Живий Журнал
 
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » город Житомир » Спорт и увлечения » ULTRAS Житомир FOREVER (Тільки для фанатів)
ULTRAS Житомир FOREVER
HOOLIGANДата: Вт, 16.03.2010, 18:07:21 | Сообщение # 26
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
ФОНАРЬ!ТЫ ГДЕ ПРОПАЛ? alco


Сообщение отредактировал HOOLIGAN - Вт, 16.03.2010, 18:35:35
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
AdminДата: Ср, 17.03.2010, 15:43:22 | Сообщение # 27
Генералиссимус
Сообщений: 1486
Награды: 117

Украина, Житомир
Бывший фанат ФК Полесье (Вовик) рассказал про традиции житомирских Ultras
http://zhzh.info/publ/4-1-0-2026
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Admin   
rozdumДата: Ср, 17.03.2010, 16:43:26 | Сообщение # 28
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (Admin)
Бывший фанат ФК Полесье (Вовик) рассказал про традиции житомирских Ultras

чур тапками не идатись якщо що)
хто наступний???
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
FFanarrДата: Ср, 17.03.2010, 17:57:33 | Сообщение # 29
Генерал-майор
Сообщений: 297
Репутация: 98
Награды: 31

Бразилия, Рио-де-Жанейро
Правый, я на перекуре pocus vinsent )
Offline (Украина)  
  Блог пользователя FFanarr   
DimaДата: Ср, 17.03.2010, 18:02:53 | Сообщение # 30
Генерал-майор
Сообщений: 346
Репутация: 13
Награды: 2

Украина, Житомир
Фонарь поднял синий флаг ! зачем ПИВо в ЭКО потянул ???
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Dima   
HOOLIGANДата: Ср, 17.03.2010, 19:02:17 | Сообщение # 31
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Quote (rozdum)
хто наступний-?
...я ж казав,що вийде стисло,але я наприклад,взнав багато нового,це або фантазія кореспондента,тобто не правильна інтерпритація почутого,або Вовік не похміляний...я вперше чую,що за16виїздів стаєш УЛЬТРАПРАВИЙ...новина,що Запоріжжя,Дніпро в друзях...адже з ними ми останнім часом не пересікалися,ні в ЧУ ні в кубку,а так можна назвати пів-України друзями...ну і назвати одесу ворогами можна умовно,лише раз з ними була"зустріч",що переросла в маленький конфлікт,ну і не згадати вінницю...ну і вразила фраза:БУВШИЙ ФАНАТ Ф.К.ПОЛІССЯ....не буває бувших фанатів...тим-паче Вовік сказав,що при нагоді продовжить справу... Ну а фото це жесть...ну і рожа в тебе,Вовік....бідняга,чим це ти зайнятий останнім часом,що ні за кого не вболіваєш?:)))..."СИНЯКИ-РОЗБІЙНИКИ-ПОЛІSSЯ-НАЗАВЖДИ"

Добавлено (17 Март 2010, 18:34:07)
---------------------------------------------

Quote (ffanarr)
я на перекуре
...я мав на увазі,де поділося твоє повідомлення,посилання прийшло,а коменту не має,але все нормально...там посилання було,яке не можна було світити,ну твій ком.прибрали.....як тобі рожа Вовіка??:)

Добавлено (17 Март 2010, 19:02:17)
---------------------------------------------
Опа...ышо один нарисовался!!!...гы,так можно и на выезд насобирать!...Перрон тока где-то бродит...

Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
FFanarrДата: Ср, 17.03.2010, 19:41:34 | Сообщение # 32
Генерал-майор
Сообщений: 297
Репутация: 98
Награды: 31

Бразилия, Рио-де-Жанейро
Рожа Вовика - это креативный шедэвр, только какаято она трезвая biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя FFanarr   
HOOLIGANДата: Ср, 17.03.2010, 20:43:46 | Сообщение # 33
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Quote (ffanarr)
только какая-то она трезвая
СИНИЙон и в африке синий:))...как здесь заметил,кажется МЭД,если он будет трезвый-то нех и читать будет!!!МЭД,ценю твои аналитические способности:))...ты вспомни,какое было фанство в Харькове на трезвую голову???НИ-КА-КОЕ!!Мне до сих пор стыдно....


Сообщение отредактировал HOOLIGAN - Чт, 18.03.2010, 00:05:13
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
rozdumДата: Ср, 17.03.2010, 21:19:57 | Сообщение # 34
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (HOOLIGAN)
...я ж казав,що вийде стисло

Нічо страшного, потім напишеш повну версію в мемуарах) Все рівно є віддача навіть від коротких матеріальчиків і ви всі у цій гілці форуму цьому живий доказ)))

Quote (HOOLIGAN)
я наприклад,взнав багато нового

Не фонтан, але можна все уточнити і ще раз написати. завжди можна щось цікаве відшукати, навіть коротке)

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
HOOLIGANДата: Ср, 17.03.2010, 21:53:12 | Сообщение # 35
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Quote (rozdum)
повну версію в мемуарах
слухай,а ти можеш завдяки своєму журналістському натхненню,допомогти мені?пробий матчі П.Ж. з91року...якщо з цього щось вийде-дай знати,лади?
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
rozdumДата: Чт, 18.03.2010, 13:14:20 | Сообщение # 36
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (HOOLIGAN)
а ти можеш завдяки своєму журналістському натхненню,допомогти мені?

у ось, перетворили темку на базар і почмнаэм торгуватись, ех( Враженя, що це все просто нікому не порібно(
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
HOOLIGANДата: Чт, 18.03.2010, 14:05:17 | Сообщение # 37
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Quote (rozdum)
перетворили темку на базар
це ти до чого???що значить будемо торгуватись???я тебе попросив проособистудопомогу,так-як в тебе більше можливостей...до чого тут базар??...де я тобі що пропонував взамін твоєї допомоги,що ти кажеш про торгівлю???...я пам'ятаю,коли після фіналуКУ другої ліги,нам від Лушкова пообіцяли гроші на розвиток фанатів...скільки ми виходили...що нам його помічники тільки не пропонували але не обіцяні ххх гривень кожному,в кінці-кінців зняли 20%пдв!!!бізнесмени хрєнові....ось це була з їх боку торгівля,а Лушкову-респект!да нам ці подачки і нах не потрібні.ми не продаємося!...P.S...а тема тут....да не має тут ніякої теми,тому-що Нашій діяльності взагалі не має пояснення чи визначення,це поклик душі і серця...
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
UltraДата: Чт, 18.03.2010, 14:21:15 | Сообщение # 38
Полковник
Сообщений: 196
Репутация: 10
Награды: 6

Украина, Zhitomir
Quote (HOOLIGAN)
це ти до чого???

Правый, просто Роздум съехал. Ну нехочет он тебе помогать и все smile
Я попробую поискать эти матчи
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ultra   
HOOLIGANДата: Чт, 18.03.2010, 15:06:11 | Сообщение # 39
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Quote (ultra)
ну не хочет он тебе помогать и всё
:)то-то и Вовику зажал на бухло,что тот такую ахинею нёс:)).тебе заранее благодарочка!я шо хочу...мне нужны где-когда-с кем играли,хочу...все выезда вспомнить...вчера надыбал:выезда харькОв...читал про их выезд к нам,немного не полная инфа,но всё-равно интересно...
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
иноходецДата: Чт, 18.03.2010, 17:17:05 | Сообщение # 40
Генералиссимус
Сообщений: 2063
Репутация: 558
Награды: 89

Российская Федерация, Севастополь
Фанаты есть, только команды пока нет. Но уверен на 200% что в этом году команда мастеров появится
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя иноходец   
rozdumДата: Чт, 18.03.2010, 17:34:01 | Сообщение # 41
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (Ultra)
просто Роздум съехал. Ну нехочет он тебе помогать и все

Quote (HOOLIGAN)
то-то и Вовику зажал на бухло,что тот такую ахинею нёс:))

Опа, нічо так заяви. Це виходить, що я всім і кожному абязан тока папрасі? Ніби у волонтери не наймався, мабуть ви шот спутали. шановні)

Quote (иноходец)
Фанаты есть, только команды пока нет.

Не хотів би нікого образити, але судячи із заяв на цьому ж форумі, нема в нас фанатів... Ех, щочь мене це не дивує, абідна звісно(
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
FFanarrДата: Чт, 18.03.2010, 20:13:32 | Сообщение # 42
Генерал-майор
Сообщений: 297
Репутация: 98
Награды: 31

Бразилия, Рио-де-Жанейро
Quote (rozdum)
Не хотів би нікого образити, але судячи із заяв на цьому ж форумі, нема в нас фанатів... Ех, щочь мене це не дивує, абідна звісно(

Заяв на що?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя FFanarr   
HOOLIGANДата: Чт, 18.03.2010, 22:10:58 | Сообщение # 43
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Quote (rozdum)
..але судячи із заяв на цьому ж форумі не має в нас фанатів...
мдааа...ну як це розуміти???по-перше:ЯКІзаяви тут хто робив???конкретно?!по-друге:ФАНАТІВкого-чого ти маєш на увазі???чи ти чекав,що тут"фанати"грошей...слави...дешевого популізму???..повернися на самий початок блогу:ultras Житомир...(тільки для фанатів);тобто зрозуміло які саме фанати сюди запрошувалися???і ХТО ти такий,щоб робити такуЗАЯВУ,що їх тут не має???сказавши дану хуню,ти розумів,що виникнуть певні питання?сказавши А,потрібно було казати Бе,чи ти так,заради інтриги???...а тепер жую тобі:твої.а.також.чиїсь.інші.інтриги.тут.нікому.не.потрібні.ферштейн?щодо того,що ти комусь-щось абязан...ти клоун???якщо в тебе з почуттям гумору-НУЛЬ,то це твої проблеми...що ти можеш кому взагалі дати???...коротше:ти якщо мав-би якесь відношення або хоча б уяву про нас,то можеш здогадатися,що подібні твої вислови є нічим не іншим,як провокація!взагалі у нас відповідь на таке одна,але я вирішив все-таки задати тобі ці питання і почути на них відповідь.


Сообщение отредактировал HOOLIGAN - Чт, 18.03.2010, 22:13:18
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
rozdumДата: Чт, 18.03.2010, 23:10:37 | Сообщение # 44
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (HOOLIGAN)
я вирішив все-таки задати тобі ці питання

Без проблем, просто не було часу розписувати думку. Але це легко виправити. Тим паче, що питань в мене також багато.

почнемо

Quote (HOOLIGAN)
ХТО ти такий,щоб робити такуЗАЯВУ,що їх тут не має??

Я Сергій Роздум, журналіст газети "20хвилин". Окрім іншого, веду в газеті рубрику СПОРТ. Мої контакти можна знайти на сайті двадцятки в профілі (є під кожним моїм матераілом). А з приводу заяви... А що ще я маю казати і думати після ваших же, шановний, заявочок?

Одразу додам, що тут немає жодної заказухи, жодної політики чи популізму, слави та грошей. Просто більше року висвітлюю по мірі можливостей спортивне життя міста. І от захотілось мені підняти теми професійного футболу. Бо ніхто про це не пише і взагалі не згадував. Хіба шо владі тре попіаритись, то вони це питання витягають на світ Божий. а так - повна тиша. Таке. Спочатку знайшов Руслана Соболевського, зробив інтервуху. Від неї пішов якийсь резонанс. Почали щось трохи говорити. Вирішив познаходити фонатів. Щоб постійно було хоч шота про Полісся, щоб воно постійно муляло очі владі. Щоб може когось зачепило і вони почали голови піднімати. Одного знайшов, другого. Пішла хвиля якась.
Он УЛЬТРАС згадав про себе, що вони такі є. Ця ж тема на форумі зявилась вже після серії матеріалів, які на ЖЖ переставляються з двадцятки. Ще н підфартило, Зая Зедович зявився, моє інтерву з ним теж всі читали, певен. Все, думаю, куль. Фанати є, можна далі продовжувати. Ан не тут то було.
Одразу всі почали вигоду шукати для себе. Мол, хочеш, а фіга просто так получиш. Одним рекламу для них пробий, іншим матчі знайди, пяте десяте. Це нармально? Це такі традиції у фанів? Звісно, це деморалізує. Коли ти щось робиш, а виявляєтся, що воно нафіг нікому не тре. ну хіба що Заї Зедовичу. Бо з ним періодично спілкуюсь зараз і він вболіває, щоб якмога більше в тему валили матеріалів, що про це тре писати... а фонати....

Але натяк я зрозумів. Тєма тіко для "фонатів". А я так, просто сочуствующій. І я так розумію, що воно присутнім все оце не потрібно. Тож вибачте. ну не розумів я цього, Питання закрите, вас не чіпатиму.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
HOOLIGANДата: Сб, 20.03.2010, 16:02:53 | Сообщение # 45
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Бред"сивої кобили"...а за"фОнати"..добро,то не тут...з приводу,що раніше тут не було подібної теми...ну вийшла твоя стаття,ну здер ЖЖ її сюди,читало багато людей...коментів бачив скільки?я маю на увазі не про Заю статтю,а про розшук Ультрас...ну і подивися самий перший комент Фонаря...і ти в курсах чим я ризикував??...хулі тут говорити,на цьому стоп,флудити є де...
Quote (rozdum)
Я Сергій Роздум,журналіст...
ех...я не ставлю під сумнів твою журналістську діяльність,твій професіоналізм,давати оцінку,як журналісту,нехай то робить твоя редакція,тобто компетентні люди...я не вправі це робити...так і тобі ставилося запитання:а хто ти такий,щоб казати хто фанат,а хто ні...а Сергій ти чи не Сергій...не в цьому було питання.і тебе ніхто звідси не виганяв...

Добавлено (20 Март 2010, 16:02:53)
---------------------------------------------
З АРІЙСЬКИМ НОВИМ РОКОМ!!!



Сообщение отредактировал HOOLIGAN - Пт, 19.03.2010, 09:36:19
Offline (Швеция)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
rozdumДата: Пн, 22.03.2010, 14:09:25 | Сообщение # 46
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Якось це все неправильно вийшло. Замість чогось коисного, починаєм сваритись. Сорі)

Читайте в найближчому номері газети "20хвилин" інтерву з ще одним фаном ФК Полісся) Із самим головним)

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
UltraДата: Пн, 22.03.2010, 14:39:35 | Сообщение # 47
Полковник
Сообщений: 196
Репутация: 10
Награды: 6

Украина, Zhitomir
rozdum, поверь еслибы Правый смог - он бы даром тебе сам накатал всю статью...

Quote (rozdum)
Читайте в найближчому номері газети "20хвилин" інтерву з ще одним фаном ФК Полісся) Із самим головним)

с Вальодей наверное
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ultra   
rozdumДата: Пн, 22.03.2010, 14:54:44 | Сообщение # 48
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (Ultra)
с Вальодей наверное

Нє, з Олексієм. Якщо не помиляюсь, кличуть Бугор. Він у фанському русі був до 2002.

Якщо що - ишіть в лічку, розберемось

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
borodaДата: Пн, 22.03.2010, 14:54:56 | Сообщение # 49
Генерал-майор
Сообщений: 333
Репутация: 140
Награды: 36

Украина, Zhytomyr
Ги-ги, а хто у нас був самий головний?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя boroda   
rozdumДата: Пн, 22.03.2010, 15:05:23 | Сообщение # 50
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (boroda)
самий головний?

мабуть це не зовсім вірнмй термн) Але яісь же лідеи були)
Хто там із Заєю домовлявся за автобуси, за кімнату і всьо такоє?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
Форум Житомира » город Житомир » Спорт и увлечения » ULTRAS Житомир FOREVER (Тільки для фанатів)
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: