaolhovskaa76, дякую!
Цитата Karab ()
Нажаль я не почув відповіді на мої запитання.

і що тепер? я маю перед Вами звітувати? Але знову ж таки, дякую, за розвиток теми. Бачу, Вам сумно, то можете і далі веселитись, критикуючи мене і мій сайт. Все заради людей!
Цитата Karab ()
ишите в личку" або " Понравилось? Тогда если хочешь купить пиши в директ) oberegy.org.ua"

де там про директ? я навіть не знаю, що це. Але вигадуйте далі, якщо Вам це приносить задоволення.
Цитата Karab ()
"Очень яркий, морской и летний комплект ожерелье и браслет. Цена:350 Будьте стильными, и мир вокруг будет казаться ярче!)"

а це Ви де взяли? на моєму сайті продається всього 3 комплекти прикрас, і ніяких морських і літніх. Та ще й за такою ціною. У мене значно менші ціни. Всі можуть переконатись http://oberegy.org.ua/c-12-komplekti-ukrasheniy.html Ви це де відкопали?

Добавлено (10.06.2019, 13:41:02)
---------------------------------------------

Цитата Karab ()
ведете торгівельні відносини з країною агресора

покажіть, де на сайті про відправлення товарів за кордон, буду вдячна.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
KarabДата: Пн, 10.06.2019, 12:57:03 | Сообщение # 1479
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
де там про директ? я навіть не знаю, що це. Але вигадуйте далі, якщо Вам це приносить задоволення.

Марино, що трапилось? Така обізнана жіночка як Ви має знати,що таке дірект і має знати такий сайт як інстаграм. Чи це звичайна реакція тих,хто намагається перефарбуватись?
Instagram - oberegy.org.ua

Добавлено (10.06.2019, 14:01:41)
---------------------------------------------

Цитата Hoakina ()
покажіть, де на сайті про відправлення товарів за кордон, буду вдячна.

а скажіть, чому саме рекламуєте свій товар на російській мові? Буду вдячний smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
HoakinaДата: Пн, 10.06.2019, 13:04:21 | Сообщение # 1480
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Karab ()
інстаграм

це знаю! тепер ясно, це не я сторінку веду, є в мене помічник, який получить, бачу. Дякую за сигнал. Я за самостійність молодого покоління, але маркетинг вимагає ретельності у всьому.

Добавлено (10.06.2019, 14:13:04)
---------------------------------------------

Цитата Karab ()
чому саме рекламуєте свій товар на російській мові

ще раз? погортайте тему, я вже пояснювала. На жаль, є ще одна причина, не дуже втішна. Якщо розумієтесь на СЕО, то знаєте, що український контент має дуже слабкі позиції в пошукових системах. Більшість запитів роблять російською навіть україномовні. Маю свою стратегію, вивести сайт на більший трафік і поступово перевести на українську повністю. Почала зі статей. Щодо соцмереж, то вся реклама українською. Але є нєдоработка на мєстах. Інстаграм дуже перспективна штука в комерції, руки не доходять, тому використовую працю неповнолітніх членів родини )))

Добавлено (10.06.2019, 14:17:48)
---------------------------------------------

Цитата Karab ()
Чи це звичайна реакція тих,хто намагається перефарбуватись?

чому Ви собі дозволяєте такі звинувачення? Ви ж старих на ЖЖ, давно віртуально знайомі. Коли я міняла свої погляди?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
KarabДата: Пн, 10.06.2019, 13:27:33 | Сообщение # 1481
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Цитата amberis ()
Чесно кажучи мені байдуже, але коли викладач кафедри української філології підтримує російсько-англійський сайт і намагається вчити патріотизму і любові до України інших, то це виглядає досить дивним

ось основна причина. Вам про це нагадували в 2017 році, а воз і нині там, навіть через 2+ роки
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
HoakinaДата: Пн, 10.06.2019, 13:36:46 | Сообщение # 1482
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Karab ()
ось основна причина

Вам легше стало? скажу так, ця дріб'язковість і мстивість Вам не личить. Була про Вас кращої думки. А загалом, критикуйте і далі разом з Амберісом, який українською розмовляє через раз і тільки заробляє на українській культурі, яка йому байдужа. Від нього це було очікувано, бо одного разу дозволила собі зробити йому зауваження щодо цього його лицемірства. То він і відомстив цією примітивною дискусією, приправленою дешевим пафосом. А от щодо Вас...  неприємно, хоч я це переживу, звісно. Мені своє робити. І скільки це займає часу, моє діло. Я нікому не нав'язую ні свої вироби, ні свою позицію.  За активність у темі ще раз дякую. Як то кажуть чорний піар теж піар
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
MarinaGДата: Пн, 10.06.2019, 13:37:00 | Сообщение # 1483
Рядовой
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Харьков
С ценителями ручной работы хочу поделиться очень милым сайтом с игрушками ручной работы.
http://irun.toys
Это украинский бренд эко-игрушек и аксессуаров ручной работы.
Offline ()  
  Блог пользователя MarinaG   
KarabДата: Пн, 10.06.2019, 13:55:54 | Сообщение # 1484
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
Мені своє робити.

Ось саме головне. Коли справа стосується свого бізнесу, то російська мова вже не мова агресора і на ній звичайно можна робити гешефт. 
Потрібно бути в першу чергу чесними з собою, ане розповідати про СЕО і запити.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
ArtmakerДата: Пн, 10.06.2019, 14:56:33 | Сообщение # 1485
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата Karab ()
Ось саме головне. Коли справа стосується свого бізнесу, то російська мова вже не мова агресора і на ній звичайно можна робити гешефт.

Как говорил великий Ленин:„Политика есть концентрированное выражение экономики.“

Источник: https://ru.citaty.net/tsitaty/642591-vladimir-ilich-lenin-politika-est-kontsentrirovannoe-vyrazhenie-ekonomik/ "Политика есть концентрированное выражение экономики." и если кто-то где-то кричит "Бей жидов спасай чего-то..." или "Москаляку на гілляку", за этим всегда лежит чья-то копеечка)))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
HoakinaДата: Пн, 10.06.2019, 16:00:15 | Сообщение # 1486
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Karab ()
Потрібно бути в першу чергу чесними з собою, ане розповідати про СЕО і запити.

ні, товаришу, є правила, які не я придумала, століття русифікації своє зробили. До 90-го року я соромилась розмовляти українською, а тепер зовсім не розмовляю російською. І це мій маленький внесок в те, щоб мова жила. Бо поки я буду жити, житиме і вона. Може комусь цього мало? то хай зробить більше. І те, що я крок за кроком просуваю український контент, використовуючи переваги рунету, це добре. Коли б сайт залишався десь на дні інтернету,  було б краще? крім того, це сайт не тільки для мене, я маю слухати інших майстринь і робити так, щоб їхні речі продавались. А що це просувається повільно, то це вже моя справа, бо це суцільне аматорство. Можливо проект і вистрелить. І через таких недоброзичливців, як Ви, теж, бо сьогодні посталено рекорд відвідування. За що дякую! wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
KarabДата: Пн, 10.06.2019, 16:26:22 | Сообщение # 1487
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
До 90-го року я соромилась розмовляти українською, а тепер зовсім не розмовляю російською.

Біда біденна, тобто не розмовляєте,а тільки пишете? Я правильно зрозумів?
Цитата Hoakina ()
ні, товаришу, є правила, які не я придумала

Доречі, щодо правил. Я на вашому сайті не помітив реєстраційного свідоцтва щодо вашої підпрємницької діяльності? Ви взагалі податки платите зі своєї підприємницької діяльності?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
HoakinaДата: Пн, 10.06.2019, 17:02:42 | Сообщение # 1488
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Karab ()
тобто не розмовляєте,а тільки пишете? Я правильно зрозумів?

так, ще читаю і слухаю. Усне мовлення жахливе. Інколи користуюсь перекладачем, бо слова забуваю.
Цитата Karab ()
Я на вашому сайті не помітив реєстраційного свідоцтва щодо вашої підпрємницької діяльності? Ви взагалі податки платите зі своєї підприємницької діяльності?

опа, які наїзди пішли. Покажіть мені такий сайт хоч один. Де там має бути ця інформація, в якомусь спеціальному розділі?  цього вимагають в інтернеті, щоб запустити сайт? який примітив! Ви переплюнули навіть Амберіса. І де така документація, скажімо, на ЖЖ? Не лізьте в чужу кишеню довгим носом. Це, як мінімум, непорядно. Я не маю Вам звітувати про свою діяльність, може ще ключ від квартири, де гроші лежать?

Добавлено (10.06.2019, 18:04:52)
---------------------------------------------
а тим часом, темка ожила ))) прекрасно!

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
KarabДата: Пн, 10.06.2019, 17:26:03 | Сообщение # 1489
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
Не лізьте в чужу кишеню довгим носом. Це, як мінімум, непорядно.

Це ваша відповідь потенційному клієнту?)) Якщо Ви ведете підприємницьку діяльність, то на вимогу клієнта маєте надати свідоцтво ФОП, а також товарний чек при покупці. Я надіюсь у Вас є все це? Чи Ви як та бабка,що продає свою молочку з асфальту? ))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
HoakinaДата: Пн, 10.06.2019, 19:19:45 | Сообщение # 1490
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Karab ()
то на вимогу клієнта маєте надати свідоцтво ФОП, а також товарний чек при покупці.

купіть щось, от тоді і поговоримо ))) а так у нас нерівні умови дискусії, Ви щось від мене вимагаєте, а  сам за анонімністю ховаєтесь. От замовите, зустрінемось, отримаєте відповіді. А так це безпредметна розмова, голубчику.  Вам не подобається молочка з асфальту? не купуйте.  А порівняння мені на користь, бо я живу власною працею, як і та бабка, і не заглядаю у чужу кишеню. А Ви хто? правильно, ніхто, анонім. Свої доходи декларуєте? чим займаєтесь, де працюєте? доведіть, що чесна людина, яка живе за правилами, а тоді пред'являйте претензії.
Раз темка активізувалась, гріх не викласти ще один виріб. Це особисте досягнення, бо джгути не вміла робити, на чужі заглядалась і милувалась. Але техніку освоєно і мене чекають нові звершення.
Тут http://oberegy.org.ua/goods-5112-braslet-krasnoe-i-chernoe.html Пане Karab, не хочете знову виступити редактором і перевірити на помилки опис? буду вдячна, у Вас виходить добре.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
KarabДата: Пн, 10.06.2019, 20:08:39 | Сообщение # 1491
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Марина, торгівля - це не ваше. Вже давно пройшли часи фарцовщиків,а Ви все одно керуєтесь їх методами продаж ніби ще до сих пір при совку живете. Запам'ятайте: клієнт завжди правий і ваші методи роботи з клієнтом накшталт " А Ви хто? правильно, ніхто, анонім", наразі не діють. Якщо не маєте свідоцтва ФОП, то просто зізнайтеся, що продаєте без сплати податків,що дурите країну. Але про що я..
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
CobaltДата: Пн, 10.06.2019, 22:53:41 | Сообщение # 1492
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Что-то напомнило Жванецкого:
"...Сделайте вид, что внимательно слушаете собеседника. Потом резко перебиваете его вопросом: "А почему, собственно?!". Затем, спрашиваете паспорт, прописку. И всё - "клиент" готов..."
Много у нас патриотов, горлопанящих про долг, свидомисьть и т. д. А спросишь у них: "А налоги заплатил?" - и всё, сник херой. Ну, прям по Жванецки.
Offline (Объединенные Арабские Эмираты)  
  Блог пользователя Cobalt   
HoakinaДата: Вт, 11.06.2019, 05:16:55 | Сообщение # 1493
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Cobalt, о! ще один критик підтягнувся, який всі податки платить. От Вас я знаю, тому можу сказати, що
Цитата Cobalt ()
А спросишь у них: "А налоги заплатил?" - и всё, сник херой.

це якраз про про декого, не знаєте про кого? я Вас не чіпала, але дещо згадати для громадськості можу. Правда, я не так погано вихована, щоб тут когось обзивати і звинувачувати у чомусь. І лізти в чужу кишеню.
Цитата Karab ()
клієнт завжди правий

Ви не клієнт. Я й так занадто чемна з людиною, яка від нічого робити, тролить іншу. Ради Бога! як у Вас таке нікчемне життя, що це приносить Вам задоволення, то прошу... я людина добра. До того ж, нарешті тема не на 5 сторінці форуму. Не перестаю дякувати. Пи.Си. люди добрі, ми з ним не змовлялись, він сам почав. Хоча ідея мені сподобалась wink

Добавлено (11.06.2019, 08:50:09)
---------------------------------------------
сьогодні прикраса стримана, але елегантна, в золотих тонах. Використала великий і дрібний бісер, тому виглядає фактурно http://oberegy.org.ua/goods-5113-kole-kleopatra.html
На жаль, фото не може передати блиску.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
Пятница13Дата: Вт, 11.06.2019, 08:12:30 | Сообщение # 1494
Рядовой
Сообщений: 319
Репутация: -414
Награды: 24

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
Правда, я не так погано вихована, щоб тут когось обзивати і звинувачувати у чомусь.

Правда, я не так погано вихована, щоб тут когось обзивати і звинувачувати у чомусь. wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Пятница13   
KarabДата: Вт, 11.06.2019, 08:51:34 | Сообщение # 1495
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
як у Вас таке нікчемне життя, що це приносить Вам задоволення, то прошу... я людина добра.

і Вам доброго ранку!
Цитата Hoakina ()
Ви не клієнт. Я й так занадто чемна з людиною, яка від нічого робити, тролить іншу. Ради Бога!

Ну що ж таке... wacko  Ви так зі всіма потенційними клієнтами спілкуєтесь? Ще раз повторю: "бізнес - це не ваше". Дам Вам безкоштовну пораду: випереджайте очікування своїх клієнтів. Дайте їм те чого вони хочуть, і ще трохи більше. Справжній продавець спочатку з'ясовує, що погано, а вже після - що добре. У вашому випадку є певні проблеми з причинно-наслідковий зв'язком: клієнт перед купівлею хоче вияснити легітимність  покупки,а Ви йому в свою чергу обурюєтесь,що він не клієнт і чому він прийшов? Л-логіка biggrin  Замість того, що б сперечатись, потрібно просто написати: так, я чесний продавець, у мене все легітимно, податки будуть сплачені, я ФОП, маю свідоцтво. А так переді мною звичайні попередники Фьодоровича і його системи, хоча самі цю систему і підтримують,а потім ще й обурюються, що в країні безлад і анархія.

Добавлено (11.06.2019, 09:53:39)
---------------------------------------------

Цитата Hoakina ()
сьогодні прикраса стримана, але елегантна, в золотих тонах. Використала великий і дрібний бісер, тому виглядає фактурно http://oberegy.org.ua/goods-5113-kole-kleopatra.htmlНа жаль, фото не може передати блиску.



Не тужтеся - бізнес,то не ваше! biggrin  biggrin  biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
HoakinaДата: Вт, 11.06.2019, 09:37:56 | Сообщение # 1496
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Пятница13Karab, панове, Ви ж не будете з мене вимагати оплату послуг піару? cool
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
Пятница13Дата: Вт, 11.06.2019, 10:16:52 | Сообщение # 1497
Рядовой
Сообщений: 319
Репутация: -414
Награды: 24

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
Пятница13, Karab, панове, Ви ж не будете з мене вимагати оплату послуг піару?

Не, спи спокойно. Лично я с таких вот пиарасток денег не беру.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Пятница13   
HoakinaДата: Вт, 11.06.2019, 12:59:05 | Сообщение # 1498
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Пятница13 ()
Лично я с таких вот пиарасток денег не беру.

ой красно дякую, вельмишановний пане, та Ви альтруїст! тим часом 2  випадкових відвідувача мого нещасного сайту, який дехто тут сприйняв за бізнес, а не за страждання вільного художника, перетворились майже в 20. Ругайте меня, ругайте! може і з мене будуть люди
Цитата Karab ()
бізнес,то не ваше!

хоч це і чиста правда cry
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
grigorenkoseregaДата: Вт, 11.06.2019, 16:25:45 | Сообщение # 1499
Рядовой
Сообщений: 19
Репутация: 0
Награды: 1

Украина, Киев
Цитата MarinaG ()
С ценителями ручной работы хочу поделиться очень милым сайтом с игрушками ручной работы.http://irun.toys
Это украинский бренд эко-игрушек и аксессуаров ручной работы.

Да, интересный сайт. Довольно милые игрушки. Правда эльфы конечно немного пугающе выглядят.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя grigorenkoserega   
CobaltДата: Вт, 11.06.2019, 23:30:59 | Сообщение # 1500
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
И что же Вы, Марина, можете нагадаты? Аж страшно... :-о Хоть бери и на Родину не возвращайся... :-(
Offline (Объединенные Арабские Эмираты)  
  Блог пользователя Cobalt   
Форум Житомира » Свободные темы » Авторство » Handmade - для ценителей ручной работы (Творения под заказ.)
Поиск: