Живий Журнал
 
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Житомир - місто майбутнього (Наблизимо мрію до реальності)
Житомир - місто майбутнього
KrukivskyyДата: Вт, 11.03.2008, 20:40:38 | Сообщение # 1
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Багато тем на форумі стосуються одного й того ж - як перетворити наше місто в комфортне для проживання. Пропоную спілкування в гілці побудувати таким чином:

  • проблема,
  • варіанти вирішення,
  • обрання найреальнішої (на нашу думку),
  • надсилання в відповідні установи (в електронному вигляді).

Спробуємо втілити в життя елементарний принцип ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ.

Спілкуючись щоденно з великою кількістю людей, прихожу до одного висновку - пасивність Житомирської громади, причина того стану в якому ми знаходимось.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
ГильденстернДата: Ср, 26.11.2008, 11:23:26 | Сообщение # 51
Майор
Сообщений: 82
Репутация: 6
Награды: 2

Украина, Житомир
Quote (Krukivskyy)
менеджер задач досить складна програма

Не сложнее форума.
http://demo.flyspray.org/ пароль: super логин: super
Это даже не Менеджер, а багтрекер.
Quote (Krukivskyy)
Нажаль в виконкомі відсотків 20 не користуються компютером, ще відсотків 50-60 не вміють користуватись інтернетом

21 век на улице. До 23-го будем на подводах ездить? Компьютеризация такой сферы это улучшение КПД таких организаций в 2-3 раза. Американцы по Дискавери рассказывают о том как через 50 лет вся инфраструктура городов будет управляться потомками социальных интернет-сервисов. Что ж будет в Житомире через 50 лет? Набирайте молодежь. Обучайте специалистов. Сегодня не владеть ПК это не просто странно, это стыдно.

Quote (Krukivskyy)
Один говорить, що потрібно поставити урни біля підїздів, інший - що вони повинні стояти вздовж дороги.

я перечислял где по моему мнению должнгы стоять урны, имхо это оптитмальный вариант - идея в том, что места должны быть "узнаваемы". Т.е. если человек видит перекресток или остановку - он знает что там есть урна. Возле подьездов - это план максимум.
Quote (Krukivskyy)
Третій скаже, що заставили місто цим хламом, краще б підмітали частіше!

Подметать нужно в любом случае, а урна не хлам, а залог чистоты города.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Гильденстерн   
либертиДата: Ср, 26.11.2008, 13:11:11 | Сообщение # 52
Генерал-полковник
Сообщений: 1040
Репутация: 237
Награды: 39

Украина, житомир
Quote (Гильденстерн)
Набирайте молодежь. Обучайте специалистов. Сегодня не владеть ПК это не просто странно, это стыдно.

Это не так просто. К сожалению,(а к чей-то радости) ЭТИ места так наз.менеджеров занимают в основном не только "умудреные опытом седовласые бывшие",но и их жены.. Там вообще,как правило,истерика начинается при сбросе информации на флешку. Ничего не поделаешь-надо ждать прихода их детей.
Quote (Гильденстерн)
если человек видит перекресток или остановку - он знает что там есть урна

Согласен,и это можно отнести как раз к разряду вышеупомянутого "Житомирского стандарта".
Еще один момент: для проведении любых работ,связанных с раскопками,нарушением асфальтовых дорог и т.п выдается разрешение на проведение работ КП "Инспекция по благоустрию". НИКАКОГО контроля со стороны громады в данном случае НЕТ! Инспекция на свое усмотрение принимает нарушенный-восстановленный объект,на свое усмотрение продлевает сроки выполнения работ. А к чему это приводит - можно посмотреть на "восстановленный" тротуар по ул. Победы (остановка Досааф),ул. Л.Украинки(в районе Хлебозавода да и множество других). Вместо того,чтобы взыскивать с этих "умельцев" средства хотя бы на восстановление и приведение в надлежащий вид,а также лишать лицензий на проведение таких работ,то ,похоже,вопросы подписания актов о приемке решаются по всем известному варианту... Вопрос обязатльно требует наведения порядка в данном деле.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя либерти   
KrukivskyyДата: Ср, 26.11.2008, 16:53:29 | Сообщение # 53
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Quote (либерти)
Согласен,и это можно отнести как раз к разряду вышеупомянутого "Житомирского стандарта"

У нас народилась дуже гарна пропозиція.
Я сформулю, а якщо щось не так - поправте мене!
Будь-яка людина, яка гуляє по місту і має сміття в руках повинна чітко знати - на кожному перехресті, в чітко визначеному місті є смітник або урна!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
ГильденстернДата: Ср, 26.11.2008, 17:20:10 | Сообщение # 54
Майор
Сообщений: 82
Репутация: 6
Награды: 2

Украина, Житомир
Мало того что знать, она там действительно должна быть. Просто четкое закрепление мест, то есть однотипные решения - это отличная практика с точки зрения психологии.
Список таких мест я предлагал. Если в этом списке есть недостатки велкам ту диалог.
Уже по этому списку можно сосчитать количество урн и составить смету.
Quote

а) на каждой остановке
б) на каждом перекрестке
в) возле каждой лавочки
в) (желательно) возле магазинов/кафе/госконтор и пр., даже за счет арендаторов/владельцев.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Гильденстерн   
либертиДата: Ср, 26.11.2008, 17:52:18 | Сообщение # 55
Генерал-полковник
Сообщений: 1040
Репутация: 237
Награды: 39

Украина, житомир
Quote (Krukivskyy)
Будь-яка людина, яка гуляє по місту і має сміття в руках повинна чітко знати - на кожному перехресті, в чітко визначеному місті є смітник або урна!

Совершенно верно!
Да,я не обратил внимание на №1 (умови),поэтому,проблему в №52 я указал,а о решении(варианте) не сказал. Поэтому,предложение. Создать отдельный сайт примерно с таким названием: объекты стр-ва,реконструкции (ремонтов) на территории города. Соответствующим Распоряжением Мэра ОБЯЗАТЬ специалистов ГАСКа и КП инспекции благоустроиства при выдаче заказчику разрешения на стройку,ремонт и т.п. в ОБЯЗАТЕЛЬНОМ порядке вносить все данные на этот сайт. А именно:кто заказчик,отв. за проведение работ,отв.за технадзор,ответст. от ГАСКа и благоустрия, их телефоны,сроки выполнения работ. Тоже самое и по аварийным работам - хотя бы с указанием отв. лиц.Предусмотреть возможность обращения на сайт любого,кто желает сообщить о какой-либо создавшейся проблеме в процессе или после окончания работ Должна быть обязательная графа= реакция на обращение граждан. Контроль возложить на одного из профильных зам.головы.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя либерти   
KrukivskyyДата: Ср, 26.11.2008, 18:52:34 | Сообщение # 56
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Quote (либерти)
Соответствующим Распоряжением Мэра ОБЯЗАТЬ специалистов ГАСКа и КП инспекции благоустроиства при выдаче заказчику разрешения на стройку,ремонт и т.п. в ОБЯЗАТЕЛЬНОМ порядке вносить все данные на этот сайт.

Я в шоці від конструктиву! На 1000% підтримую таку ідею! Мало того, свого часу ломав голову як це зреалізувати. Знаючи роботу машини під назвою муніципалітет, зробив висновок, що на цьому етапі така схема працювати не буде.
Відійду від теми і скажу, що буде працювати, тобто - вже розробляється!
З 1 грудня 2008 року, почне працювати окремий розділ "Майбутнє Житомира" на сайті міської ради. В цьому розділі кожен зможе запропонувати ідею, яка буде обговорюватись і мати реальний "вихлоп" - у вигляді рішення, проекту рішення, або конкретним посадовцем буде взято до уваги.
В межах обговорень, може бути розділ з конкретними "наїздами" на посадовців, або виконавців якихось робіт. Наприклад, ви скаржитесь що щось не так, говорите де не так - муніципалітет зі своєї сторони або дає відповідні контакти, або робить організаційні висновки.
Почнемо з цього. В ідеалі прийдемо до того, що Ви пропонуєте! dry

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
niknikДата: Ср, 26.11.2008, 23:46:25 | Сообщение # 57
Майор
Сообщений: 96
Репутация: 11
Награды: 2

Украина, Житомир
Quote (Mein_Teil)
На счёт мусора,конечно не помешало разобраться.

Півтора місяці тому наша громадська організація проводила екологічну акцію з уборки сміття в популярних місцях відпочинку. До мера також звертались з офіційним листом з проханням допомогти лише мішками для сміття (а їх знадобилось чимало - дві вантажівки). Акцію ми провели своїми силами, ще відгукнились добрі люди (ТОВ "Грінко" та СПД Горай С.В.). Дехто (а саме молоді соціалісти-послідовники Мороза) "примазався" та "пропіарився" нашару.
Ось пару фото:



До цього дня офіційної відповіді від мерії я не отримав (мабуть мішків шкода). А тут про урни розмова, про електронне самоврядування...
Хоча ідея добра!

Offline (Германия)  
  Блог пользователя niknik   
KrukivskyyДата: Чт, 27.11.2008, 08:38:29 | Сообщение # 58
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Quote (niknik)
До цього дня офіційної відповіді від мерії я не отримав

Колеги, потрібно зрозуміти одне - у влади завжди убли і будуть проблеми. ЗАВЖДИ! Ці проблеми є в будь-якій країні світу. Що ж нам залишається тільки сидіти і стукати пальцями по клавіатурі???
Думаю, за те, що ви зробили потрібно доплатити! Щоб стимулювати інших, бо все одно, потім муніципалітету дорожче обійдеться ліквідація несанкціонованого звалища.

Ідея "Майбутнього Житомира" створити механізм обміну ідеями (віртуальний мозковий штурм) та реалізації цих ідей. Також, як окремий напрямок - контроль за такими листами та пропозиціями як у Вас.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
ГильденстернДата: Чт, 27.11.2008, 14:01:43 | Сообщение # 59
Майор
Сообщений: 82
Репутация: 6
Награды: 2

Украина, Житомир
Quote (Krukivskyy)
Ідея "Майбутнього Житомира" створити механізм обміну ідеями

Давайте вы все-таки одну идею реализуете, а то метода "пакетных предложений" не оч хорошо пахнет ) Один маленький шаг для господина Крукивскього - большой прыжок для всего Житомира )
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Гильденстерн   
KrukivskyyДата: Чт, 27.11.2008, 14:55:57 | Сообщение # 60
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Quote (Гильденстерн)
большой прыжок для всего Житомира )

Не зрозумів???

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
ГильденстернДата: Чт, 27.11.2008, 15:22:24 | Сообщение # 61
Майор
Сообщений: 82
Репутация: 6
Награды: 2

Украина, Житомир
че тут не понятного, аллюзия на речь Армстронга. That's one small step for man, one giant leap for mankind. Суть в том что один человек, реализующий нечто хорошее и полезное делает маленьки шаг, но шаг этот стает намного большим движением вперед в развитии всего общества.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Гильденстерн   
KrukivskyyДата: Чт, 27.11.2008, 17:31:44 | Сообщение # 62
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Цілий день шукав інфо про підземелля Житомира, оскільки просив скинути хоч якісь посилання. На іншому житомирському форумі http://www.zhitomir.net/forum....5d83b9. Кому цікаво можуть подивитись.
Цікавився тому, що у муніципалітету з цього приводу відпрацьовується окремий напрямок. Це, звичайно, теж один з напрямків "Майбутнього Житомира". Спробуємо відкрити для туристів і облаштувати хоча б одне житомирське підземелля про які всі так багато говорять!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
AdminДата: Чт, 27.11.2008, 17:35:36 | Сообщение # 63
Генералиссимус
Сообщений: 1486
Награды: 117

Украина, Житомир
Quote (Krukivskyy)
Цілий день шукав інфо про підземелля Житомира, оскільки просив скинути хоч якісь посилання.

http://zhzh.info/publ/4-1-0-12
http://zhzh.info/news/2008-05-21-3052
Offline (Польша)  
  Блог пользователя Admin   
СашкоДата: Чт, 27.11.2008, 17:43:13 | Сообщение # 64
Генералиссимус
Сообщений: 2492
Репутация: 1374
Награды: 94

Великобритания, Житомир
Интересно, а с карьерами будут что-то делать? Столько карьеров в городе и окрестностях- но нигде ничего не оборудовано, какие-то парки может сделать возле них
Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя Сашко   
либертиДата: Чт, 27.11.2008, 17:55:21 | Сообщение # 65
Генерал-полковник
Сообщений: 1040
Репутация: 237
Награды: 39

Украина, житомир
на №62 : В свое время мои сокурсники посвящали меня в ранг спелеолога в пещере Атлантида (около Кам-Подольского). Я смутно помню разговор с одним уважаемым уже в советской спелеологии человеком( фамилии не помню,но вроде звали его Валентин,мастер спорта был) Знаю,что он стоял в 80 годы в руководстве клуба спелеологов Хмельницкой обл. Так вот он в разговоре со мной говорил про Житомирские пещеры... Может есть смысл обратиться письменно с просьбой именно к ним. Наверняка у них есть какое-то украинское общество или ассоциация. А вдруг кто-то этим занимался...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя либерти   
KrukivskyyДата: Чт, 27.11.2008, 18:00:42 | Сообщение # 66
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Quote (Admin)
http://zhzh.info/publ/4-1-0-12 http://zhzh.info/news/2008-05-21-3052

Не хочу образити адміна, але інформація занадто скудна!

Quote (Сашко)
Интересно, а с карьерами будут что-то делать?

Давайте спершу перелічимо скільки їх насправді недіючих в місті є?!

Добавлено (27/11/2008, 18:00:42)
---------------------------------------------

Quote (либерти)
А вдруг кто-то этим занимался...

Перечитавши форум, який навів вище, я зрозумів, що таких людей і в Житомирі вистачає. Причому різних поколінь. Достатньо і інформації. З переписок я зрозумів, що пробема полягала лише у відсутності підтримки органів влади. Маю велику надію, що при зацікавленості муніципалітету справа зрушиться з місця. Причому ідея створення "Фонду підтримки дослідження житомирських підземель" на сьогоднішній день не настільки утопічна як 10 років назад!

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
СашкоДата: Чт, 27.11.2008, 18:04:36 | Сообщение # 67
Генералиссимус
Сообщений: 2492
Репутация: 1374
Награды: 94

Великобритания, Житомир
Quote (Krukivskyy)
Давайте спершу перелічимо скільки їх насправді недіючих в місті є?!

Три- на Смолянці (один, правда, гамняшка), один- на Богунії, два- на Соколовці, один - на Крошні. Це навскидку- може, насправді інша кількість.

Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя Сашко   
KrukivskyyДата: Чт, 27.11.2008, 18:09:13 | Сообщение # 68
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
На Вашу думку, що реально з ними можна зробити?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
СашкоДата: Чт, 27.11.2008, 18:27:19 | Сообщение # 69
Генералиссимус
Сообщений: 2492
Репутация: 1374
Награды: 94

Великобритания, Житомир
Quote (Krukivskyy)
На Вашу думку, що реально з ними можна зробити?

В залежності від місця:там,де в основному купаються, можна, наприклад, здати землю в оренду під кафе/ресторан/спортцентр/ін. з умовою впорядкування всієї оточуючої теріторії кар'єру і підтримання чистоти. В інших кар'єрах- щось на зразок заказника дикої природи- і водити екскурсіі зі шкіл и інститутів , які б могли і дерева/кущі насадити навколо...

Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя Сашко   
KrukivskyyДата: Чт, 27.11.2008, 18:31:04 | Сообщение # 70
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Погоджуюсь. Давайте щоб не розпилятись почнемо з соколовського, де буває чи не найбільше людей, а відповідно і сміття.
Як його використовувати зрозуміло - там всі купаються. Але як позбутись сміття! Смітять ті, хто приїздить туди відпочивати.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
либертиДата: Чт, 27.11.2008, 18:36:31 | Сообщение # 71
Генерал-полковник
Сообщений: 1040
Репутация: 237
Награды: 39

Украина, житомир
У меня вопрос- карьеры в комунальной собственности или у Нерудпрома?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя либерти   
KrukivskyyДата: Чт, 04.12.2008, 10:17:18 | Сообщение # 72
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Наскільки я знаю процедура наступна. Після видобування корисних копалин, місце повинні затопити, або засипати і передати назад в користування. Яка ситуація з цим карєром спробую завтра дізнатись. З приводу землі навколо теж незнаю.
Думаю, що земля взагалі належить Довжику. Хоча можу помилятись.

Добавлено (02/12/2008, 08:40:03)
---------------------------------------------
Виставка "Майбутнє Житомира" відкрилась. Пропрацює 5 днів - до пятниці 5 грудня. Всі бажаючі можуть відвідати безкоштовно. Було б цікаво обговорити на цій гілці.

Добавлено (04/12/2008, 10:17:18)
---------------------------------------------
http://zt-rada.gov.ua/index.php?ideas=1

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
либертиДата: Чт, 04.12.2008, 10:27:44 | Сообщение # 73
Генерал-полковник
Сообщений: 1040
Репутация: 237
Награды: 39

Украина, житомир
Quote (Krukivskyy)
З 1 грудня 2008 року, почне працювати окремий розділ "Майбутнє Житомира" на сайті міської ради.

Сказал - сделал! Все бы так... Нельзя теперь допустить спуска на тормозах... Главное- начало есть,а дальше жизнь покажет!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя либерти   
realidad777Дата: Вс, 07.12.2008, 17:25:02 | Сообщение # 74
Сержант
Сообщений: 34
Репутация: 3
Награды: 0

Украина, Zhitomir
Ну е-мое... а не проще ли вместо пустых разговор о карьерах просто привезти в порядок Гидропарк??????
Песок привезти, берег очистить, облагородить.

И как там дело обстоит с рынком Хмельники??:-))) Кто-то обешал взять на контроль:)))))
Смотрите мою отдельную тему по етому поводу, я там все четко расписал!

Добавлено (07/12/2008, 17:25:02)
---------------------------------------------
Виноват, конечно же привеСти в порядок!!

Offline (Украина)  
  Блог пользователя realidad777   
AdminДата: Пн, 22.12.2008, 10:04:33 | Сообщение # 75
Генералиссимус
Сообщений: 1486
Награды: 117

Украина, Житомир
Сегодня, 22 декабря в 12.00 на сайте conf.zhzh.info состоится web-конференция с депутатом Житомирского горсовета, начальником управления муниципального развития г. Житомира Александром Крукивским.

* Во время web-конференции Вы сможете узнать:

- имеет ли Александр Крукивский свои стратегические планы развития города Житомира на ближайшие 10 лет?
- помогла ли выставка "Будущее Житомира" наладить диалог между властью и общественностью города. Каковы результаты?
- уверенно ли чувствует себя Александр Крукивский в кресле начальника управления муниципального развития г.Житомира?

ЗАДАТЬ ВОПРОС Александру Крукивскому

Offline (Польша)  
  Блог пользователя Admin   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Житомир - місто майбутнього (Наблизимо мрію до реальності)
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск: