Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Обычные электроплиты или индукционные? (індукційні плити)
Обычные электроплиты или индукционные?
donedroДата: Вт, 27.10.2009, 19:38:41 | Сообщение # 1
Рядовой
Сообщений: 15
Репутация: 6
Награды: 2

Украина, Житомир
в мене питання до користувачив електроплит: зараз :рекламують електричні індукційні плити, хтось користувався ними? які враження від них? чи варто замінювати звичайні електроплити на індукційні?

surprised

Offline (Украина)  
  Блог пользователя donedro   
IoДата: Вт, 27.10.2009, 22:40:38 | Сообщение # 2
Подполковник
Сообщений: 100
Репутация: 4
Награды: 0

Украина, Житомир-Киев
Я на минулому тижні читав журнал, який випускає німецька спілка Stiftung Warentest. Була стаття із тестом індукційних плит. Їх переваги - більш швидкий розігрів, при цьому гріється лише посуд, а не сама плита. Тому вона практично залишається холодною. На тому, мабуть, і все. Для такої плити потрібен спеціальний посуд. Економії від неї фактично небагато, хоча залежить від того, з якою електроплитою порівнювати. Наприклад, у порівнянні з хорошою електроплитою з керамічним (?) покриттям, з індукційною плитою можна зекономіти десь 5 євро на рік (за даними Stiftung Warentest). Якщо я ще вірно пом"ятаю. Мені задється, що найефективнішими є все ж таки газові плити. Хоча газ є не всюди, наприклад, тут у нас на 13 поверсі його немає.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Io   
Arina1985Дата: Пн, 03.04.2017, 14:26:37 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Сообщений: 560
Репутация: 1022
Награды: 53

Украина, Житомир
Хочу оживить тему. Интересует вопрос индукционной плиты. Пользовался ли кто-то такой? Действительно ли для нее нужна специальная посуда? Какие плюсы и минусы?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Arina1985   
HoakinaДата: Вт, 04.04.2017, 05:57:04 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Arina1985 ()
Интересует вопрос индукционной плиты.
не користувалась, але бачила, як вона працює. Так. треба посуд не з алюмінію. Чавун така плита теж "бачить". Не "бачить" емальований, алюмінієвий. Теж буду купувати собі. Посуд від Цептер у мене. Він підходить.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Обычные электроплиты или индукционные? (індукційні плити)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: