Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Как выбрать межкомнатные двери?
Как выбрать межкомнатные двери?
nata_12008Дата: Вс, 22.09.2019, 23:22:47 | Сообщение # 1
Сержант
Сообщений: 34
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Киев
Въезжали в новую квартиру 3 года назад и вот уже сейчас пора менять межкомнатные двери. Брали из МДФ, не дсп, но, к сожалению, пленка поцарапана, есть перекошенная одна, вообще замок не закроешь в ней и в одной стекло разгрохали, хотя оно не тонкое было, рифленое. Как выбрать сейчас нормальное качество и не выбросить деньги зря?
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя nata_12008   
DimmДата: Пн, 23.09.2019, 11:14:12 | Сообщение # 2
Полковник
Сообщений: 168
Репутация: 13
Награды: 10

Украина, Житомир
Цитата nata_12008 ()
вообще замок не закроешь

Кроме дверей нужно буде еще и правильного монтажника выбрать. Качественные МДФ-двери с правильным монтажом могут служить долго. Деревянные некачественные (гаражного и пр. производства) двери тоже доставляют много проблем
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Dimm   
nata_12008Дата: Пн, 23.09.2019, 19:30:26 | Сообщение # 3
Сержант
Сообщений: 34
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Киев
А если лучшим монтажником себя считает муж, так вообще интересный результат получается)) biggrin
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя nata_12008   
Stiven30Дата: Пн, 23.09.2019, 22:08:08 | Сообщение # 4
Лейтенант
Сообщений: 42
Репутация: -169
Награды: 14

Соединенные Штаты, Житомир
Тут все зависит от кошелька smile
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Stiven30   
MaximilianДата: Ср, 25.09.2019, 19:44:34 | Сообщение # 5
Рядовой
Сообщений: 11
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Житомир
Отличный вариант дубовые двери
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя Maximilian   
MaximilianДата: Ср, 09.10.2019, 20:44:35 | Сообщение # 6
Рядовой
Сообщений: 11
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Житомир
http://zhzh.info/forum/0-0-1-3-85994?o3=1

Добавлено (13.10.2019, 02:17:24)
---------------------------------------------
http://zhzh.info/forum/4-15107-1

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Maximilian   
БудиккаДата: Вс, 13.10.2019, 10:39:02 | Сообщение # 7
Майор
Сообщений: 85
Репутация: 94
Награды: 2

Украина, Житомир
Я минулого літа міняла двері міжкімнатні , у ванну і кухню.

Якщо купувати з дерева, то потрібно розуміти, що дерево може всхонутись, покрутитись, вигнутись, а ціна не мала. Тому якщо і купувати дерев"яні двері, то у надійного виробника. Я таких не купувала, бо для мене це дорого.
Міжкімнатні я поставила шпоновані. У них каркас дверного полотна зроблений зі склеєних дерев"яних брусків і  покриті шпоном (шпон - це тонкий шар з деревини). Ціна на такі двері середня 2-5 тис. грн в залежності від "фасону". Цими дверима я дуже задоволена, дуже. Вони гарно виглядають, не дуже важкі, але і не легкі. За рік нічого не змінилось зовсім.

У ванну і кухню я взяла дешеві двері з картонним наповнювачем, бо не вистачало грошей. Естетично вони виглядають непогано, але при підвищеній вологості упродовж тривалого часу, двері можуть набрякати і погано закриватися. Але у мене в будинку вологи не багато тому мені підійшло. Також там і коробка не з дерева, тому коли їх встановлюють, то волога від піни може з часом трішки деформувати коробку і з"являються невеликі щілини. Тому цих дверей не раджу, але якщо мало грошей, то можна брати. Я особисто задоволена.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Будикка   
LiliДата: Пн, 24.02.2020, 13:42:42 | Сообщение # 8
Рядовой
Сообщений: 5
Репутация: -1
Награды: 0

Украина, Киев
Цитата Maximilian ()
Отличный вариант дубовые двери

Да, но такой вариант не дешево обойдется.
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Lili   
МуляДата: Сб, 11.04.2020, 21:34:56 | Сообщение # 9
Рядовой
Сообщений: 5
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Житомир
Хотіли поставити дерев'яні двері, але нам нарахували таку суму, щоо ми не потягнемо фінансово. Тому вирішили замовити  пластикові двері  Нам сподобався ламінований профіль Века,  тож двері виглядають як дерев'яні. Вони дуже якісні,  зносостійкі, прекрасно зберігають тепло та забезпечують високу звукоізоляцію. І за ціною значно дешевше, аніж двері із натурального дерева.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Муля   
marynakihtanДата: Пт, 24.07.2020, 13:05:20 | Сообщение # 10
Сержант
Сообщений: 38
Репутация: 3
Награды: 2

Украина, Киев
Ще дуже великий вибір дверей, ви можете подивитися у торговому центрі Марк https://mark-lviv.com.ua/uk/dveri/ Ми там собі знайшли підходящі двері за дешевою ціною.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя marynakihtan   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Как выбрать межкомнатные двери?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: