Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Тематические форумы » ФОТО любители » Обсуждение фотографий житомирских фотографов (Исключительно конструктивные замечания!Флуд-тролинг-карается)
Обсуждение фотографий житомирских фотографов
MOKRIZZONNIДата: Чт, 23.08.2012, 13:41:38 | Сообщение # 101
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Quote (kefir)
но это небо мне не нравится.

Ага -небо тут таке яке вже було -зовсім не в тему. sad
Якшо пофантазувати -найкраще було б, якщо чисте небо вночі із зірками проекспонувать окремо небо та ці пупирці, о -і ще щоб місяць повний червоний був happy
А це небо ні в назву, ні в сюжет. О-вночі ще й лісу не було б видно -була б фантастична панорамка -якби ще довгою експозицією зірки закрутились -тут то є кругляшка у вигляді териконів. Ну -заміною неба не займаюсь)))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
lakmusДата: Вс, 26.08.2012, 20:14:14 | Сообщение # 102
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир


Сообщение отредактировал lakmus - Вс, 26.08.2012, 20:16:50
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
3DSchuminatorДата: Вс, 26.08.2012, 20:21:52 | Сообщение # 103
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
lakmus, я, как страстный любитель классических авто, могу сказать только одно. Браво!!!


Сообщение отредактировал 3DSchuminator - Вс, 26.08.2012, 20:22:02
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
kefirДата: Вс, 26.08.2012, 20:36:37 | Сообщение # 104
резонёр
Сообщений: 6367
Награды: 165

Украина, Житомир
lakmus, вот если бы одна из этих машинок была чем то отличной от других...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kefir   
3DSchuminatorДата: Вс, 26.08.2012, 20:41:48 | Сообщение # 105
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
kefir, чумадан на крыше, же smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
lakmusДата: Вс, 26.08.2012, 22:20:26 | Сообщение # 106
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
Повторюсь. Может и показывал здесь, но теперь хочу услышать критику.


Сообщение отредактировал lakmus - Вс, 26.08.2012, 22:54:51
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
3DSchuminatorДата: Вс, 26.08.2012, 22:48:23 | Сообщение # 107
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
lakmusДата: Вс, 26.08.2012, 22:59:34 | Сообщение # 108
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
3DSchuminator, первое что неприятно бросается в глаза - шумы. И еще ощущение обмана с источниками света.
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
3DSchuminatorДата: Вс, 26.08.2012, 23:02:29 | Сообщение # 109
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
lakmus, шумы накручены спецом, мне наоборот нравицо, свет реалистичный, ничего не дорисовано. Те лучи - не свет, а такие странные облака. Свет справа wink


Сообщение отредактировал 3DSchuminator - Вс, 26.08.2012, 23:03:30
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
lakmusДата: Вс, 26.08.2012, 23:05:05 | Сообщение # 110
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
3DSchuminator, а такое ощущение, что за спиной солнце... а за лесом НЛО biggrin
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
3DSchuminatorДата: Вс, 26.08.2012, 23:05:57 | Сообщение # 111
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
Quote (lakmus)
а такое ощущение, что за спиной солнце... а за лесом НЛО
ну дык это круто же, когда не просто травка и деревья, а НЛО biggrin


Сообщение отредактировал 3DSchuminator - Вс, 26.08.2012, 23:19:37
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 27.08.2012, 10:25:29 | Сообщение # 112
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
lakmus, друге фото з Жуком.
Спортивний вилизаний "фініш" Жука дисонує з потертими коробками на іржавому багажнику зверху))), та й взагалі випадає тонування. Для такої цяцьки з колоритними номерами впору було б, якби машинка була як та шо на першій фото з чемоданами, іржава трохи та прим`ята happy .
Потім зруб на ЗП шибко світлий, а червоний дах наче пластмасовий і не його.
Також світла коряжка на ПП -може б її цілком вмістити було, а так обрізана майже під самим кореневищем(( Легкий недосказ дерева в основі напрягає. А дерево так динамічно з листочками по вітру ніби напнулось -різать тра було б може вище по стовбуру.
І насамкінець помойму вдалий таки ракурс -не із власної висоти, а з висоти фар жучка.Все ж машинка невисока -і фоткаючи із 170см ти міг би її придавить, сплощить..і пр.
пс: це реальний розвал задніх коліс??? surprised
пс2: як на мене -самим невдалим тут є світлий кут зруба на ЗП який на цій ото є інородним включенням biggrin
___________________
3DSchuminator
Перше фото: пардон, обробка дуууж на любителя: фото не бачу з-за неї, бо дратує перешарп і переконтраст.А так якби ті струмки хмаринок проявить належним чином -вони б і були композ. центром фото, якби в панорамку обрізать ще.
___________
Друге фото
Задумка симпатішна. І висвітлення кругленького дерева (з берегом вкупі ) що наче на острівці на тих каменях -приковує увагу до цієї теми на ПП. Але ти ще зачепив чомусь ще одне дерево за тим, і якийсь червонуватий верболоз зправа surprised , який відтягує увагу на себе через кольоровий контраст .
Я так поняв, шо весь кам`яний виступ берега (ліворуч) просто не вліз в кадр -наочний приклад необхідності панорамного викладення кадру.
Взагалі перше шо я побачив -"Размытие по Гауссу" неба (щонайменш на Гаусса дуж схоже). Дуже кидається в око, враховуючи шо зачепило й дерева . Для пом`якшування небесних утворень (яких там правда й так нема) є інші способи, а якшо боротися з шумами -то взагалі то не інструмент.
Взагалі картинці не вистачає пастельності, мнякості -великий контраст і окрема глибина чорного на фоні кольорової жухлості фонових дерев.
фух.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
3DSchuminatorДата: Пн, 27.08.2012, 11:00:58 | Сообщение # 113
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
Quote (MOKRIZZONNI)
Перше фото: пардон, обробка дуууж на любителя: фото не бачу з-за неї, бо дратує перешарп і переконтраст.А так якби ті струмки хмаринок проявить належним чином -вони б і були композ. центром фото, якби в панорамку обрізать ще.
учтем

Quote (MOKRIZZONNI)
Я так поняв, шо весь кам`яний виступ берега (ліворуч) просто не вліз в кадр -наочний приклад необхідності панорамного викладення кадру.
на быстро движущейся лодке панорамку? Чисто ради поржать канешн можно попробовать biggrin
Quote (MOKRIZZONNI)
Взагалі перше шо я побачив -"Размытие по Гауссу" неба (щонайменш на Гаусса дуж схоже). Дуже кидається в око, враховуючи шо зачепило й дерева .
нет там размытия никакого, ни Гаусса, ни Шмаусса, вапще никакого biggrin
Quote (MOKRIZZONNI)
Для пом`якшування небесних утворень (яких там правда й так нема) є інші способи, а якшо боротися з шумами -то взагалі то не інструмент.
знаю, есть, но тут ничего не юзалось, и шумы не давились. Так вышло, почти в морду светит солнце низкое... реально ничего не размазывалось, наоборот, то отдельное облачко, маленькое, чуть выделил сильнее. Про дерево согласен, баловался, заигрался...

з.ы. и это таки реально остров, близко проплывали, весь в кадр не влез. Под меня подстраиваться никто не будет, все рыбу ловят и им до лампочки, что и как я хочу сфотографировать. Потому клацал как есть без возможности что-то изменить. Разве что выкинуть всех из лодки и взять управление на себя smile


Сообщение отредактировал 3DSchuminator - Пн, 27.08.2012, 11:05:57
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
MasterXДата: Пн, 27.08.2012, 11:57:24 | Сообщение # 114
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
lakmus,
По поводу первой фото, перспективные искажения портят общее впечатление. Ближе к краям дома в развалочку пошли. И машины у края более вытянутые выходят... аля представительский жук.. или советская "Победа" smile
Такое всегда выходит, если на широком угле снимаешь. Если лень потом это все выравнивать в редакторе, то лучше чуток зуму дать и отойти подальше.
А цвета - это обработка такая или как есть?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
kefirДата: Пн, 27.08.2012, 12:08:42 | Сообщение # 115
резонёр
Сообщений: 6367
Награды: 165

Украина, Житомир
Quote (3DSchuminator)
Под меня подстраиваться никто не будет, все рыбу ловят и им до лампочки

кагбэ в этом суть)
ежели не подстроишься, то нефига нормального не получится))

слишком агрессивно обработал ИМХО.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kefir   
MasterXДата: Пн, 27.08.2012, 12:26:19 | Сообщение # 116
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Quote (lakmus)
3DSchuminator, а такое ощущение, что за спиной солнце... а за лесом НЛО

Не, не за спиной, по картнке выходит справа и немного спереди. Но с повышение четкости и контраста таки перебор, особенно на деревьях видно. Если не знать, что над деревьями облако, запросто можно предположить, что это сияние вышло как артефакт после обработки.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
3DSchuminatorДата: Пн, 27.08.2012, 12:30:38 | Сообщение # 117
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
ок, вечером поколдую, перезалью
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
MasterXДата: Пн, 27.08.2012, 12:32:49 | Сообщение # 118
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Quote (MasterX)
на быстро движущейся лодке панорамку? Чисто ради поржать канешн можно попробовать

Та какие проблемы. Надо только сказать волшебные слова. "О! какая рыбина! Глуши мотор"... biggrin И снимай себе...


Сообщение отредактировал MasterX - Пн, 27.08.2012, 12:33:17
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
TeterevДата: Пн, 27.08.2012, 15:23:26 | Сообщение # 119
Лейтенант
Сообщений: 40
Репутация: 22
Награды: 0

Украина, Житомир
3DSchuminator Эти фото сделаны недавно или прошлогодние, интересно, что за места?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Teterev   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 27.08.2012, 15:23:45 | Сообщение # 120
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Quote (3DSchuminator)
Разве что выкинуть всех из лодки и взять управление на себя

Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
lakmusДата: Пн, 27.08.2012, 18:47:53 | Сообщение # 121
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
Всім дякую за зауваження. Дещо почув, що і сам бачив (це радує smile ), дещо прийняв до уваги.

Quote (MOKRIZZONNI)
це реальний розвал задніх коліс???

сам звернув увагу тоді. як ото воно їде?
Quote (MasterX)
А цвета - это обработка такая или как есть?

з кольорами есперементував. не знаю чи вийшло, але старався "повернути час": старе кіно, або фото з старого журналу.
щодо широкого кута - згоден, трохи полінувався (нетбук - нервів не вистачає іноді smile ). а знімав спиною до стіни.

Добавлено (27 Август 2012, 18:47:53)
---------------------------------------------

Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
MasterXДата: Пн, 27.08.2012, 20:40:48 | Сообщение # 122
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Quote (lakmus)
з кольорами есперементував. не знаю чи вийшло, але старався "повернути час": старе кіно, або фото з старого журналу.

Звісно, це мої особисті враження, але у мене якось погано стикується "старий час" та сучасна архітиктура. Можливо, цікавіше було б зробити кольори на контрасті часу - показати заново відроджені ретро-авто з яскравими кольорами на фоні сіреньких сучасних будівель. .так сказати "Ось вони - стоять як новеньки"

А така обробка особисто в мене приглушує всі враження, та визиває відчуття та жаль, що ці авто залишились в тому старому часі, а не стоять тут перед нами зараз.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
lakmusДата: Пн, 27.08.2012, 22:12:30 | Сообщение # 123
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
Quote (MasterX)
Звісно, це мої особисті враження, але у мене якось погано стикується "старий час" та сучасна архітиктура.

Можливо, потрібно уточнити, що то фінське містечко. І що стосується архітектури, то модерновість в них завжди процвітала. Нормальний дизайн для 70х.
Звісно, від цього уточнення архітектура не стане менш сучасно-модерновою. Навіть якщо збудована в 50-60х. smile
"Сучасні артефакти" старався вирізати. Але там трохи є.
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
MasterXДата: Вт, 28.08.2012, 23:24:58 | Сообщение # 124
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Quote (MasterX)
Книга

Щось ніхто не критикує. Хоча таки фото важко критикувати. Мабуть я знову спробую.
Наскільки я зрозумів - це латинь, чи може якась з не сучасних романських мов. Не впевнений.

Але у любому випадку в мене, чомусь, ця книга і такі окуляри ассоціюються з епохою Ренессансу чи трошкі пізнішим часом.

Трошки хочеться більш теплішого світла, схожого на вогонь від масляної лампи чи щось таке. І хочеться, щоб тіні були як від огня - якимись плямами.

Світло виставлено так, що окуляри трохи дезорієнтують своє положення в просторі.
Тінь від ободів показує нахил окулярів, а лівий завушник майже без тіні і може запросто сприйматися що він проходить як і над ободами, так і під ободами.
З правим такого враження не має, бо добре вісвітлена точка перетину ободу і завушника (з лівим все зливається в чорну точку).
Місця кріплень завушників теж пагано висвітлені і не зрозуміло куди направлені вверх чи вниз.

Тільки логічно поміркувавши, що так не може бути (що завушники направлені в різні боки), розумієш, що лівий завушник проходить зверху, як і правий.
Ну і білий матеріал, що лежить на перетині ободів якось не вписуюється в тему.

І чому немає скла в окулярах? Видно по тому, що немає спотворення букв під окулярами.
Для мене це загадка, чесно кажучи?

-------------
А язык похоже финский. Я таки ошибся. smile


Сообщение отредактировал MasterX - Ср, 29.08.2012, 00:22:57
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
chryslerДата: Ср, 29.08.2012, 00:39:10 | Сообщение # 125
Генерал-полковник
Сообщений: 1908
Репутация: 2210
Награды: 54

Украина, Житомир
При разборе полетов главное не скатиться на субъективный уровень критики, когда уже дело не в снимке, а в личных предпочтениях каждого: кому-то нравится темнее, кому-то светлее, кому-то ярче, кому-то серее, дальше/ближе, сбоку/сверху/снизу, выделить/затенить, в фокусе/расфокусе и т.п. - потому что это уже становится критика личных предпочтений каждого, а это уже почти бессмысленная критика.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя chrysler   
Форум Житомира » Тематические форумы » ФОТО любители » Обсуждение фотографий житомирских фотографов (Исключительно конструктивные замечания!Флуд-тролинг-карается)
Поиск: