Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Oman  
Форум Житомира » Тематические форумы » Литература » Дніпро друкує твори та виплачує грошові винагороди
Дніпро друкує твори та виплачує грошові винагороди
neastyДата: Чт, 19.05.2011, 12:04:29 | Сообщение # 1
Всім привіт!! Хочу з вами поділитися =) я дуже давно пишу невеличкі фантастичні оповідання, мені це подобається. А що найцікавіше, я знайшла унікальний журнал «Дніпро», який друкує твори своїх читачів – безкоштовно!!! «Дніпро» всім надає можливість з’явитися на його сторінках. Вони постійно шукають молодих, творчих талантів, друкують твори та виплачують навіть грошові винагороди! В журналі рубрик дуже багато - проза, поезія, гумор. Тому хто зацікавився, звертайтеся: dnipro-ukr.com.ua
(Украина)  
  Блог пользователя neasty   
neastyДата: Ср, 25.05.2011, 11:16:58 | Сообщение # 2
Коли я почала читати журнал "Дніпро", це літературно-художній журнал, вирішила трохи дізнатися про його історію, адже виходить він ще з 1927 року, що для мене було великим здивуванням=) цей журнал,мабуть, один з небагатьох, який несе в собі майже всю історію літератури, починаючи з 1927. Колись, головними редакторами журналу були три Герої України - Юрій Мушкетик, Микола Руденко та Борис Олійник. А також мене зацікавило те, що у «Дніпрі» уперше опублікував усі свої літературні твори Олександр Довженко, який до останніх днів співпрацював із часописом. Свого часу лише в «Дніпрі» друкували поезії Павло Тичина, Максим Рильський, Андрій Малишко.Цікаво після таких видатних людей опинитися на сторінках журналу, а він друкує твори читачів, навіть безкоштовно і з грошовими винагородами=)
(Украина)  
  Блог пользователя neasty   
helengaДата: Пт, 03.06.2011, 15:41:01 | Сообщение # 3
Я теж з превеликим задоволенням читаю літературний журнал "Дніпро". Обожнюю українську літературу. І Дніпро - один з небагатьох журналів, де можна пбачити дійсно якісні твори класних письменників.
(Украина)  
  Блог пользователя helenga   
neastyДата: Пн, 06.06.2011, 09:14:57 | Сообщение # 4
А головне, що Дніпро друкує сучасних письменників. Така можливість буває не часто. Після того як я перший раз купила журнал, в мене всі друзі почали його читати, захоплює biggrin
(Украина)  
  Блог пользователя neasty   
HoakinaДата: Пн, 06.06.2011, 09:58:01 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
neasty, а Вас же публиковали? И деньги давали?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
helengaДата: Пн, 06.06.2011, 14:29:31 | Сообщение # 6
На жаль, я не друкувалась...Немає в мене дару писати((( в мене - дар читати....І Дніпро допомагає його реалізовувати)))
(Украина)  
  Блог пользователя helenga   
neastyДата: Вт, 07.06.2011, 13:00:47 | Сообщение # 7
Quote (Hoakina)
neasty, а Вас же публиковали? И деньги давали?


Hoakina, саме чекаю на відповідь, обіцяють надрукувати, кажуть, що сподобалось моє оповідання) в мене друг вже друкувався, і йому заплатили, правда він поезією захоплюється. Там платять приблизно 120 гривень за вірш до 5 строф biggrin
(Украина)  
  Блог пользователя neasty   
HoakinaДата: Вт, 07.06.2011, 13:03:37 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
neasty, surprised . Жду развязки с Вами. Но там какой-то сайт странный, ещё не разобралась. У них есть право первой ночи - только неопубликованное раньше берут?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
neastyДата: Ср, 08.06.2011, 09:22:32 | Сообщение # 9
Quote (helenga)
На жаль, я не друкувалась...Немає в мене дару писати((( в мене - дар читати....І Дніпро допомагає його реалізовувати)))


helenga, якщо б і не було дару читати, то з Дніпром його можна швидко здобути biggrin

Добавлено (08 Июнь 2011, 09:22:32)
---------------------------------------------

Quote (Hoakina)
neasty, surprised . Жду развязки с Вами. Но там какой-то сайт странный, ещё не разобралась. У них есть право первой ночи - только неопубликованное раньше берут?

Hoakina, так твір беруть тільки у випадку якщо ніде він не був опублікований. Також там потрібно договір підписати, що вони зможуть використовувати твій твір протягом року, наприклад, якщо вони друкуватимуть збірку, то можуть розмістити там і твій твір. А також тебе можуть запросити на літературній вечір, виставку або якийсь захід, присвячений "Дніпру" та книзі, і ти не можеш відмовитись biggrin але все одно, це приємно. Щодо сайту, то я сама спочатку там довго інформацію шукала, вони поки її не розмістили. Але я там на форумах деяких сиджу, у форумчан можна також дещо дізнатися biggrin
(Украина)  
  Блог пользователя neasty   
Форум Житомира » Тематические форумы » Литература » Дніпро друкує твори та виплачує грошові винагороди
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: