Живий Журнал
 
  • Страница 12 из 12
  • «
  • 1
  • 2
  • 10
  • 11
  • 12
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Украинский язык
Украинский язык
kefirДата: Вт, 25.08.2015, 18:45:44 | Сообщение # 276
резонёр
Сообщений: 6367
Награды: 165

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
помітили, як в дорогих бутіках зразу переходять на українську, коли до продавців на ній звертаєшся?


это плюс в карму торговцам.
клиент для которого это важно придет потом ещё.

Цитата Будикка ()
я не мала на увазі заборонити взагалі розмовляти, між собою там хто хоче той хай так і розмовляє. А з відвідувачами має бути лише українська.

а если покупатель не понимает украинского, а продавец знает язык на котором покупатель говорит? smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kefir   
VDmДата: Вт, 25.08.2015, 19:23:18 | Сообщение # 277
Генерал-полковник
Сообщений: 814
Репутация: 1617
Награды: 25

Украина, Житомир
Цитата Arina1985 ()
Русский язык - это один из языков международного общения. Его знают миллионы людей. Это дело каждого, учить его или нет.


Угу, при советском союзе это еще в школах говорили. Хотя по факту на нем можно общаться только в рамках бывшего сссра.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя VDm   
HoakinaДата: Вт, 25.08.2015, 19:23:19 | Сообщение # 278
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата MasterX ()
Впевнений, ви б їм спуску не дали, якщо б вони з вами російською заговорили б.
та ні, я беру шармом wink але що цікаво, коли починаєш спілкуватися правильною українською, народ, особливо наділений якимись дрібними владними повноваженнями лякається і швиденько ті повноваження починає виконувать. От вона сила українського слова
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
mermaidДата: Вт, 25.08.2015, 20:09:40 | Сообщение # 279
Генерал-лейтенант
Сообщений: 618
Репутация: 838
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата Будикка ()
Я українка живу в Україні, де мої україномовні права захищає Конституція і Гарант. Але до сих пір мої права грубо порушувались. Мене і мого сина примусили вивчити чужу для мене російську мову і до сих пір примушують нею користуватись. Я хочу щоб мої права громадянина України були захищені. І тому я ЗА те, що російську мову заборонити в державних закладах, а працівники сфери обслуговування людей мають вільно володіти українською.
Я живу в Украине, где мои права (как украиноязычные так русскоязычные) защищает Конституция Украины! smile И меня никто никогда не заставлял изучать русский язык, как никто никогда не заставлял говорить на нем, тоже могу написать и про украинский.

далее....
кроме того я могу с вами говорить на французском, вот который меня действительно заставили выучить))
и еще
зачем вам это?
пох.. на каком языке мы говорим, тут главное другое...... или ты человек или нет?!

про себя,... говорю на русском в жизни, на роботе по необходимости на укр/рус (зависит от языка общения собеседника).


Сообщение отредактировал mermaid - Вт, 25.08.2015, 20:10:37
Offline (Украина)  
  Блог пользователя mermaid   
БудиккаДата: Ср, 26.08.2015, 10:23:18 | Сообщение # 280
Майор
Сообщений: 85
Репутация: 94
Награды: 2

Украина, Житомир
Цитата mermaid ()
Я живу в Украине, где мои права (как украиноязычные так русскоязычные) защищает Конституция Украины! smile И меня никто никогда не заставлял изучать русский язык, как никто никогда не заставлял говорить на нем, тоже могу написать и про украинский.

Вас не примушували, а мене примушували. Коли ти працюєш і тобі твоя робота подобається і ти за неї тримаєшся, а твій начальник російськомовний з Донецька, то мусиш переходити на російську. Відразу скажу, щоб упередити "що вас ніхто не примушував", ситуація вибору коли ти або  ідеш на вулицю, або переходиш на російську і є примус.
Цитата mermaid ()
зачем вам это?пох.. на каком языке мы говорим, тут главное другое...... или ты человек или нет?!
зачєм мені що?
Якою мовою розмовляти скажіть це Рузгому міру і жителям сходу. Яка їм різниця якою мовою розмовляти, головне що б людина була гарна.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Будикка   
БандЕросДата: Ср, 26.08.2015, 10:33:36 | Сообщение # 281
Граф Чортоліський
Сообщений: 1501
Репутация: 659
Награды: 104

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
але що цікаво, коли починаєш спілкуватися правильною українською, народ, особливо наділений якимись дрібними владними повноваженнями лякається і швиденько ті повноваження починає виконувать. От вона сила українського слова
гадаю, в даному випадку головну роль відіграє грамотність побудови речень, а не "икання" та "екання" в поєднанні з галицько-овруцькими діалектизмами
Offline (Украина)  
  Блог пользователя БандЕрос   
БудиккаДата: Ср, 26.08.2015, 12:23:12 | Сообщение # 282
Майор
Сообщений: 85
Репутация: 94
Награды: 2

Украина, Житомир
Цитата kefir ()
а если покупатель не понимает украинского, а продавец знает язык на котором покупатель говорит?

Якщо знає, то все гаразд.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Будикка   
KuzyaPavlovaДата: Ср, 04.11.2015, 17:08:23 | Сообщение # 283
Генерал-лейтенант
Сообщений: 642
Репутация: -15
Награды: 8

Украина, Zhitomir
чем больше языков, тем лучше

Добавлено (16.10.2015, 19:34:59)
---------------------------------------------
я могу с вами говорить на другом языке, но свой знать!!!

Добавлено (04.11.2015, 17:08:23)
---------------------------------------------

Цитата Passionar ()
доживем до цифрового ТВ и будем каждый выбирать себе язык
как ни странно - ДОЖИЛИ!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя KuzyaPavlova   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Украинский язык
  • Страница 12 из 12
  • «
  • 1
  • 2
  • 10
  • 11
  • 12
Поиск: