Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Инциденты на евромайдане
Инциденты на евромайдане
AndreyДата: Пн, 27.01.2014, 15:45:49 | Сообщение # 1376
Генералиссимус
Сообщений: 2358
Репутация: 247
Награды: 75

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Відстежування активістів і передача їх "невідомим особам" для катувань і вбивств

Спросите майданутых, для чего это им. Я то знаю, что для подогрева майдана, а твое мнение?

Цитата TarasS ()
Голий козак Гавриляк перед зграєю смердючих псів

Этот вопрос не точно нам на форуме решать.
Какие заслуги "казака" и что он дела на майдане, да еще и в зоне боевых действий?

Цитата TarasS ()
Гопник, який стріляє з травматика у журналіста, потім ховається за спини псів - це правове поле?

Конечно, спроси у своих "мирных" друзей по майдану:







Добавлено (27 Январь 2014, 14:45:49)
---------------------------------------------

Цитата Konittiva ()
На Майдане Независимости житель Волынской обл. повесился на каркасе елки

Все никак небыло новой жертвы, как того требует сценарий. Человека жаль, что из-за желание кучки вырвать власть себе так тупо кончил.
Я думаю хоть тут признают вину объОпы ... или опять "злочинна влада" постаралась?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Andrey   
AndreyДата: Пн, 27.01.2014, 15:51:25 | Сообщение # 1377
Генералиссимус
Сообщений: 2358
Репутация: 247
Награды: 75

Украина, Житомир
Цитата mebelc4ik ()
это провокаторы

Ну-да ... все проплаченые владой. Уже не первый раз слышим эти сказочки. Как метод снятия отвественности хорош, но уж больно приелся.
Победил - Херой
Проиграл - Провокатор.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Andrey   
TarasSДата: Пн, 27.01.2014, 15:59:35 | Сообщение # 1378
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата Andrey ()
Спросите майданутых, для чего это им. Я то знаю, что для подогрева майдана, а твое мнение?

Я до тебе не звертався, макако. Розкидай екскременти перед кимось іншим.


Сообщение отредактировал TarasS - Пн, 27.01.2014, 16:00:43
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
kefirДата: Пн, 27.01.2014, 16:01:36 | Сообщение # 1379
резонёр
Сообщений: 6367
Награды: 165

Украина, Житомир
Цитата crow ()
скажу що достатньо декількох дій щоб захистити як беркут так і війська і від камнів і від молотова... але то нікому не потрібно...


я бы сказал больше, достаточно пары часов что бы зачистить майдан.
беркут не получил приказ, кто отдаёт приказы?

Цитата crow ()
Там мораль не в почет, і якісь там соплі теж, просто в таких умовах дуже легко стати зомбі.


раздуть самомнение у одноклеточных до размеров слона это стандартная подготовка в таких подразделениях, только раньше никто этого не замечал.

я хочу сказать что слишком большое внимание и ненависть фокусируется на беркуте, они просто служебные псы.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kefir   
Flint2000Дата: Пн, 27.01.2014, 16:11:41 | Сообщение # 1380
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
Цитата Passionar ()
Думаю завтра после отставки Азарова (а ПР вроде уже согласна) и отмены (корректировки) известных законов возможно Лидеры оппозиции немного успокоятся, а вот если Правый Сектор - нет, тогда будут все основания начать зачистку. Но думаю и Правый Сектор вынужден будет согласиться.
Відставка Азарова і відміна законів нічого не дасть при теперішньому розкладі. Потрібно обмежити президента в правах - це як мінімум.

Добавлено (27 Январь 2014, 15:11:41)
---------------------------------------------

Цитата Konittiva ()
Flint2000, а давайте я вас битой отдубашу.
А ви радикал як виявилося biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
crowДата: Пн, 27.01.2014, 16:21:42 | Сообщение # 1381
Генерал-майор
Сообщений: 299
Репутация: 185
Награды: 16

Украина, Zt
ну просто невидно тих хто дає їм команди, видно тільки як кусають , що до зачистки майдану там дійсно за дві години можна все зробити але  тоді нових жертв не у никнути і радикальних дій у відповідь, взагалі  нашу ситуацію неможна назвати громадянською війною, люди воюють не проти народу, люди воюють проти  однієї людини, взагалі багатьом хотілось би  протиставити одних проти інших, але це вдається лише за гроші, тітушки в приклад. Якщо зараз почнеться стрілянина з  боку беркуту у людей реально злетить клями і при тому не на майдані у по всій україні і відгребуть не  міліція чи беркуть люди просто будуть бігати с коктейлями молотова і палити "суддів" і "регіоналів" " генералів" звичайним рядовим  беркутівцям звісно теж дістанеться. А цього бояться всі і розуміють всі,  через це і немає штурму,  самі  провладні депутати це розуміють ... Янукович то ще може відібється а хто захистить депутатів окремих особливо в регіонах

Добавлено (27 Январь 2014, 15:21:42)
---------------------------------------------

Цитата Andrey ()
Спросите майданутых, для чего это им. Я то знаю, что для подогрева майдана, а твое мнение?
Андрей ти тими пукалками хіба шо горобців постріляєш у мене такий самий є, стріляє кульками 6 мм, для страйкболу,  на відстані до 15 м може на дупі синяк поставити під час гри в якості захисту  юзається  маска чи окуляри на очі.  Беркуту вони вже точно нічим не загрожують, литить до 40 метрів а там  вже коефіцієнт такий що і не відчують на собі, це хі ба що хтось вибігатиме по середині ото тоді може  відчує а так.... то таких дурнів як ти  подратувати. Там як би узі було чи глок з береттою то там би  вже сирія була. Це так щоб тебе заспокоїти
Offline (Украина)  
  Блог пользователя crow   
Flint2000Дата: Пн, 27.01.2014, 16:23:05 | Сообщение # 1382
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
Юбер, Не знав що ви полюбляєте оголених чоловіків biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
Flint2000Дата: Пн, 27.01.2014, 16:31:57 | Сообщение # 1383
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
Цитата mebelc4ik ()
Как ограничить? Какие права надо у него забрать ?
Читай зміни конституції 2004 року.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
7777777Дата: Пн, 27.01.2014, 16:35:08 | Сообщение # 1384
Лейтенант
Сообщений: 50
Репутация: 2
Награды: 1

Украина, Zhitomir
Цитата mebelc4ik ()
нет давай но сам
сама сама сама
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 7777777   
Flint2000Дата: Пн, 27.01.2014, 16:40:46 | Сообщение # 1385
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
mebelc4ik
Цитата Flint2000 ()
Читай зміни конституції 2004 року.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
crowДата: Пн, 27.01.2014, 16:43:19 | Сообщение # 1386
Генерал-майор
Сообщений: 299
Репутация: 185
Награды: 16

Украина, Zt
Цитата Flint2000 ()
Как ограничить? Какие права надо у него забрать ?
у цієї влади є  один критерій  який вона дійсно цінить це сила, сила в даному випадку це суди, міліція армія, силовикі одним словом... так от  однією з головних умов перемиря є віддати мандат міністра  МВС припустимо  Гриценку,він якийсь чувак далекій як від трійці так і від  Яника, бо Луценко зараз  дещо емоціонально нестабільний, хай трохи відпочине... Міліція буде у народа, армія у держави....суди... ну суди мають бути незалежними
, ну і там інші вимоги
Offline (Украина)  
  Блог пользователя crow   
crowДата: Пн, 27.01.2014, 16:44:23 | Сообщение # 1387
Генерал-майор
Сообщений: 299
Репутация: 185
Награды: 16

Украина, Zt
тоді і буде варіант що вибори пройдуть нормально
Offline (Украина)  
  Блог пользователя crow   
Flint2000Дата: Пн, 27.01.2014, 16:47:45 | Сообщение # 1388
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
mebelc4ik7777777, Шановні, свої уподобання буль ласка в приваті обговорюйте biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
7777777Дата: Пн, 27.01.2014, 16:50:45 | Сообщение # 1389
Лейтенант
Сообщений: 50
Репутация: 2
Награды: 1

Украина, Zhitomir
Цитата mebelc4ik ()
А вкратце рассказать что именно Вы имеете ввиду можете? Просто надо же читать обе конституции - а не хочу себя лишний раз напрягать - Вы обмолвили об этом факте, значит знаете его хорошо. Прошу, не стесняйтесь.
предлагаю не отвечать на вопросы сего пользователя, так как это троль, даже админ это подтверждает.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 7777777   
Flint2000Дата: Пн, 27.01.2014, 16:51:22 | Сообщение # 1390
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
mebelc4ik, Ну а ви пересильте себе http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2222-15
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
Серго_RKASДата: Пн, 27.01.2014, 16:53:44 | Сообщение # 1391
Полковник
Сообщений: 246
Репутация: 250
Награды: 14

Украина, Житомир
З пригнобленими проти гнобителів завжди!
Влада народу, а не партіям!

МАХНОВСЬКА ПРАВДА
Революційна Конфедерація Анархо–Синдикалістів
імені Нестора Махно

Самі будемо воювати!
Земляки ! Брати і сестри! Ми вийшли сьогодні, щоб відстояти свободу і справедливість! Бути вільним - це право, борг, гідність, щастя кожної людини. Бути вільним і звільняти інших - це ще і його велика місія.
Чи вільні ми зараз? Що може дати нам держава крім права бути рабами? Хіба це свобода - залежати від політиків і паразитів-депутатів, бути розмінною картою їхніх політичних спекуляцій у боротьбі за владу? Скільки можуть уряди чиновників і бюрократів вирішувати долю народу? Що можуть запропонувати нам парламенти і судді? Підкорятися і мовчки виконувати свої обов'язки нав'язані згори? У нас є право на життя і гідне майбутнє. Але, коли право обертається безправ'ям, опір стає боргом! Ми вийшли сьогодні по всій країні і нас ніщо не зупинить. Але, коли ми скинемо цю бандитську владу, ми повинні не дати політикам обдурити нас, не повинні віддати свою свободу, завойовану такою дорогою ціною. Ціною крові й тяжкої боротьби. Ми не повинні взамін однієї влади над нами, дати нав'язати нам нову владу! Підмінити свободу новим рабством!
Єдина влада, яку ми визнаємо - це влада народу, народоправство, самоврядування. І після нашої перемоги ми хочемо будувати своє нове життя, своєю волею, своєю правдою! Адже партія регіоналів - бандитів нітрохи не краще партії продажних політиків з майдану, які завели в глухий кут нашу боротьбу нескінченним тупотінням на місці і безглуздими переговорами з президентом. Чи будуть вони краще нинішнього уряду, коли самі стануть урядом? Це такі ж зрадники народу, як і банда при владі! Ми не за них проливаємо свою кров! Ми, прості люди, повсталий народ, маємо намір відстояти свою свободу і не віддати її після перемоги ніяким новим господарям на Банковій!
Нам потрібні Народні Ради, вільний і безпартійний орган волі мільйонів жителів України, які голосно заявили - ми хочемо будувати своє життя самі! Хай такі ради створюються всюди, де народ прожене своїх поневолювачів і візьме в свої руки владу. Нехай люди беруть свою долю в свої руки! Об'єднані в федерацію, Ради на місцях повинні стати альтернативною народною владою після перемоги нашої Народної революції! Але мало однієї свободи!

Революція має бути справедливою. Людина повинна не тільки стати господарем своєї долі, а й господарем на своїй землі! Невже справедливо те, що всі багатства України знаходяться в руках олігархічних кланів? Що земля, ресурси, підприємства , вся сукупність суспільного багатства належить небагатьом, розділена між багатими і впливовими людьми?
Адже в парламенті засідають люди не бідні, вони або самі олігархи, або ставленики капіталу . Хіба тільки в руках Партії Регіонів сконцентровані багатства народу? Що, хіба в так званої «опозиції» немає людей, чий стан описується цифрами з шістьма нулями? Олігархія - це зло, якою б політичною демагогією вона не прикривалося.
Народ бідує. Зарплати , пенсії , стипендії мізерно жалюгідні і це просто насмішка над людьми, що з покоління в покоління створювали своїми руками , працею і вкладенням знань всі громадські багатства країни. Хто користується цими багатствами ? Народ України? Ні! Він стогне під ярмом податків, законів, поборів, корупції, дорожнечі. А чиї тоді багатющі землі? Корисні копалини? Виробництва? Кому належать підприємства та установи, зони відпочинку і предмети розкоші ? На чию користь приймається бюджет країни? Як розподіляються блага і багатства? Мільйони українців перебувають за межею бідності, ще мільйони - ледве зводять кінці, з кінцями, балансуючи між бідністю і середнім достатком. Тощо ж, достатньо викинути з вікон обл.держ.адміністрацій старий мотлох чиновництва щоб, нарешті , відновити справедливість? Або треба запитати, чому працюють мільйони , а живуть у достатку тисячі?
Першим і головним питанням нашої революції має бути Свобода . Другим головним питанням - Справедливість . Господарем всіх багатств України має бути народ України! Тільки ті, хто створюють багатства, має право ними володіти і їх розподіляти! Підприємства, установи, земля, ресурси, валовий національний продукт повинні належати всім нам, і тільки ми, через систему своїх народних рад повинні мати право розпоряджатися тим, що виробляється, і самі розподіляти, приймаючи народний бюджет.
Тоді вчителі, медики, вчені, інженери, робітники, студенти , пенсіонери отримуватимуть високі зарплати , стипендії та пенсії , а селяни матимуть достаток. І всі ми будемо не тільки множити економічну міць України, а й станемо її дбайливими господарями.
Вимога повернути економіку країни у власність народу має стати економічною програмою нашої революції!

Ні, олігархам, політиканам, партіям, будь якій еліті!
Так, Народу!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Серго_RKAS   
Flint2000Дата: Пн, 27.01.2014, 16:53:55 | Сообщение # 1392
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
Цитата 7777777 ()
даже админ это подтверждает.
А ви вже за адміна розписуєтесся? biggrin Тоже мені, нетроль
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
Flint2000Дата: Пн, 27.01.2014, 16:55:54 | Сообщение # 1393
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
Цитата mebelc4ik ()
Я же троль.
wacko А я думав шо я
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
Flint2000Дата: Пн, 27.01.2014, 16:57:28 | Сообщение # 1394
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
Цитата mebelc4ik ()
Почему вы не можете мне объяснить?
Чому я має витрачати власний час на людину, яка не може не то що пошукати інформацію, а навіть її прочитати.
Ігнор
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
7777777Дата: Пн, 27.01.2014, 17:03:50 | Сообщение # 1395
Лейтенант
Сообщений: 50
Репутация: 2
Награды: 1

Украина, Zhitomir
Цитата Flint2000 ()
Ігнор
+100500
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 7777777   
7777777Дата: Пн, 27.01.2014, 17:14:26 | Сообщение # 1396
Лейтенант
Сообщений: 50
Репутация: 2
Награды: 1

Украина, Zhitomir
mebelc4ik, как бан на человека действует и сразу хорошие слова вспомнили. Админу респект!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 7777777   
PassionarДата: Пн, 27.01.2014, 17:17:38 | Сообщение # 1397
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Flint2000, ну так предлагаемый возврат к Конституции 2004 и есть определенное решение. 
Думаю, что возврат будет , даже с учетом регулярного ситуативного большинства у нас в парламенте на протяжении многих лет.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
Flint2000Дата: Пн, 27.01.2014, 17:21:15 | Сообщение # 1398
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
Passionar, Ну так а я про що, але тут є люди яким потрібно мізки та очі позичати
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
PassionarДата: Пн, 27.01.2014, 17:23:19 | Сообщение # 1399
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Flint2000, я думаю постепенно все придем к понимаю этого. Желательно без крайностей.


Сообщение отредактировал Passionar - Пн, 27.01.2014, 17:24:24
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
HoakinaДата: Пн, 27.01.2014, 17:23:23 | Сообщение # 1400
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата mebelc4ik ()
Тот который свои правила не соблюдает.
Юлия, создайте свой сайт и соблюдайте там правила. Это касается и других сильно возмущающихся против Админа. А не нравится здесь - есть много других ресурсов. Скучать будем - ну совсем чуть-чуть. smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Инциденты на евромайдане
Поиск: