Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Выбора президента 2019 (О результатах голосования)
Выбора президента 2019
TarasSДата: Ср, 10.04.2019, 22:19:06 | Сообщение # 126
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Как ты смеешь, быдло Новоборовское обзывать всех немцев плюгавыми хиви!

 Ото ж тупе вродилося...

1. Хіві це не німці, а добровільні помічники Вермахта з числа громадян СРСР. Вступали на службу перш за все через можливість отримувати пристойний пайок. Простіше кажучи, служили Німеччині за можливість гарно пожерти: раціон хіві нічим не відрізнявся від раціону німецького солдата.

2. Я не маю жодного відношення до Нової Борової. Народився у Житомирі, жив на Леніна, ходив у дитячий садок через дорогу - зараз там Музей літератури. Вчився у школі №23. Це легко перевірити. Звідки намагання приклеїти мене до якогось села - зрозуміло: коже маланське бидло в Совдепії вважало україномовних людьми нижчого сорту, "кугутами". Тобто, конкретно у цього бидла спостерігається звіряча ненависть до українців та української мови, генезу якої важко простежити та зрозуміти. Саме через цю ненависть (плюс можливість отримувати пайок хіві) - воно й чкурнуло звідси прислужувати нащадкам гітлерівців.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
Berserk80Дата: Ср, 10.04.2019, 23:23:46 | Сообщение # 127
Генералиссимус
Сообщений: 3991
Репутация: -1618
Награды: 190

Украина, Zhitomir
Чет представил Путина который бегает ссыт по банкам и развешивает по стране портреты с Порошенко...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Berserk80   
HoakinaДата: Чт, 11.04.2019, 07:03:44 | Сообщение # 128
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Lisa111 ()
Курочка, я где то утверждал, что на фото именно эти две особы? Это фото их соплеменников.

півнику, а те що на фото чиїсь соплємєнніки дозволяє називати наших форумчан нациками і фашистами? ого, як ти далеко пішов. Ти точно на турків працюєш? чи може на ідейних нащадків гітлера, які тобі тихцем мізки промивають? в Німеччині такі є, хоч там це і заборонено.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
MarekДата: Чт, 11.04.2019, 09:44:45 | Сообщение # 129
Подполковник
Сообщений: 146
Репутация: -29
Награды: 2

Украина, Житомир
Я в шоке.
Один родился на ул.Ленина, и мечтал, что он,как кухарка, будет управлять государством, вторая, заканчивая факультет русского языка и литературы, сдала курс основ марксизма-ленинизма ,на отлично, вдруг стали на путь отрицания и ненависти  к своему прошлому.
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Marek   
Lisa111Дата: Чт, 11.04.2019, 20:47:12 | Сообщение # 130
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Цитата TarasS ()
Ото ж тупе вродилося...

Ещё раз обзовёшь немцев тупыми и я...да я...да у меня... biggrin  biggrin  biggrin 
Цитата TarasS ()
Звідки намагання приклеїти мене до якогось села

Я - хозяин клея, куда хочу, туда и клею. biggrin 
Цитата TarasS ()
в Совдепії вважало україномовних людьми нижчого сорту, "кугутами".

Кугутами считали и считают необразованных быдлятников из глухого села. Никогда по языку или национальности людей не делили особо - я до сих пор не знаю национальность большинства своих одноклассников и мне это не интересно.
Цитата TarasS ()
Тобто, конкретно у цього бидла спостерігається звіряча ненависть до українців та української мови, генезу якої важко простежити та зрозуміти.

Спроси у Хоакины, кто в школьном театре Вакулу играл? biggrin  biggrin  biggrin  Я уже молчу про родственников - украинцев. biggrin  biggrin  biggrin 
Цитата TarasS ()
Саме через цю ненависть (плюс можливість отримувати пайок хіві) - воно й чкурнуло звідси прислужувати нащадкам гітлерівців.

ТараСС, человек, который мог так громко пёрнуть - гуний. ТараСС - ты гений маразма! biggrin  biggrin  biggrin 
Цитата Hoakina ()
півнику, а те що на фото чиїсь соплємєнніки дозволяє називати наших форумчан нациками і фашистами?

Воробьиха, а как называть тех, кто молится на портреты офицера Абвера? Комуняки? surprised  Вы прям так резко переобуваться стали, как когда то Рапиддак biggrin 


Цитата Hoakina ()
чи може на ідейних нащадків гітлера,

Всё, ты меня разкрыла! surprised  Работаю на правнука Гитлера от Евы Браун. biggrin  biggrin  biggrin 
Цитата Marek ()
Я в шоке.

У них носы - дай бог всем такие носы....власть сменится а они УЖЕ не нацисты. biggrin  А восстал бы из гроба Сталин, то эти первыми бы побежали вступать в ряды Компартии. biggrin
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
HoakinaДата: Пт, 12.04.2019, 06:57:17 | Сообщение # 131
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Lisa111 ()
кто молится на портреты офицера Абвера

ще раз питаю, де на фото наші форумчани? і де вони моляться? хто це в нас тут лякав поліцією? а ти зараз чиниш злочин, бо зводиш наклеп на людей.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
TarasSДата: Пт, 12.04.2019, 20:51:31 | Сообщение # 132
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
ще раз питаю, де на фото наші форумчани? і де вони моляться?

 Ну, як де - вони мояться в його уяві. Так само, як в уяві Грішковца з ним розмовляє лагідний Путін.  biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
VandaДата: Пт, 12.04.2019, 20:57:07 | Сообщение # 133
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Господи, хоч Ти врятуй Україну від Президента Зеленського
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
TarasSДата: Пт, 12.04.2019, 21:22:57 | Сообщение # 134
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Господи, хоч Ти врятуй Україну від Президента Зеленського

Є інфа, що роль Господа може перехопити путінська агентура. Шляхом фізичного усунення Зе напередодні чи після  дебатів, або ж у день голосування.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
Lisa111Дата: Пт, 12.04.2019, 21:24:43 | Сообщение # 135
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Цитата Hoakina ()
ще раз питаю, де на фото наші форумчани?

Для тех, кто с первого раза не понимает - а я утверждал, что на фото ИМЕННО ОНИ? surprised 
Цитата Hoakina ()
і де вони моляться?

Шо, Бандэра уже не ваш херой? surprised И давно?
Цитата Hoakina ()
хто це в нас тут лякав поліцією?

Лякав? Я предупредил любителя ЕС, что он грубо нарушает УК одной из стран ЕС.
А вот твои друганы меня на Гавнотворец собираются вносить, но это же такой пустяк... biggrin 
Цитата Hoakina ()
а ти зараз чиниш злочин, бо зводиш наклеп на людей.

Повторюсь: давно вы перестали быть бандэровцами?

Добавлено (12.04.2019, 22:25:32)
---------------------------------------------

Цитата TarasS ()
може перехопити путінська агентура. Шляхом фізичного усунення Зе

Нихрена себе бред! surprised
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
aldanДата: Пт, 12.04.2019, 21:28:36 | Сообщение # 136
Генерал-лейтенант
Сообщений: 571
Репутация: 425
Награды: 11

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Господи, хоч Ти врятуй Україну від Президента Зеленськог


Что-то мне подсказывает, возможно пионерское детство,  что это не поможет. Народ должен в очередной раз обожраться до блевоты своим очередным выбором. Одна надежда, что этот процесс не затянется.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя aldan   
Lisa111Дата: Пт, 12.04.2019, 21:33:59 | Сообщение # 137
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Алдан, Ванда, вот хотелось бы, чтобы вы по пунктам разложили, почему вам нравится Порошенко, что хорошего в вашей жизни от него? Просто хочу понять т.к. моё мнение абсолютно противоположно вашему.
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
TarasSДата: Пт, 12.04.2019, 21:43:13 | Сообщение # 138
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Повторюсь: давно вы перестали быть бандэровцами?

Ти про кого це зараз сказав?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
aldanДата: Пт, 12.04.2019, 21:58:40 | Сообщение # 139
Генерал-лейтенант
Сообщений: 571
Репутация: 425
Награды: 11

Украина, Житомир
Цитата Lisa111 ()
Алдан, Ванда, вот хотелось бы, чтобы вы по пунктам разложили, почему вам нравится Порошенко

А с чего ты взял, что он мне нравится, хотя  этих пунктов в фейсбуке выложено до и ещё трошки. Я выбираю наименьшее зло и этот выбор я довольно подробно аргументировал выше. Возможно, если бы я жил в Гамбурге или Кливленде, я бы вполне возможно проголосовал бы за Зеленского (поприколу, чтоб глянуть что получится. на  "а вдруг") Но я живу здесь и уверен, что мы находимся не в той ситуации, чтоб позволять себе такие эксперименты.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя aldan   
Lisa111Дата: Пт, 12.04.2019, 22:00:58 | Сообщение # 140
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Цитата TarasS ()
Ти про кого це зараз сказав?

Про тебя, Юрка, Хоакину, главную сосалку ЖЖ - Хасана....

Вы же жутко радовались, когда сносили памятники, переименовывали улицы (в том числе и в Бандеры и Шухевича), радовались, когда ветеранов войны оскорбляли (у Юрка так вообще на 9 Мая приступы случались).
Я пока ещё не настолько старый, чтобы провалами памяти страдать. cool

Добавлено (12.04.2019, 23:02:04)
---------------------------------------------

Цитата aldan ()
этих пунктов в фейсбуке выложено до и ещё трошки.

Ну их выкладывают порохоботы а хотелось бы от живых людей услышать.
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
aldanДата: Пт, 12.04.2019, 22:10:40 | Сообщение # 141
Генерал-лейтенант
Сообщений: 571
Репутация: 425
Награды: 11

Украина, Житомир
Lisa111- Мне кажется, что я дал исчерпывающий ответ на твой вопрос.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя aldan   
Lisa111Дата: Пт, 12.04.2019, 22:21:33 | Сообщение # 142
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Цитата aldan ()
Lisa111- Мне кажется, что я дал исчерпывающий ответ на твой вопрос.

Ну,ты послал меня читать хвалебные оды По. Ну, ОК, прийму за ответ.
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
VandaДата: Пт, 12.04.2019, 22:29:04 | Сообщение # 143
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата aldan ()
Но я живу здесь и уверен, что мы находимся не в той ситуации, чтоб позволять себе такие эксперименты

Власне, підтримую. Моя точка зору тут подібна. Я не фанатію від Порошенка, у нього і його політики багато недоліків (відсутність боротьби з корупцією, власне збагачення і т.д.), але Україна не може, на відміну від США - країни стійкої демократії, високого рівня розвитку і відсутності Росії під боком, - дозволити собі зараз Президента а-ля Трамп.
Та що там Трамп - він ще ого-го чувак у порівнянні з Зеленським, як-не-як успішний бізнесмен.
Невже Україна заслужила на таке приниження як Президент Зеленський?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Lisa111Дата: Пт, 12.04.2019, 22:39:08 | Сообщение # 144
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Ванда, а Вы вкурсе, что Зеленский далеко не бедный человек и заработал свои деньги без кумовства и разворовывания Госбюджета?
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
medinaДата: Пт, 12.04.2019, 22:48:35 | Сообщение # 145
Подполковник
Сообщений: 126
Репутация: 125
Награды: 9

Украина, житомир
Цитата Vanda ()
Невже Україна заслужила на таке приниження як Президент Зеленський?

Я теж думаю прокинутися зранку , а це одоробло кудись зникло.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя medina   
VandaДата: Пт, 12.04.2019, 23:05:35 | Сообщение # 146
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата medina ()
Я теж думаю прокинутися зранку , а це одоробло кудись зникло.

Отож-бо. Раніше, коли включала плюси, а там йшов 95 квартал або слуга народу, можна було просто переключити, щоб його не бачити. А тепер Зеленський вже по всіх каналах, а як стане Президентом, то буде ж повсюду. Жах, просто. 

Цитата Lisa111 ()
Зеленский далеко не бедный человек и заработал свои деньги без кумовства и разворовывания Госбюджета

Але питання, як заробив, за рахунок яких вмінь та хистів, все ж залишається відкритим, ні? І в який спосіб його таланти придадуться як майбутньому Президенту, керівнику держави.

Добавлено (13.04.2019, 00:11:30)
---------------------------------------------
Україна, звичайно, і не таких випльовувала. Януковича, звичайно, язик не повертається назвати міцним горішком після того, як його під час виборчої кампанії ледь не забив студент курячим яйцем, проте))
Переживе Україна і Зеленського якось, але навіщо йти таким шляхом? Чим думають його виборці, було ж з-поміж кого обирати. Не хочете Порошенка, давайте когось іншого, але пристойного, не такого принизливого в ролі Президента, щоб не плювалися посли після зустрічі з ним.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
TarasSДата: Пт, 12.04.2019, 23:51:07 | Сообщение # 147
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Про тебя, Юрка, Хоакину

Ясно. Юрко і Марина самі за себе скажуть. А я даю тобі 24 години на пошуки моїх постів, де я вихваляю Бандеру. Час пішов.

Цитата
Вы же жутко радовались, когда сносили памятники, переименовывали улицы (в том числе и в Бандеры и Шухевича)

Те ж саме: шукаєш і показуєш мої пости, де я радію вулицям Бандери і Шухевича. Рівно доба на пошуки.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
Lisa111Дата: Сб, 13.04.2019, 07:21:09 | Сообщение # 148
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Цитата TarasS ()
А я даю тобі 24 години на пошуки

Я не узнаю вас в гриме - Зе? По? surprised 
Может и поищу, если время будет. Хотя, когда мне надо было, я не смог найти свой же коммент, где перечислил всех клонов Каликуси и Хулигана - он просто исчез surprised . Тоже самое произошло с комментами Хоакины и Шумигатора, где они призывали стучать на инакомыслящих и выкладывали телефоны прямых линий СБУ. Они тоже исчезли. Тоже самое произошло с комментами Рапппидака.
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
TigranДата: Сб, 13.04.2019, 07:28:30 | Сообщение # 149
Рядовой
Сообщений: 15
Репутация: 22
Награды: 0

Украина, Житомир
https://hvylya.net/interview/politics2/anton-gershhenko-nikakogo-razvorota-pri-zelenskom-v-storonu-rossii-ne-proizojdet.html

Антон Геращенко о возможном президентстве Зеленского. Получасовое видео, посмотрите и послушайте кто "за" и кто "против," не всё так однобоко и категоричн, как читаешь в этой теме
Offline (Чешская Республика)  
  Блог пользователя Tigran   
HoakinaДата: Сб, 13.04.2019, 07:34:56 | Сообщение # 150
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Lisa111 ()
кто молится на портреты офицера Абвера

ну і де ти, жалкое, бачило, що я молюся на портрети офіцера Абвера? на фото це є? там на фото я навіть портрета ніякого офіцера не бачила. А ти в нас зараз працюєш на нащадків офіцерів Абвера. Це факт, як не крути. Більше того, твої податки йдуть навіть самим офіцерам на пенсії, живих їх ще багато. А от про мене і форумчан не треба ля-ля. Я ні на кого не молюся, не створюю собі кумирів, а як пошукаєш мої коменти про Бандеру, то знайдеш думку, що його месіальну роль для України придумали і роздули московити, щоб лякати корисних ідіотів. Він мав своє місце в історії, але не таке, як вигадували і вигадують ідеологи Кремля, щоб зробити з українців в очах росіян ворогів. Тому можеш і далі, годуючи і офіцерів Абвера, і їх нащадків зі своїх рук, вищати тут про фашистів і бандерівців, як тобі від того легше. Але буду тобі вдячна, якщо розмістиш реальні документи, які підтверджують, що Бандера був офіцером Абверу. Наприклад, військовий квиток чи наказ.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Выбора президента 2019 (О результатах голосования)
Поиск: