Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Досуг и отдых в Житомире » Я люблю кофе! (Где, как и все связанное с настоящим кофе...)
Я люблю кофе!
VandaДата: Сб, 11.08.2018, 18:18:12 | Сообщение # 326
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Ось така кава в мене виходить.
Це чашка на 550 мл., але там 325 гр. напою - 60 еспресо, 25 цукру і 245 молока, яке після збивання збільшується в об'ємі, тому заповнює всю чашку. Я взагалі-то раніше думала, що піни не люблю, поки не спробувала її приготувати чисто заради цікавості)))
Раніше просто підігрівала молоко і змішувала його з еспресо.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
MarekДата: Вс, 12.08.2018, 11:08:59 | Сообщение # 327
Подполковник
Сообщений: 146
Репутация: -29
Награды: 2

Украина, Житомир
А я люблю женщин, которые любят варить кофе. И что мне с этим делать?:))
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Marek   
AsparagusДата: Пн, 13.08.2018, 17:34:07 | Сообщение # 328
Сержант
Сообщений: 35
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Киев
Очень редко употребляю... и то какой нибуть капучино
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Asparagus   
MarinaAvdeevaДата: Вт, 14.08.2018, 18:03:59 | Сообщение # 329
Рядовой
Сообщений: 11
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, львов
и я люблю кофе
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MarinaAvdeeva   
MasterXДата: Ср, 15.08.2018, 07:41:29 | Сообщение # 330
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Я взагалі-то раніше думала, що піни не люблю, поки не спробувала її приготувати чисто заради цікавості)))

Ну таку пінку важко ігнорувати. Навіть на вигляд смачна.  smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
VandaДата: Ср, 15.08.2018, 18:02:52 | Сообщение # 331
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата MasterX ()
Ну таку пінку важко ігнорувати. Навіть на вигляд смачна.
  Так і є))) Дякую! 
І її видає такий простий і дешевий китайський девайс
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Arina1985Дата: Вс, 19.08.2018, 17:21:19 | Сообщение # 332
Генерал-лейтенант
Сообщений: 560
Репутация: 1022
Награды: 53

Украина, Житомир
Эта тема напомнила мне о давней маленькой мечте о кофемашине, которая была успешно забыта из-за тогдашней цены на эту штуку. Прогуливаясь, решили посмотреть теперешние цены. Честно говоря, чуть в осадок не выпала. Самый дешевый вариант (именно кофемашины) стоит примерно от 12 000 грн. и выше wacko . Она, конечно, со всякими прибабахами - встроенная кофемолка, всякие фильтры, много функций.... но опять остановила цена. так как это не есть первонеобходимая покупка, мечта таковой и осталась  smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Arina1985   
СмелыйДата: Пн, 20.08.2018, 09:22:53 | Сообщение # 333
Подполковник
Сообщений: 145
Репутация: 185
Награды: 10

Украина, Киев
Цитата Arina1985 ()
Самый дешевый вариант (именно кофемашины) стоит примерно от 12 000 грн.
Нормальная кофемашина стоит еще дороже.

Но обычной семье кофемашина абсолютно не нужна. Её удачно заменяет недорогая рожковая кофеварка эспрессо с ручным капучинатором за 3-4 тысячи гривен. Да, там не будет кофемолки и автоматической подачи. Но, во-первых можно покупать уже молотый кофе. Во-вторых кофемолку можно купить себе отдельно.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Смелый   
VandaДата: Пн, 20.08.2018, 16:19:05 | Сообщение # 334
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Arina1985
ви маєте рацію, це не те, на що варто витрачати гроші. Звичайно, якщо кавомашина не перевищує 20-25% місячного доходу, то можна й побавитися. Але дивлячись на досвід своїх подруг, які покупляли дорогущі, в районі 1 тис. доларів кавомашини з усіма приколами, зрозуміла, що воно того не варте. Це величезні бандури, які займають до фіга місця на робочій поверхні, шумлять наче паровоз, потребують якихось там ТО періодично, наче справжні машини. А результат не вражає, принаймні мої смакові рецептори - ні кава, ні пінка. В Макдональдсі до недавнього часу була краща кава)))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
MasterXДата: Пн, 20.08.2018, 22:38:47 | Сообщение # 335
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
А результат не вражає, принаймні мої смакові рецептори - ні кава, ні пінка
До кожного інструменту потрібно пристосуватися.

Як і обіцяв, викладаю фото. Кавомашина. Рецепт зі стаканчиком розтопленого морозива (70 грам), 8 грам кави. Ішний простір стакана - вода. Ще закинув в розтоплене морозиво дрібно порізаний вафельний стаканчик. Молока нема, капучінатор не використовувався. Цукор і інші спеції не клав. Все в морозиві.
Спосіб приготування... Почекав поки морозиво розтане, закинув крихти вафельного стакана, поставив під кавомашину і заповнив стакан до верху.

Результат можете оцінити на фото. Морозиво піднялося до верху набралося воздуху і утворило піну. Знизу кава, вода і розчинена частина молока з морозива. Тільки потрібно морозиво обрати правильно. Не всяке так підіймається і дає таку піну.

І ні в якому разі не кидайте морозиво з рослинним жиром. Вийде гидота. Тільки з молочним. Чим жирніше, тим краще.





Сообщение отредактировал MasterX - Пн, 20.08.2018, 22:47:12
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
HoakinaДата: Вт, 21.08.2018, 08:00:25 | Сообщение # 336
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
MasterX, хтось любить солодке більше, ніж я! biggrin а я дуже люблю! але  торт запиваю несолодким чаєм.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
MasterXДата: Вт, 21.08.2018, 08:46:08 | Сообщение # 337
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
MasterX, хтось любить солодке більше, ніж я!  а я дуже люблю! але  торт запиваю несолодким чаєм.
Хто не любить солоденьке? Головне не налягати. smile

Добавлено (21.08.2018, 09:51:03)
---------------------------------------------
Саме цікаве, що вся солодкість в такому напої в піні. В самій каві з молоком і водою - цукру не відчувається.

Тому можна пінку посмакувати окремо, поки вона з часом не зникла і не розчинилася в каві, а потім молчно-кавовий напій з десертом, чи без.  Як хто любить

Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
VandaДата: Вт, 21.08.2018, 13:17:40 | Сообщение # 338
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
MasterX
смакота)))
Але проблема в тому, що морозива з молочним жиром ніде вже не знайдеш. Скільки не пробую, не можу знайти нормальне.  Тим більше, що кава одразу розкриває всі найгірші якості магазинного морозива((( Хіба що робити самому, але це вже для справжніх поціновувачів цього десерту...
Погоджуюся, що найсмачніше, коли пінка солодка, а кава ні  smile 
Десь прочитала, що капучіно виникло після того як монахи капуцини почали додавати у каву (напій диявола) козине молоко, яке начебто реабілітовувало каву і робило її придатною до вживання святими отцями. 
Хочу спробувати оригінал - з козиним молоком, напевне його також доведеться пастеризувати в мультиварці як коров'яче для того щоб пінка трималася?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
MasterXДата: Вт, 21.08.2018, 14:23:21 | Сообщение # 339
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Але проблема в тому, що морозива з молочним жиром ніде вже не знайдеш.

Я ж знайшов. Воно просто суттєво дорожче, але воно є.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
VandaДата: Вт, 21.08.2018, 16:20:08 | Сообщение # 340
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата MasterX ()
Воно просто суттєво дорожче, але воно є
Так поділіться, яке ж воно... І ми поласуємо)))
От просто мрію знайти дуже дороге, але якісне морозиво.
У мене після експериментів Рудь якось пропало бажання пробувати інші марки, тим більше, що їх так багато зараз.
Переживаю, що підшлункова моєї собаки не витримає увесь час доїдати те, що мені не сподобалося.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
MasterXДата: Вт, 21.08.2018, 18:16:53 | Сообщение # 341
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Так поділіться, яке ж воно... І ми поласуємо))) От просто мрію знайти дуже дороге, але якісне морозиво.
У мене після експериментів Рудь якось пропало бажання пробувати інші марки, тим більше, що їх так багато зараз.

Це був стаканчик "Крем-пломбір" саме від тм "Рудь".

Якщо без кавамашини, то для її імітації краще мабуть треба заливати заварений еспрессо (чи це мабуть більше на американо буде схоже) тоненькою струйкою на протязі 20-30 секунд. Принаймі так у мене кавамашина робить з двох краників одночасно.
Я сам не пробув без кавамашини заварювати, але думаю, що від цього може залежати текстура піни і консистенція кави в нижній частині. 
Чим довше простоїть напій після змішування, тим менше стане піна і тим більше молочною стане нижня частина кави. Тож не зволікайте смакувати відразу. 15-20 хвилин і піни немає. 
Смачного.  ok
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
HoakinaДата: Вт, 21.08.2018, 19:45:27 | Сообщение # 342
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
морозива з молочним жиром ніде вже не знайдеш
шукайте в описі продукту таке ДСТУ 4733
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
BenderДата: Ср, 22.08.2018, 16:32:18 | Сообщение # 343
Майор
Сообщений: 95
Репутация: 13
Награды: 0

Западная Сахара, Не житомир
продукты Рудь паскудство что молоко, сметана, из мороженное приемлемо только пару новых сортов. Очень понравилось мороженное от марки Laska, всем советую попробовать,  найти  можно в маркете АТБ по черняховского.
 ПыСы. Гейзерные кофеварки используйте только малые, однозначно меняется вкус в худшую сторону если заваривать в большЕй также минусом этих кофеварок "дефицит" резиновых колец в продаже - кофеварки одноразовые.


Сообщение отредактировал Bender - Ср, 22.08.2018, 16:38:53
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Bender   
VandaДата: Ср, 22.08.2018, 22:59:18 | Сообщение # 344
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
ДСТУ 4733
Колись шукали, але ці циферки можуть поставити хто завгодно і на чому завгодно, ніхто ж не гарантує цієї якості...
Цитата Bender ()
кофеварки одноразовые
Чому це? Звичайно, користуюся лише рік, разів 5 на тиждень, але мені завжди цікаво було, що може вбити таку кавоварку. От люди пишуть, у мене це вже третя, що могло статися з першою і другою, вони ж "невбиваємі". Чому там ламатися? Резинових кілець на ОЛХ завались по 100 грн. за три штуки, але ще не одне з ладу не вийшло.
У мене вже 5 штук цих bialetti різного розміру. Спочатку купила на 3 чашки (180 мл.) дві штуки (для міста і дачі), потім зрозуміла - завеликі для 1 людини, в цьому ви маєте рацію.

На одну чашку (40-50 мл.) ніде не можна було знайти, не везуть такі чомусь в Україну, але заради експерименту купила в жахливому стані на ОЛХ за 100 грн. стару, запліснявілу - страшне. Замінила кільце, тиждень відмивала, від чого сильно постраждало зображення дядька Біалетті, але ця кавоварка - тепер вона моя улюблена, бо варить смачніше еспресо, ніж нова фісташкова пізніше замовлена з Італії.

Так що може вбити таку кавоварку?


Сообщение отредактировал Vanda - Ср, 22.08.2018, 23:05:51
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
StoicsДата: Чт, 23.08.2018, 06:17:46 | Сообщение # 345
Майор
Сообщений: 99
Репутация: 0
Награды: 5

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Так що може вбити таку кавоварку?
.... тормоза, которые отвлекаются от процесса кофеварения на что-то иное. ))))))
когда вода из нижнего отделения уже ушла, а кофеварка еще на газу, устройство тупо накаляется, при этом даже устойчивые к высокой температуре кольца реально в труху могут истлеть.... я, например, как только процесс выкипания начался, засекаю примерно минуту и газ выключаю. устройство у меня достаточно древнее, металла тогда не жалели, поэтому все доходит идеально, кофе не отдает горечью, кольцо не менял лет 7-8...))))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Stoics   
HoakinaДата: Чт, 23.08.2018, 07:25:37 | Сообщение # 346
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
але ці циферки можуть поставити хто завгодно і на чому завгодно, ніхто ж не гарантує цієї якості...
ну то робіть морозиво самі, це не важко
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
BenderДата: Чт, 23.08.2018, 13:44:03 | Сообщение # 347
Майор
Сообщений: 95
Репутация: 13
Награды: 0

Западная Сахара, Не житомир
Так що може вбити таку кавоварку? низкий IQ
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Bender   
TarasSДата: Чт, 23.08.2018, 15:38:54 | Сообщение # 348
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Але проблема в тому, що морозива з молочним жиром ніде вже не знайдеш.

"Хладік" пломбір в упаковці 0,5 кг. 19% молочного жиру.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
VandaДата: Сб, 25.08.2018, 17:36:03 | Сообщение # 349
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Stoics ()
когда вода из нижнего отделения уже ушла, а кофеварка еще на газу, устройство тупо накаляется
Он воно що(( Я завжди ставлю на найменшу конфорку, на найменший вогонь. А раніше навіть не знала, навіщо така малесенька конфорка на плиті - щоб варити каву у гейзерці на 1 чашку))) Процес займає 3-4 хв, відволікатися ніколи. 
Цитата Stoics ()
как только процесс выкипания начался, засекаю примерно минуту и газ выключаю
Ага, я раніше виварювала повністю воду з нижнього резервуару, кава дійсно трохи перепалювалася, тепер як тільки зашкварчить, забираю, смак мене влаштовує)
Цитата Hoakina ()
ну то робіть морозиво самі, це не важко
Я його не настільки люблю... за все літо два рази їла. Але свої слова щодо госту мушу взяти назад. Після вашого посту спеціально подивилася на упаковку, рудівський крем-пломбір має гост 4733 і його ще можна їсти, а ті, що мають 4735, якесь там зявилося мако вей, вартує як і крем пломбір, але гидота, і має 4735 гост - "морозиво з комбінованим складом". Значить на гост ще таки можна звертати увагу...
Цитата TarasS ()
"Хладік" пломбір в упаковці 0,5 кг
Дякую!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Arina1985Дата: Сб, 25.08.2018, 21:41:34 | Сообщение # 350
Генерал-лейтенант
Сообщений: 560
Репутация: 1022
Награды: 53

Украина, Житомир
Я такую кофеварку вообще первый раз в своей жизни вижу)))))) Как-то раньше не встречалась.

Vanda, мне "Мако вей"  тоже не понравилось.  Такой себе закос под "Стоп Наркотик". Возможно сила привычки, но рудевское мороженое больше всего люблю и стараюсь покупать только его.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Arina1985   
Форум Житомира » город Житомир » Досуг и отдых в Житомире » Я люблю кофе! (Где, как и все связанное с настоящим кофе...)
Поиск: