Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Житомирська ініціатива - кто и зачем?
Житомирська ініціатива - кто и зачем?
KAPJICOHДата: Ср, 23.01.2008, 11:46:42 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Сообщений: 4896
Репутация: 1361
Награды: 123

Украина, Житомир
Надыбал вот такую инфу.

27 січня о 12 годині відбудеться установча конференція першого в області громадського об’єднання „Житомирська ініціатива”, - повідомляють організатори.

Головне кредо роботи „Житомирської ініціативи ” – „дії влади – під контроль громади!” Адже, єдиним джерелом влади в Україні є народ.

До участі у конференції „Житомирської ініціативи ” запрошуються усі бажаючі.

Контактний телефон у Житомирі 55 – 18 – 28.
„Житомирська ініціатива”, 27 січня, 12 година, приміщення облмуздрамтеатру.

Интересно это кто? Под Шелудченко копать будут? wink

Offline (Украина)  
  Блог пользователя KAPJICOH   
wolandДата: Чт, 24.01.2008, 22:17:14 | Сообщение # 2
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (KAPJICOH)
Под Шелудченко копать будут?

Жодних сумнівів.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
IваницькийДата: Пн, 28.01.2008, 16:37:12 | Сообщение # 3
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (woland)
Жодних сумнівів

А тепер?
Погодьтеся, Владе, що інколи і помилитися буває приємно? cool

Добавлено (28/01/2008, 16:37:12)
---------------------------------------------
P.S. Вот же привычка у нас выработалась - если дружить, то обязательно против кого-то, даже мысли не закрадывается, что может быть наоборот...

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
wolandДата: Пн, 28.01.2008, 18:04:20 | Сообщение # 4
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Хм... бачите, мій, хай порівняно невеликий, життєвий досвід вперто підтверджує одну розумну думку: якщо зірки запалюються, це комусь треба.
Трішки знаючи ІМ, можна припустити багато чого.

Ну а щодо опозиції до міської влади - залежить від масштабів їх апетитів на наступні вибори. Тому час покаже....

Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
IваницькийДата: Пн, 28.01.2008, 19:56:34 | Сообщение # 5
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (woland)
а щодо опозиції до міської влади - залежить від масштабів їх апетитів на наступні вибори

Апетит, як відомо, приходить під час прийому їжі biggrin
Але зауважте, що знову ж таки Ви оцінюєте ситуацію в першу чергу з точки зору кінцевої політичної вигоди (яка, безумовно, не може не прийматися до уваги). Разом із тим не враховуєте, що шляхи досягнення такої вигоди можуть бути принципово різними: не армреслінг за принципом "хто кого глибше в бруд втопче" - а жива конкуренція за методою "хто найбільше зробить доброго", чи Ви взагалі виключаєте можливість останнього варіанту?

Quote (woland)
Трішки знаючи ІМ, можна припустити багато чого

А що ту припускати - проект, безумовно, "писався" під Синявську (і ні в якому разі - не "проти когось", не до цього наразі :)). Інша справа в тому - яким шляхом вона намагатиметься утримувати свою популярність (тобто - робити подальшу політичну кар'єру). В будь-якому разі, наскільки мені відомо happy - поки що й мови немає стосовно протистояння одній конкретно взятій В.Т. (та Ви не гірше за мене розумієте - не того масштабу, і не того спрямування проект започатковано).

Quote (woland)
Ну а щодо опозиції до міської влади

Поки що ситуація виглядає навпаки - міська влада, з не досить логічних (хоча й зрозумілих для мене) причин, зайняла позицію опонування новому руху. На жаль. Кажу це щиро (пане Владе, пригадайте нашу останню розмову?)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
wolandДата: Пн, 28.01.2008, 21:06:18 | Сообщение # 6
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
"хто кого глибше в бруд втопче" - а жива конкуренція за методою "хто найбільше зробить доброго", чи Ви взагалі виключаєте можливість останнього варіанту?

Я також романтик. Був, принаймні.

Quote (Iваницький)
протистояння одній конкретно взятій В.Т. (та Ви не гірше за мене розумієте - не того масштабу, і не того спрямування проект започатковано).

Загалом згоден. Втім, "смутные сомненья меня терзают"...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
_zema_Дата: Пн, 28.01.2008, 21:13:47 | Сообщение # 7
Полковник
Сообщений: 168
Репутация: 12
Награды: 1

Украина, Житомир
Опять возвращение к совку. Поверьте уже не то время...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя _zema_   
wolandДата: Пн, 28.01.2008, 21:36:15 | Сообщение # 8
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (_zema_)
Опять возвращение к совку.

???
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
IваницькийДата: Вт, 29.01.2008, 11:40:52 | Сообщение # 9
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (woland)
Я також романтик. Був, принаймні.

Підправлю, з Вашого дозволу - не про романтизм мова, швидше - про залишки ідеалізму. І Ви маєте рацію - цей недолік набагато краще вживати відносно себе у минулому часі.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
wolandДата: Вт, 29.01.2008, 22:41:46 | Сообщение # 10
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
взяв Статут Об'єднаня.
Ржу наніч.....
завтра викладу
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
IваницькийДата: Ср, 30.01.2008, 10:30:47 | Сообщение # 11
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (woland)
Ржу наніч.....

Латунський, блін... талант відкрився wink

P.S. А я, знаєте, й не вичитував його до пуття (чи краще сказати "до ладу"? :)). Все одно, папірець - він і є папірець, тим більше, що "за основу". З іншого боку, я, як "член редакційної комісії", буду щиро вдячний шановному пану критику за компетентні зауваження - час для редакції ще є :).

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
wolandДата: Ср, 30.01.2008, 21:42:16 | Сообщение # 12
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
Латунський, блін... талант відкрився

Редакторський синдром. Ну, і ще маю пряме відношення до створення Статутів двох успішно зареєстрованих організацій.

Ну що ж, Житомирське громадське об'єднання "Житомирська ініціатива"
(для тих, хто не в темі - далі не читайте - певно, буде нудно)

Тут і далі розглядати як безповоротну консультаційну допомогу громадському руху Житомирщини wink biggrin

1. Юридична адреса: 10014, Україна, вул. Михайлівська, 17..... Е-е, ну, було б ще не погано додати назву міста. Я розумію, що ІМ може і перестраховується. Тут потім можна вставити, ну там, Москва чи ще яка Нікосія... biggrin Ну зробіть приємне(?) Житомиру

2. Як правило на титульній сторінці вказується і територія діяльності об'єднання (обласна, зіичайно ж). Цей статус є у Загальних положеннях, але варто винести і на першу сторінку.

3. Реально ржачно виглядає МЕТА громадського об'єднаня: консолідація зусиль громадян для здійснення ініціатив, спрямованих на поширення і практичне втілення ідей місцевого самоврядування.
По-перше, всі, хто хоч трохи стикались з реєстрацією ГО, думаю, сказали б, що юстиція це нізащо не пропустить. І не пропустила б, якби не голова облради на чолі. Так, могли б ще й матюків (для колориту) до Статуту додати - пропустять. Це пряме зазіхання на делеговані органам місцевого самоврядування повноваженя. Хоча, можливо в цьому і є сакральний зміст ініціативи (до речі, а чому ініціатива в однині? - ну це так, придирка....)
По-друге: у цій редакції виглядає так, що у місцевого самоврядування (органів?) є якісь ідеї, які новостворене об'єднання збирається поширювати та ще й практично втілювати. Питання: а нафіга у такому випадку (органи?) місцевого самоврядування? Чи об'єднаня і є органом? Говоримо Ленін, усвідомлюємо - партія...
А і ще туди ж - серед основних напрямків роботи першим стоїть "вивчення та впровадження передового досвіду роботи органів місцевого самоврядування". Там далі ще про моніторинг, оцінку діяльності, громадський контроль над тим же багатостраждальним місцевим самоврядуванням. Люди просто не мислять себе без цього самого самоврядування...

Третє: консолідація зусиль громадян, а не членів організації. Ще точніше треба було б написати - електорату. Це у повній мірі відображало б прагненя авторів проекту.

4. У пункті 2.3.7 Статуту: "Здійснює інші види діяльності, пов'язані із забезпеченням діяльності Об'єднаня, які прямо не заборонені законодавством".
Теж ржачно. А якщо не прямо (це як?) заборонені, то можна? Ще стилістично: діяльності...діяльності...

5. Автори так захопилися статутотворчістю, що двічі (у п. 3.1 та п.3.2) повторили мантру: "Колективний член має право голосу на рівні з індивідуальним членом"
Хм... Ігоре Миколайовичу, зробіть приємність, оголосіть список 18 організацій, які мають бажання приєднатись до Житомирської ініціативи вже зараз - до початку її діяльності. А?

6. Не демократично, що Загальні збори відбуваються раз на два роки. Ну, навіть Партія Регіонів проводить з'їзди раз на рік...

7. У Загальних положеннях говориться про низові організації, а починаючи з IV розділу про районні (міські). Ну панове, ну ясно, що злизано з якогось партійного Статуту (я навіть, здається, здогадуюсь з якого) але ж вичитуйте.....

8. Перетинається (причому, навіть у дефініціях) компетенція Загальних зборів і Ради. Це не припустимо!

9. Загалом з багатьох управлінських моделей автори проекту обрали, ІМХО, найгіршу, совкову. Організацією де-факто керує голова виконавчого органу. Про КРК сказано невиправдано мало.

Я вже мовчу про узгодження відмінків та родів у реченнях. Я не філолог, але, блін, дали б це на вичитку мовникам, перш ніж роздавати людям.

Я ще не дочитав дві сторінки, але чітко зрозуміло одне - ця фількіна грамота в останню чергу цікавила організаторів. Там же є розумні досвідчені люди. Але це писалось лівою ногою. Ну, як корабель назовеш....

Добавлено (30/01/2008, 21:26:34)
---------------------------------------------
Не ладно, панове wacko

Добавлено (30/01/2008, 21:42:16)
---------------------------------------------
Таки дочитав.

Щодо контрольно-ревізійної комісії (КРК): не прописані основні повноваження -прописані лише виключні, та й то - куцо обрізані.
Вперше бачу, що КРК підзвітна Раді, а не Загальним зборам. Авторитаризм повний.

Позитивним (і не типовим) моментом я бачу те, що рішення Ради приймається 2/3 її членів. Це наближено до ідеального варіанту - консенсусу.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
IваницькийДата: Чт, 31.01.2008, 10:52:05 | Сообщение # 13
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (woland)
Питання: а нафіга у такому випадку (органи?) місцевого самоврядування?

Це дійсно - питання з питань. Ви ж добре знаєте, Владе, що і я це питання, виходячи з досвіду майже дворічної участі у так званому "місцевому самоврядуванні", ставлю собі все частіше... простіше кажучи: на холєру потрібно те, чого не існує по суті? wink

Загалом же - дякую. Зауваження, на перший погляд, виглядають обгрунтовано. Роздрукую і передам тим людям, хто, власне, писаниною цією і займається (у мене вистачає більш конкретних справ :)). От лише... ще раз передивився... що ж Ви відразу не сказали, що правки до тексту, які мені приносили позавчора - то Вашою рукою?!! (нізащо не повірю, що Ви його у того самого дідка списали, як не повірив і дідку, що то його власна творчість - дідок же ж бо в елементарних речах плутається... граєтесь? ну-ну biggrin )

P.S. Власне кажучи, дещо з того, про що йдеться у Вас, було і в записках із зали - які я вже передав на врахування. Було й ще деякі, смішні і не зовсім, помилки помічені. Але й у Вашому аналізі є дещо з того, що пройшло повз очі. Ще раз дякую.
P.P.S. Читаючи Ваші останні коментарі, приходжу до думки... Ви не замислюєтесь над "змінити фах"? Латунський, дійсно - відпочиває. Я майже не жартую (у кожному жарті є лише частка жарту :)). В критичному аналізі і редакції Ви виглядаєте значно краще, ніж у "ідеології" - професійніше (я б взагалі - попросив би саме Вас зробити чистову версію Статуту, жаль, що не погодитесь - тягар заполітизованості все ще вісить на Вас... а жаль).

Добавлено (31/01/2008, 10:52:05)
---------------------------------------------

Quote (woland)
чітко зрозуміло одне - ця фількіна грамота в останню чергу цікавила організаторів

Вдало вхоплена суть, дійсно - в останню чергу. І писалася, наскільки я знаю, за ніч, і вичитувалася не фахівцями - не до формальностей було, дефіцит часу... хоча згоден - дрібниць у такій справі не буває.


Сообщение отредактировал Iваницький - Чт, 31.01.2008, 10:43:47
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
wolandДата: Чт, 31.01.2008, 14:01:15 | Сообщение # 14
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
простіше кажучи: на холєру потрібно те, чого не існує по суті?

Це той випадок, коли зміни потрібні зверху - на законодавчому рівні. Але хто ж від не те що золотої корови, бодай курки відмовиться....

Quote (Iваницький)
Загалом же - дякую.

Прошу пана.

Quote (Iваницький)
Роздрукую і передам тим людям, хто, власне, писаниною цією і займається

Ярославу - привіт!

Quote (Iваницький)
Ви не замислюєтесь над "змінити фах"?

Мені подобається моя робота. Втім, як і попередня, і та, що була до неї. Певно, у цьому сенсі мені везе...

Quote (Iваницький)
В критичному аналізі і редакції Ви виглядаєте значно краще, ніж у "ідеології"

Ну, век живи - век учись wink

Quote (Iваницький)
зробити чистову версію Статуту

Ви праві - не погоджусь. Але не у заполітизованості справа. Я так само (а може й більше?) не сприймаю певних "діячів", однак і не бачу різниці між пані С. та паном Ж. (до прикладу).
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
IваницькийДата: Чт, 31.01.2008, 15:45:46 | Сообщение # 15
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (woland)
Це той випадок, коли зміни потрібні зверху - на законодавчому рівні.

Спробуйте знайти текст вже внесеного у ВР проекту Закону про внесення змін до "Закону про місцеве самоврядування". До речі, повного і я не маю (якщо знайдете - буду вдячний). Але ті тези, які мені вдалося виділити з узагальнених повідомлень, не залишають сумнівів у тому, що роль представницьких органів, і зараз досить формальна, буде, у разі прийняття такої редакції, остаточно зведено до нуля - дуже схоже на те, як то було при радянській владі, тільки замість "руководящей и направляющей" партії у нашому випадку в схожому статусі передбачається вертикаль адміністрацій. "Хто ж від не те що золотої корови, бодай курки відмовиться" - чи не найвдаліше ілюструє таку "реформу" місцевого самоврядування, чи не так?

Quote (woland)
Ярославу - привіт!

Побачу - передам. Разом із роздруківкою.

Quote (woland)
не погоджусь. Але не у заполітизованості справа. Я так само (а може й більше?) не сприймаю певних "діячів", однак і не бачу різниці між пані С. та паном Ж.

Хм... про відсутність пов'язаності - мені не Вам розповідати, про різницю персоніфікаційну? Як на мене, то Ви йдете вірним шляхом, зміщуючи критерії оцінки з явищ на персоналії. Але помиляєтесь, все ще користуючись критерієм особистого "сприйняття". Ідеальних людей не існує, і від кожної людини варто брати те, що "придатне до вжитку", дистанціюючись від решти якостей (тим більше - непривабливих з тієї або іншої причини). Особисто я, як вже згадувалося, маю досвід конструктивної співпраці на корисний результат (вул.Саєнка) з Іриною Максимівною. З іншого боку, я віддаю належне її неабиякому таланту організатора (кому, як не мені, довелося на власній шкірі відчути цей талант і у 2004-му і у 2006-му? :)). Якщо й далі вдаватися до прикладів, то, як Ви самі мали можливість зауважити - 5-го жовтня мені взагалі вдалося ефективно використати "ресурс корисного" трьох абсолютно полярних персоналій (абсолютно не зважаючи на своє особисте ставлення до кожного із них... як і їх - до мене :)). Головне - результат. Залишившись у цноті свого світосприйняття - я б не досяг жодного результату.

Добавлено (31/01/2008, 15:45:46)
---------------------------------------------
Передав. І те й те.
Одночасно отримав можливість на власні очі ознайомитися з текстом тієї самої епохальної ухвали Печерського райсуду... в найближчому випуску новин деякі цитати можна буде почути (повний текст обіцяли якнайшвидше вивісити в інеті... Вам, думаю, і сьогодні буде над чим "ржу наніч..." :)).

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
systemnetДата: Пн, 07.04.2008, 18:10:36 | Сообщение # 16
Рядовой
Сообщений: 8
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Житомир
Є вже сайт Громадської ініціативи www.inita.info
Offline (Украина)  
  Блог пользователя systemnet   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Житомирська ініціатива - кто и зачем?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: