Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Справочник » Ремонт морозильної камери
Ремонт морозильної камери
HydrogenazaДата: Чт, 21.11.2013, 19:42:20 | Сообщение # 1
воплощение праздности
Сообщений: 2423
Репутация: 1926
Награды: 306

Украина, Житомир
знайшла кілька майстерень пошуком.хто мав подібну проблему-підкажіть ,кому надати перевагу?І взагалі, хто шо знає про ремонтників морозильних камер -поділіться досвідом(контактами) ,будь ласка.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hydrogenaza   
VandaДата: Чт, 21.11.2013, 20:22:20 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Як правило, звертаються в ту, що в сервісі вашої камери написана. Я так робила, коли зламався мій холодильник. Оскільки гарантія скінчилася, то мені майстер запропонував вигідну форму співпраці без оформлення.. Швидко і негеморойно.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Sams2Дата: Чт, 21.11.2013, 21:07:41 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
В принципе штука несложная, но поломки бывают разные. Если поломка не связана с компрессором и нет разгерметизации системы - любой мало-мальски электрик справится.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
VandaДата: Чт, 21.11.2013, 21:47:38 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Sams2 ()
и нет разгерметизации системы
Щоб це з'ясувати і потрібен майстер відповідний. Cпочатку не дзвонила на офіційний сервіс, знайшла контору в інтернеті. Наче сайт солідний, відгуки нормальні. Прийшов майстер, сказав, що холодильники лібхер гівно. Після того як я САМА йому показала патьок в холодильній камері і САМА припустила розгерметизацію та витік холодоагенту, він підтвердив і мені порадив продати холодильник на запчастини на сландо.
Закралися сумніви щодо професійності, викликала майстра з офіційного сервісу. Виявилося, що щось в електроніці полетіло через те, що я забула закрити морозильну камеру на кілька годин. А була б послухала першого і продала на сландо..
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
HydrogenazaДата: Чт, 21.11.2013, 21:55:15 | Сообщение # 5
воплощение праздности
Сообщений: 2423
Репутация: 1926
Награды: 306

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
в сервісі вашої камери
на жаль сервіс знаходиться в далекій країні.камера старенька ,в конторі житомирській ,куди я дзвонила навіть слова такого не чули,що на камері написано:"Gram" wacko
Цитата Sams2 ()
не связана с компрессором и нет разгерметизации системы
камера імітує роботу.температура типу як в холодильнику ,а мо й тепліше.поки почитала-то схоже на витік фреону.можна заварити або трубки поміняти.прокоментуйте...і головне-де взяти нормального майстра.бо контора.куди телефонувала перш ніж відкривати тему...якісь нечемні відповіді.

Добавлено (21 Ноябрь 2013, 20:55:15)
---------------------------------------------

Цитата Vanda ()
майстер відповідний
а я про що!де?де вони,ці відповідні майстри?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hydrogenaza   
VandaДата: Чт, 21.11.2013, 23:05:39 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Hydrogenaza ()
де вони,ці відповідні майстри?
Можливо, зверніться в сервіс таких брендів холодильників як бош, сименс в Житомирі.. принаймні я б так зробила. Але якщо камера така старенька, то в них же елементарно не буде тих деталей, щоб її зремонтувати  wacko
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Форум Житомира » город Житомир » Справочник » Ремонт морозильної камери
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: