Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » город Житомир » Спорт и увлечения » ULTRAS Житомир FOREVER (Тільки для фанатів)
ULTRAS Житомир FOREVER
HOOLIGANДата: Пт, 12.03.2010, 21:43:46 | Сообщение # 1
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Досить бігати по новинам і шукати десь один-одного!МИ ТУТ!наша команда на підході,але давайте зачекаємо її відродження і появи на футбольному горизонті....велике прохання:політично-фінансове насіння залишити в іншому місці,КУЗЬМА-НАМ НЕ ДРУЗІ,ТУТ місце для фанатів,ультрас,хулс...представників будь-якої течії,причетної до фан-движу!!!

Добавлено (12 Март 2010, 21:43:46)
---------------------------------------------
Ну що,понеслася...те,що живі МАD,Борода я знаю,решта-відзивайтеся:))...гиии...знайдіть хтось Вовіка,я думаю,що нагадувати одного з"СИНЯКІВ-РОЗБІЙНИКІВ"не потрібно???а,десь Балкон був:))якщо ще в політиці не втопився...ПЕРОН!!!малой,ти деее???



Сообщение отредактировал HOOLIGAN - Вс, 14.03.2010, 11:59:18
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
FFanarrДата: Сб, 13.03.2010, 00:01:43 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Сообщений: 297
Репутация: 98
Награды: 31

Бразилия, Рио-де-Жанейро
Правий запалив форум))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя FFanarr   
HOOLIGANДата: Сб, 13.03.2010, 00:24:23 | Сообщение # 3
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
biggrin ФАЄР-ШОУ забезпечено!!!!!так а 5!!!!!років застою.....я взагалі не уявляю,щоб зібрати стару гвардію і .....
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
FFanarrДата: Сб, 13.03.2010, 12:58:46 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Сообщений: 297
Репутация: 98
Награды: 31

Бразилия, Рио-де-Жанейро
Половина уже отцы))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя FFanarr   
HOOLIGANДата: Сб, 13.03.2010, 14:23:24 | Сообщение # 5
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
:))ха,глупо было-бы...чья школа biggrin я тоже всё мечтал на лето своего малого взять на футбол,розу уже ему готовили...но команда нах развалилась...да и ясное дело,что движ будет в основном из новых,молодежь должна сама рулить...НАМ был толчок,а дальше сами!вот и сейчас нужно стартануть,а там само-собой...или поедет или заглохнет.я с Вовиком,уже не помню в каком году,ВДВОЕМ!!!начинали возрождение фанства на 2секторе,весь матч горланили...так-что Это должно быть в крови-ЭТО ПРИЗВАНИЕ...я лично и в 40лет готов продолжить,вплоть до выездов:)
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
FFanarrДата: Вс, 14.03.2010, 10:03:41 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Сообщений: 297
Репутация: 98
Награды: 31

Бразилия, Рио-де-Жанейро
Вовик тоже походу ушёл в семью, последний раз видел года 4 назад. Выезда - это романтика, когда своим ходом)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя FFanarr   
HOOLIGANДата: Вс, 14.03.2010, 11:27:04 | Сообщение # 7
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
:))))...АААааа...вот это рассмешил за Вовика...да у него одна семья:СТАКАН-БУТЫЛКА-СТАКАН!!!ты думаешь зря"СИНЯКИ-РАЗБОЙНИКИ"?Балкон уже тоже в курсах...жду его здесь:)
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
UltraДата: Вс, 14.03.2010, 12:57:39 | Сообщение # 8
Полковник
Сообщений: 196
Репутация: 10
Награды: 6

Украина, Zhitomir
Неужто пора доставать из схрона свою боевую розу?
Не рановато ли? какбы не сглазить
Всем привет! cool


Сообщение отредактировал Ultra - Вс, 14.03.2010, 12:58:10
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ultra   
HOOLIGANДата: Вс, 14.03.2010, 13:58:25 | Сообщение # 9
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Опанькиии...ышо один:))...та уже по-фиг,сглазим-не сглазим...хуже не будет!хреново,что обстоятельства не позволяют обьединиться всем,пусть даже и без команды...я бы например катал-бы на выезд в винницу:)пох за кого,лишь-бы против колхоза:)).кстати закинул ровенским в прошлом году мулю:обьявить на всю вторую лигу акцию:с**ть на выезде в виннице их простыню(банер)...толчком к этому были черкаские фаны:)..посреди матча сняли трофей прям с сектора колхоза:))..только с помощью а.c.а.b./всем нам знакомого:)/удалось вернуть панер...но прикол не в этом...беркут был награжден бурными овациями местных колхозников,что именуют себя хультрас...
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
ErikДата: Пн, 15.03.2010, 03:26:38 | Сообщение # 10
Полковник
Сообщений: 239
Репутация: 136
Награды: 23

Украина, Житомир
дочекалися мля!
балконские на подходе
политика пыль
огонь из правого сектора! ))))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Erik   
borodaДата: Пн, 15.03.2010, 09:38:35 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Сообщений: 333
Репутация: 140
Награды: 36

Украина, Zhytomyr
треба чекати, поки від слів до справи не піде.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя boroda   
HOOLIGANДата: Пн, 15.03.2010, 10:19:51 | Сообщение # 12
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Борода,здорово!та п'ять років тільки цим і займаємося...але раніше ніхто майже і не згадував про П.Ж...про"реконструкцію"стадіону "кому потрібно" було-той і говорив,а це хоч маленький промінь надії.правда,звучало все теж якось популістськи:ніякої конкретики...мене більше бентежить:)ось хто у нас хфанатєть буде...з кузьмою проблем не буде,а ось щось більш-менш солідне я чомусь не можу уявити...сучасний ультрас рух не рівня звісно тому,що було у нас...з таким рівнем соромно з'являтися на Україні:((...фанатство чомусь не популярне в Житомирі...ходити агітувати по районам-це наплодити бидла в наших рядах,що призведе до того,з чого все і починається:невелика група20-30чоловік,здатних до періодичних виїздів від сили 10.


Сообщение отредактировал HOOLIGAN - Пн, 15.03.2010, 10:30:05
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
ErikДата: Пн, 15.03.2010, 15:42:40 | Сообщение # 13
Полковник
Сообщений: 239
Репутация: 136
Награды: 23

Украина, Житомир
та воно так і було завжди, 10 чоловік це ще багато для виїзду
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Erik   
borodaДата: Пн, 15.03.2010, 16:02:54 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Сообщений: 333
Репутация: 140
Награды: 36

Украина, Zhytomyr
Ти Вінницю згадай!!! smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя boroda   
donkeДата: Пн, 15.03.2010, 16:32:22 | Сообщение # 15
Русский солдат
Сообщений: 30
Репутация: 1
Награды: 1

Украина, Zhitomir
едрить твою! Пьяный сектор просит ГОЛ!!!!! Ultras boys идут на стадиоон, Наш Полесье снова чемпион!!!!!!!!!!!!!
Розы наголо!!!!!!!!!!!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя donke   
UltraДата: Пн, 15.03.2010, 16:46:02 | Сообщение # 16
Полковник
Сообщений: 196
Репутация: 10
Награды: 6

Украина, Zhitomir
Quote (donke)
Пьяный сектор просит ГОЛ!!!!!

ооо donke, какие люди!!!! привет Рашн-синякам!!!
на первый выезд в Луцк готов? wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ultra   
HOOLIGANДата: Пн, 15.03.2010, 19:17:44 | Сообщение # 17
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Борода,так а хулі вінниця??туди їхав автобус!!!ну давай і згадаємо...рік не пам'ятаю,але то перший виїзд в село після вимушеної перерви...і скількох поїхало?..."собакою":десять здається хлопців+дві дівчини+вальодя...!але фанство на рівні.другий виїзд...ну це взагалі клас...перший тайм-п'ять чи шість трупів під лавками,двоє в РОВД....97рік це було...значить виїзда путаю чи роки:))точно,це був перший раз,а потім уже з фальодьою...через якийсь час:я з Вовіком на товариську..ну це майже не рахуємо...ну і2002 бус...а назви виїзд своїм ходом??де люди??останні такі виїзда були в 1991..брест та шепітівка...по16-18.

Добавлено (15 Март 2010, 19:12:41)
---------------------------------------------
donke а ось це твоє:розы наголо....в тебе теж була роза??....ну і хто ти будеш?:):):):):)...але краще мовчи,там УЛЬТРАС в розшук подали...

Добавлено (15 Март 2010, 19:17:44)
---------------------------------------------
А шо...вже на виїзд?????...гиии...точку хоча б пам'ятаєте???зустріч де?біля вокзалу...я тош їду:))...тільки не паліть кантору:)

Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
rozdumДата: Пн, 15.03.2010, 19:39:27 | Сообщение # 18
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
пішла вална)
Читайте в свіжому номері двадцятки мініінтерв’ю з Вовіком (здається правильно). Критика і поради вітаються) Також чекаю на натупну "жертву")

Добавлено (15 Март 2010, 19:39:27)
---------------------------------------------

Quote (rozdum)
ле краще мовчи,там УЛЬТРАС в розшук подали...

ашотакоє? тоже мені ультраникання)))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
borodaДата: Пн, 15.03.2010, 19:50:41 | Сообщение # 19
Генерал-майор
Сообщений: 333
Репутация: 140
Награды: 36

Украина, Zhytomyr
Самий жосткий виїзд був, коли я один на ЦСКА поїхав smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя boroda   
HOOLIGANДата: Пн, 15.03.2010, 20:15:16 | Сообщение # 20
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
ВСЕ!!!МЕНЕ НЕ МАЄ!Я ПАТСТАЛОМРЕАЛЬНО!Я УЯВЛЯЮ ВОВІКа:):):):)...20хвилин,ви напевно пів-року без зарплати?..єнто ж скільки він літрів гонорару взяв на душу:):):):):):)..
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
UltraДата: Пн, 15.03.2010, 20:17:13 | Сообщение # 21
Полковник
Сообщений: 196
Репутация: 10
Награды: 6

Украина, Zhitomir
Quote (rozdum)
Читайте в свіжому номері двадцятки мініінтерв’ю з Вовіком (здається правильно).

rozdum, если Вовик трезвый интервью давал - то читать там нечего

boroda, а какой это год был? если я не ошибаюсь - ты вроде тогда на костылях ещё был? smile

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ultra   
HOOLIGANДата: Пн, 15.03.2010, 20:52:30 | Сообщение # 22
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Борода!я ні в якому разі не хочу зменшити вартість твого виїзду на коней...доречі,не ти першовідкривач...це взагалі проклята команда виходить:не пам'ятаю який рік...мама моя не сказала,що приходили пацики,щоб їхати на виїзд/матч перенесли на день раніше/..я,без задньої...попер теж один,на вокзалі нікого,ну думаю гімнюки...приїхав в кийєув...ну а там звісно-облом,нулі на табло і написи на стінах,що були наші!!!...той-же стадіон:здається четверо нас було...теж поцілували табло...потім з Вовіком:зі стадіону в Солнєчноє...хз де тільки не були,але тільки не на футболі...так-що Борода,тебе визнаю...знаю,що це таке...ну а в херсон один як я попер в91...Вовік обломав...а,ще один прикол,теж 91й...ранок,вокзал...купую-2!!ДВА!!!квитки в Чортків/гори дикі/чекаю на цього синьку...дзвоню:ти де?С:ща буду,пол-часа...ага,жду...писець,уже відправка...Синього не має,автобус від'їжає...я воділі:та дай я квитки здам?лечу в каси,а та мудачка:за здачу квітка мінус15%...вона взнала новий свій родовід:))...корочше...один...спочатку в Ів.Франк...почував в кєнта в общазі...потім..з 3руб. ..але без квітка до чорткова,три години по горах/воділа не так зрозумів,подумав що я футболіст,та думаю і хзн,що хоче то і думає,аби на шару/...але коли перед самим матчем ще два тіпка з Житомира там з'явилися...але ліваки...коли на моє:ПАЛЄСЬЄ ДАВАЙ на тебе дивиться не одна тисяча свідамітов....

Добавлено (15 Март 2010, 20:44:55)
---------------------------------------------
Людиии!...а хто скаже мені...еее...а тільки в мене виїздів???...та без приколу...не пам'ятаю....харків був40-й...здається...ну вінниця...пля,ще десь був...МЕД,тобі доречі душевна подяка за згадування та визнання нашого виїзду в Харків замість збірної...приємно читати було...сцуко,мурахи по тілу стадом....дааа...центр харкова від нас ох....ДА,якщо Синій був тверезим...вікинь ту газету....це всерівно,що повірити в наш славний анекдот про Жит-х фанатів:))

Добавлено (15 Март 2010, 20:52:30)
---------------------------------------------
МОДЕР,в тебе літери п'яні чи в мене,бо помилки типові як для Т9???

Добавлено (15 Март 2010, 20:52:30)



Сообщение отредактировал HOOLIGAN - Пн, 15.03.2010, 21:55:01
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
rozdumДата: Пн, 15.03.2010, 21:32:37 | Сообщение # 23
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (Ultra)
если Вовик трезвый интервью давал - то читать там нечего

Ну як вам сказати... В будь-якому разі в нас є свій формат і нічого особливо жосткого я б все рівно не міг публікувати) Але якщо є що озповідати, повторюсь - велкам)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
HOOLIGANДата: Пн, 15.03.2010, 22:04:27 | Сообщение # 24
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
:))...Розповідати....ти хоч уявляєш,що це таке розповісти про фанство???я вже казав,що це мемуари...я з тим-же Вовіком іноді сідали і могли годинами згадувати один нещасний виїзд...і кожен раз ця розповідь була як нова...колись,чи то книжка була...не пам'ятаю точно:исповедь фаната...так ось до чого я...розповідати стисло-нудно,незрозуміло...а повністю-не один ваш формат не витримає...ну хіба-що газету перейменувати:20годин щодобової сповіді фаната!!!...ну чотири години-це вам щоб збігати за пивом:))))...це романтика,яку іноді на папері дуже важко передати.....
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
borodaДата: Вт, 16.03.2010, 06:50:36 | Сообщение # 25
Генерал-майор
Сообщений: 333
Репутация: 140
Награды: 36

Украина, Zhytomyr
Цей виїзд якраз був як я палицю відкинув.
я тоді ще потрійний виїзд зробив: за клуб, за молодіжку та за СбУ.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя boroda   
Форум Житомира » город Житомир » Спорт и увлечения » ULTRAS Житомир FOREVER (Тільки для фанатів)
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: