Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Пішохідний перехід. Панчішна фабрика! (Навіщо потрібен пішохідний перехід на дорозі?)
Пішохідний перехід. Панчішна фабрика!
BorisДата: Чт, 24.01.2019, 17:53:04 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Сообщений: 642
Репутация: 262
Награды: 34

Украина, Житомир
Поясніть мені будь ласка, навіщо потрібен перехід на дорозі (пр. Миру, р-н Панчішної ф-ки) якщо є підземний перехід? Поясніть мені будь ласка, чому із-за одного лінивого довбня, або лінивої ТП, має зупинятись рух автівок? Чому цей довбаний пішохідний перехід не освітлюється? Який "афанасій", і чим він  проектував ремонт-модернізацію підземного пішохідного переходу? Який баран вигадав, спроектував пандус зі сторони Панчішної фабрики? Він взагалі з Житомира? Чому осипаються стіни підземного переходу, через пару місяців після ремонту?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Boris   
Пятница13Дата: Чт, 24.01.2019, 18:56:46 | Сообщение # 2
Рядовой
Сообщений: 319
Репутация: -414
Награды: 24

Украина, Житомир
Не нравятся украинские переходы и подземный переход? Ну так собирай вещи в в...бывай накуй


Сообщение отредактировал Пятница13 - Чт, 24.01.2019, 19:05:55
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Пятница13   
vovik-ztДата: Чт, 24.01.2019, 21:22:40 | Сообщение # 3
Сержант
Сообщений: 28
Репутация: 424
Награды: 13

Украина, Житомир/Zhytomyr.UA
Ці питання мабуть треба задавати не форумчанам, а дзвонити на гарячу лінію міськради. І не раз дзвонити , а декілька, і не одному, а всім хто незадовільнений і не хоче з тим миритися.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя vovik-zt   
ДорогенькаДата: Пт, 25.01.2019, 21:39:37 | Сообщение # 4
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
блін та вся богунія то винос мозга автомобіліста. заїжджаємо з в житомир і фсьо ппц пий валідол. стрес. розмітки немає, куди їхать йух його знає. чоловік в  мене нервнічає до  відсутності розмітки додається десятка два дибілів за кермом. а до дибілів ще і олені які перебігають дорогу як то в них три жизні. вже стільки ситуацій було шо чуть не накляцали за раз по двоє троє. мені їх не жалко, мені жалко моєї машини, яку ми з чоловіком за чесно горбом зароблені купили. 
і вибір не великий, через богунію поїдеш півсивої голови заробиш, на об*їзну попрешся на квадратних колесах додом приїдеш
зато зонтіків млять повісили на михлі. за ту вартість могли розмітку намалювать. по моєму радості було б більше. і мо хто би і не здох під колесами в наступному році. 
Цитата Пятница13 ()
Не нравятся украинские переходы и подземный переход? Ну так собирай вещи в в...бывай накуй
я так і зробила. стрес то не моє
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
bdaДата: Пт, 25.01.2019, 22:52:23 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Сообщений: 315
Репутация: -670
Награды: 12

Украина, Житомир
Дорогенька, соблюдайте ПДД. Да, это сложно, но мы (я, во всяком случае) это делаем wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя bda   
BorisДата: Сб, 26.01.2019, 12:18:03 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Сообщений: 642
Репутация: 262
Награды: 34

Украина, Житомир
Цитата vovik-zt ()
Ці питання мабуть треба задавати не форумчанам, а дзвонити на гарячу лінію міськради. І не раз дзвонити , а декілька, і не одному, а всім хто незадовільнений і не хоче з тим миритися.
Взагалі цей меседж був для тих хто працює у міськраді. І я знаю, що вони читають. Бо деякі з них, дуже довго проводили свій час на цьому форумі, а потім сталось як завжди: попало на держ службу і одразу стало ідіотом.
Цитата Пятница13 ()
Не нравятся украинские переходы и подземный переход? Ну так собирай вещи в в...бывай накуй
Думаю ти дорогу знаєш, тобі не вперше. Так що шпилькуй сам.
Цитата AntiSvinomir ()
Автор, а то что, до сих пор не понял, ПОЧЕМУ так?;)) Да потому, что украинству НРАВИТСЯ так жить! НРАВИТСЯ! Вы не можете, не умеете и НЕ ХОТИТЕ жить иначе!  Вас устраивает такая жизнь! Этот недопереход был сделан на "отьебись", для галочки.
 
Якщо Пятница13 погодиться, може забрати і тебе Калгаріашу з собою, запитай у нього.

Дорогенька, важко з вами не погодитись.

Цитата bda ()
Дорогенька, соблюдайте ПДД. Да, это сложно, но мы (я, во всяком случае) это делаем
Ви водій, чи пішохід?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Boris   
ДорогенькаДата: Сб, 26.01.2019, 13:17:04 | Сообщение # 7
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Цитата bda ()
соблюдайте ПДД. Да, это сложно, но мы (я, во всяком случае) это делае
ми то дотримуємось. в мене чоловік хорват і в нього не дотримуватись не виходить. штрафи якби великі психічну травму вже зробили... а от в халепу вскочити можна через то шо інші не дотримуються. ти їдеш по правилам, а вони якто тих правил ніколи в очі не бачили в т ч і перебєжчики через дорогу в неположеном. 
друге... розмітка? де вона? які правила? хдє то всьо?
Цитата Boris ()
попало на держ службу і одразу стало ідіотом.
мда... в мене тож враження перед тим як оформляють на роботу в держслужбу дають молотком по голові
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
MarekДата: Сб, 26.01.2019, 13:25:31 | Сообщение # 8
Подполковник
Сообщений: 146
Репутация: -29
Награды: 2

Украина, Житомир
Разочарован в своей недальновидности.
Каюсь и бьюсь головой об косяк двери ( упреждаю советы житомирян).
Был уверен- муж Дорогенькой, это Канадец. Уж слишком часто за  этот район Житомира он критиковал мэрию. surprised
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Marek   
ДорогенькаДата: Сб, 26.01.2019, 14:02:28 | Сообщение # 9
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Marek, невгадали))) канадец там живе. того і воно його бісить. я би взагалі на його місці підірвала б там шото...
а я через тудою проїжджаю коли в житомир заїжджаю. хоча, я думаю, що 11 січня то був останній раз. будемо минати житомир. бо такого стреса ще раз не переживу.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
BorisДата: Сб, 26.01.2019, 14:08:37 | Сообщение # 10
Генерал-лейтенант
Сообщений: 642
Репутация: 262
Награды: 34

Украина, Житомир
Так Калгаріанчик все ж таки балабол! аааааааааа я ржу!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Boris   
ДорогенькаДата: Сб, 26.01.2019, 14:43:13 | Сообщение # 11
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Boris, а чьо балабол?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
ДорогенькаДата: Сб, 26.01.2019, 17:12:09 | Сообщение # 12
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
AntiSvinomir, не матюкайся тут діти
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
Пятница13Дата: Сб, 26.01.2019, 17:36:12 | Сообщение # 13
Рядовой
Сообщений: 319
Репутация: -414
Награды: 24

Украина, Житомир
Цитата AntiSvinomir ()
со лживыми ублюдками иначе нельзя.Пиздуны, никогда не отвечающие за сказанное, ничего кроме мата не заслуживают.
Задрала сплетничающая лживая житомирская мразь.
100%
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Пятница13   
ДорогенькаДата: Сб, 26.01.2019, 20:37:42 | Сообщение # 14
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
AntiSvinomir, а ти чуть чуть будь вище них
ти же в розвитку вище. ти же культурніше. воть і веди себе відповідно
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
Sams2Дата: Вс, 27.01.2019, 11:09:52 | Сообщение # 15
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Цитата Пятница13 ()
Не нравятся украинские переходы и подземный переход? Ну так собирай вещи в в...бывай накуй
Почему он? Почему не ты?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
Sams2Дата: Вс, 27.01.2019, 12:08:25 | Сообщение # 16
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Цитата AntiSvinomir ()
Борис вон второй день не может ответить за базар, в чем я балабол, но ложь уже вбросил вчера, как настоящий украинствующий.
Мне ваши тёрки пофиг, а насчет перехода он прав.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
Пятница13Дата: Вс, 27.01.2019, 14:47:09 | Сообщение # 17
Рядовой
Сообщений: 319
Репутация: -414
Награды: 24

Украина, Житомир
Цитата Sams2 ()
Почему он? Почему не ты?
Потому, что когда люди возмущались переименованием улиц (http://zhzh.info/news/2017-02-01-31111-0-1), в том числе и ты, твоя цитата - (Может, сначала отменить новые названия? Хотя бы частично. Сдуру такого наворотили...), это чмо советовало тебе в том числе - "Може все ж таки зберіть речі і в йо.... до рашки?" Там он тоже был прав?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Пятница13   
Sams2Дата: Вс, 27.01.2019, 20:21:00 | Сообщение # 18
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Цитата Пятница13 ()
Там он тоже был прав?
Я уверен, что те, кто говорит насчет "не нравится - уезжай из страны" - и есть истинные сепаратисты. Именно они своими дебильными "советами" раскалывают общество и страну.  Это они призвали путина и устроили войну. У этих долбо*бов мания величия, они сдуру решили, что могут кому-то указывать, где кому жить, и не понимают, именно потому что долбо*бы, что и им могут указать в таком случае. Вот так и начинаются противостояния.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
aldanДата: Вс, 27.01.2019, 21:50:26 | Сообщение # 19
Генерал-лейтенант
Сообщений: 571
Репутация: 425
Награды: 11

Украина, Житомир
Цитата Sams2 ()
Это они призвали путина и устроили войну.
Ну, по поводу путина - это ты немного перебрал. Украина вышла из того стойла в котором её хотели видеть, а остальное лишь зацепка. Как там в басне:-"Ты виноват уж тем, что хочется мне кушать" , хотя в том, что ультрас серьёзно поднасрали согласен полностью. А на предмет противостояния вспомни период когда у России с Европой  его не было.


Сообщение отредактировал aldan - Вс, 27.01.2019, 21:51:08
Offline (Украина)  
  Блог пользователя aldan   
asercbr_ztДата: Пн, 28.01.2019, 01:09:48 | Сообщение # 20
Генерал-полковник
Сообщений: 1507
Репутация: -515
Награды: 19

Украина, Харьков
Цитата Дорогенька ()
заїжджаємо з в житомир і фсьо ппц пий валідол. стрес. розмітки немає, куди їхать йух його знає
Я в Жт тоже приехал в снега. И шо я имею Вам сказать, - шо в городе срака! Хотя спасибо снегу с ним меньше ям. Как могут центральные улицы города быть такими расхеряченными? 
bda, даже 40 в Житомире это много))

А сегодня я имел счастье уехать из Житомира. Ехал через киевскую трассу. Если честно я такого еще не видел, - только на моих глазах разложилось 3 авто. Хз почему, но после того как песочно-солевая смесь растапливала снег, через очень короткий промежуток времени вся эта растопка замерзала. Машины сполировывали лёд до состояния катка. 

Трасса Киев - Одесса - дно - донное. Там даже рейсовый автобус умудрился уйти гулять в поля. За Уманью появилось несколько новых дыр, сразу за ними(дырами) стояло по 2-3 машины, - меняли колеса.

Дорога, которая обычно у меня занимает 6 часов, сегодня ехалась 10.  wacko
Offline (Украина)  
  Блог пользователя asercbr_zt   
pixarДата: Пн, 28.01.2019, 03:50:25 | Сообщение # 21
Сержант
Сообщений: 35
Репутация: 46
Награды: 0

Украина, Киев
Баран просто думав про те як розпилити бюджет, а не про пышоходів та мешканців міста. І сидить він або в адміністрації міста або в автодорі далі свого кабінету наврят чи виходить, так як для того, що б вкрасти гроші цього робити не потрібно
Offline (Украина)  
  Блог пользователя pixar   
Sams2Дата: Пн, 28.01.2019, 10:10:41 | Сообщение # 22
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Цитата aldan ()
Ну, по поводу путина - это ты немного перебрал.
Не думаю. Именно они раскололи общество. Орали - "чемодан-вокзал-россия".  А те люди, которым они это орали, не собирались покидать свои дома. Но они видели, как эти недоумки на майдане бьют цепями людей, убивают, жгут живьем, а к власти пришли именно зачинщики этого, подстрекатели! И они понимали, что если эти неадекваты с майдана придут к ним - они так же будут жечь, убивать, и на защиту власти надеяться нечего. Какие у людей могут быть настроения? Ну а тут и путин подсуетился. Если бы не было поддержки местных - хрен бы у него что вышло.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
ДорогенькаДата: Пн, 28.01.2019, 10:30:50 | Сообщение # 23
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Цитата asercbr_zt ()
Я в Жт тоже приехал в снега. И шо я имею Вам сказать, - шо в городе срака!
відкрию секрет. я заїжджала без снігу.  дупа повна. з снігом має бути веселіше. то шо дороги розхерячені - осінню якось було навіть залатано все, а з першим снігом зійшло. боюсь уявити що буде коли цей сніг розтане. 
Цитата asercbr_zt ()
Хз почему, но после того как песочно-солевая смесь растапливала снег, через очень короткий промежуток времени вся эта растопка замерзала.
ми того року на такій хрені чуть в відбійник не вилетіли на повороті на рівненську обїзну.  нас як на фігурному катанні закружляло і понесло. а за відбійником був обрив. ппц всій Люді там би був. на щастя чоловік мій водій досвідчений,  хвилини дві вивертав і так і вивернув якось. добре що інших машин не було.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
SnumsmumrikДата: Пн, 28.01.2019, 12:09:08 | Сообщение # 24
Рядовой
Сообщений: 6
Репутация: 5
Награды: 1

Украина, Житомир
Ой, автомобіліста змусили зупинитись перед світлофором. Бідааа, шо ж робити... мабуть, треба прибрати всі світлофори по житомиру. І пішоходів в підвали спустити, хай там сидять, а то їздити заважають.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Snumsmumrik   
BorisДата: Пн, 28.01.2019, 19:38:43 | Сообщение # 25
Генерал-лейтенант
Сообщений: 642
Репутация: 262
Награды: 34

Украина, Житомир
Цитата Дорогенька ()
Boris, а чьо балабол?
 Шановна Дорогенька, ви на цьому форумі вже досить давно і повинні пам'ятати всі вис....и, цього громадянина. Пояснювити не бачу сенсу, а Калгаріану я колись все написав, повторюватись не буду. Якщо він не пам'ятає, ну......це його проблема.

Пятница13, таких як ти, на цьому форумі вже давно з'їли і викакали.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Boris   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Пішохідний перехід. Панчішна фабрика! (Навіщо потрібен пішохідний перехід на дорозі?)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: