Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Тематические форумы » Туризм и Путешествия » Тур выходного дня в Карпатах (Экскурсия!!! 3 дня в Карпатах на троицу)
Тур выходного дня в Карпатах
santa_tourДата: Пт, 07.05.2010, 17:37:05 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Сообщений: 254
Репутация: 49
Награды: 10

Украина, Житомир
Програма вихідного дня в Карпатах:

Відправлення з Житомира о 23:00 з пл. Перемоги

День перший:

1. Прибуття в Карпати с. Вигода о 8:00-9:00 годині
2. Розселення в готелі.

3. Сніданок.

4. Екскурсія на гірському трамвайчику по горам в супроводі екскурсовода.

5. На вершині гори вас чекатиме шашлик або уха (додаткова оплата)

6. Спуск до готелю.

7. Підйом на Лису гору (висота 1158м. над рівнем моря)

8. Вечеря

9. Вільний час

День другий:

1. Сніданок.

2. Відправлення на озеро Синевір

3. Підйом на Вошківський перевал

4. Мінеральні джерела

5. Синівірський перевал

6. Прогулянки на конях (додаткова оплата)

7. Сувенірні ринкі

8. Долина нарцизів

9. повернення до готелю

10. Вечеря

11. Вільний час

День третій:

1. Сніданок

2. Відправлення на екскурсію "Скелі Довбиша"

3. Гошивський монастирь

4. 18:00-19:00 Відправлення в м. Житомир

5. 4:00-5:00 прибуття в м. Житомир на пл. Перемоги

Вартість туру 650 грн.

Адрес: г. Житомир, ул. Киевская 37, ЦУМ 3-й этаж
тел: (063)336-40-48; (0412)46-87-10
(097)299-84-73; (0412)46-87-13

www.smile-tour.com.ua

Точную программу тура смотрите на сайте www.smile-tour.com.ua

Offline (Украина)  
  Блог пользователя santa_tour   
rozdumДата: Сб, 08.05.2010, 00:15:32 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Як на мене, то трохи дивний тур виходить) хоча я не спец, звісно, по туризму)
1. По-перше, проживання у Вигоді. Як на мене, то це ще не зовсім Карпати, принаймні гори там - хіба на горизонті) мо щось плутаю. Та й нічо цікавого там, крім вузькоколійки, теж нема. Чи є? Щоб вечері погуляти, погудіти)))

2. Вузькоколійка - це кульно. А скіки годин екскурсія і як далеко заїжджає трамвайчик? І там, мабуть, пункти переплутані, спочатку 4, потім 7, а вже потім 5, 6 і 8, нє??? Бо не зрозуміло де спуск і де гора береться. Трамвайсик на гору не виїздить точно)))

3. І гори в тій стороні - хіба на Синевірі, на другий день. На Болехівщині - там вони десь в стороні))) Цікаво, а чому не зробити екскурсію кудись на нафтове родовище в Долину? Це ж поруч з Вигодою. Було б прикольно)

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
santa_tourДата: Пн, 10.05.2010, 15:12:33 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Сообщений: 254
Репутация: 49
Награды: 10

Украина, Житомир
Як на мене це цікавій тур!!!
1.це нова програма.Ви одні з перших хто поїде по ній.

2.Вузькоколійка їде між горами в "ущелье".

3.Серед розваг в вечері ми можемо запропонувати:
а) сауну
б) Кафе з живою національною музикою (що була організована в попередньому турі і дуже сподобалася нашим туристам)

4. с. Вигода-це початок гір. Гори там навкруги села, а не десь далеко.

5. Екскурсія вузькоколійкою може тривати по бажанню туристів пів дня або цілий день.

По программі туру з номерацією згоден.
Також в найближчий час я розміщу на сайті www.smile-tour.com.ua фото та відео з попередньої екскурсії.

Добавлено (10 Май 2010, 15:12:33)
---------------------------------------------
Задаем вопросы, пишемся.Осталось 13 мест.



Сообщение отредактировал santa_tour - Вс, 09.05.2010, 13:04:09
Offline (Украина)  
  Блог пользователя santa_tour   
LenaДата: Ср, 12.05.2010, 14:42:32 | Сообщение # 4
Подполковник
Сообщений: 102
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Житомир
На сколько я поняла с вашего сайта, то поездка запланирована одновременно со Львовом?тоже 22 мая?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Lena   
santa_tourДата: Сб, 15.05.2010, 15:04:58 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Сообщений: 254
Репутация: 49
Награды: 10

Украина, Житомир
точно smile

Добавлено (15 Май 2010, 15:04:58)
---------------------------------------------
И вот!!! Свершилось чудо!!! Я віложил фото туристов с экскурсии)))) которая была 1.05.2010 smile http://smile-tour.com.ua/2010-03-31-09-35-11/2010-03-31-09-40-32/75-karpatu.html Там сразу внизу можете оставить свои комментарии, или пишите здесь!
У кого есть желание пережить что то подобное у вас есть второй шанс, 20.05.2010 состоится снова поездка в Карпаты!!!!!!

И к вечеру я ещё выложу урывки видео как отдыхают по вечерам в Карпатах ниши туристы, и видео как горит вода B)[color=blue]



Сообщение отредактировал santa_tour - Сб, 15.05.2010, 15:07:21
Offline (Украина)  
  Блог пользователя santa_tour   
rozdumДата: Сб, 15.05.2010, 23:58:36 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (santa_tour)
или пишите здесь!

ну так, з пивом покатять)))
Просто не зовсім презентабельно як для піару поїздки для турагенції. Я зовсім ні на що не натякаю. Але при бажанні будь-якою середньою мильницею можназробити краще, якщо задатись метою. Все таки фотки мають збуджувати бажання поїхати і всьо такоє

-Більш-менш фідфотканий трамвайчик і там його ні з чим не сплутаєш) Звісно, нема загального вигляду самого трамвайчика, нема фотки зсередини вагону, місця, звідки він стартує і куди народ доїздить.

-Мабуть, варто підписати фото - де там що зображено. Шо ось долина нарцисів (поле))), ото синевір, то такий вот водопад.... А то так ніхто ж не зоорієнтується (хіба шо та людина там не була). І якщо на момент поїздки нарциси ще не розцвіли (а вони не розцвіли тоді, ага, ранувато ж))) то краще взагалі поки цей шматочок не викладати. А потім номрально дати)

Ну то таке, насправді то все відносно, а для деяких речей потрібно всього пару хвилин, щоб вийшло в сто тищ разів краще)
Тре ще нарешті свій фотозвіт з травневих викласти) Хоча фоток тож небагато, фестиваль вина - страшна штука)))

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
santa_tourДата: Вс, 16.05.2010, 00:31:43 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Сообщений: 254
Репутация: 49
Награды: 10

Украина, Житомир
Quote (rozdum)
Просто не зовсім презентабельно як для піару поїздки для турагенції. Я зовсім ні на що не натякаю. Але при бажанні будь-якою середньою мильницею можназробити краще, якщо задатись метою. Все таки фотки мають збуджувати бажання поїхати і всьо такоє

Якщо Вы уважно прочитали заголовок то там написано: "Фото наших туристів з екскурсії в Карпатах на 1.05.2010". Це означає що фотографії надані туристами і яка фотокамера була, такі і фотограії.
Quote (rozdum)
Мабуть, варто підписати фото - де там що зображено

Обов'язково підпишу
Quote (rozdum)
І якщо на момент поїздки нарциси ще не розцвіли (а вони не розцвіли тоді, ага, ранувато ж))) то краще взагалі поки цей шматочок не викладати. А потім номрально дати)

Тоді вони тількт починали цвісти, а у вас є змога поїхати 22 травня і побачити вже зовсім іншу долину.
Quote (rozdum)
Ну то таке, насправді то все відносно, а для деяких речей потрібно всього пару хвилин, щоб вийшло в сто тищ разів краще)
Тре ще нарешті свій фотозвіт з травневих викласти) Хоча фоток тож небагато, фестиваль вина - страшна штука)))

Я з нетерпінням жду Ваш фотозвіт)))

А саме головне для нашої туристичної агенції не фотографії, а відгуки туристів. І цим туром всі остались ДУЖЕ задоволені. Що є найголовнішим smile

Offline (Украина)  
  Блог пользователя santa_tour   
rozdumДата: Вс, 16.05.2010, 09:52:42 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (santa_tour)
Якщо Вы уважно прочитали заголовок

сорі, заголовок таки неуважно прочитав) хоча хто робив і чим - насправді не так вже й важливо) Просто пару притямних фоток можуть бути невеличким додатковим бонусом при виборі турів.

Quote (santa_tour)
є змога поїхати 22 травня і побачити вже зовсім іншу долину.

на жаль, в цей час планую поїхати до Львова на фестиваль, але дякую за пропозицію)

А щодо відгуків - то це класно)

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
santa_tourДата: Пн, 17.05.2010, 11:48:31 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Сообщений: 254
Репутация: 49
Награды: 10

Украина, Житомир
Ми також на ці вихідні їдево до Львову. Айда з нами wink ))))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя santa_tour   
Форум Житомира » Тематические форумы » Туризм и Путешествия » Тур выходного дня в Карпатах (Экскурсия!!! 3 дня в Карпатах на троицу)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: