Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Работа, резюме-вакансии » Работа для инвалидов (обмін досвідом щодо працевлаштування інвалідів)
Работа для инвалидов
RadoДата: Вт, 16.09.2014, 11:07:40 | Сообщение # 1
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Доброго дня, всім користувачам форуму.
Сьогодні вже не секрет, що знайти роботу для людини - інваліда важко. Потративши час на пошуки теми на форумі, щодо працевлаштування інвалідів, вирішив створити власну тему.

Власне про мене. Я маю інвалідність і шукаю роботу. Досвід роботи більше ніж 5 років. Роботу не боюсь. Працював як в державній структурі, так і в комунальній.
Хто володіє інформацією про актуальні вакансії для людей з інвалідністю, прошу писати. Можливо більш досвідчені люди, можуть допомогти порадою. Це теж цінно!

Всім наснаги, здоров*я та МИРУ!


Сообщение отредактировал Rado - Вт, 16.09.2014, 11:08:00
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
HoakinaДата: Вт, 16.09.2014, 11:12:07 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
у Вас спеціальність є?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
chryslerДата: Вт, 16.09.2014, 11:38:50 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Сообщений: 1908
Репутация: 2210
Награды: 54

Украина, Житомир
Цитата Rado ()
Працював як в державній структурі, так і в комунальній.
Кем? Т.к. в зависимости от образования, способностей и знаний, можно удаленно работать:
1. Копирайтер/рерайтер
2. Переводчик
3. Инженер (да, есть и такое удаленно)
4. Программист
5. Дизайнер
6. Консультант (не по телефону опросы и подобное, а консультант по  той сфере знаний какой владеете)
7. Менеджер по продажам (удаленно тоже, и там скорее всего на процент от продаж)
8. Администратор сайтов
9. СЕОшник
и т.п.


Сообщение отредактировал chrysler - Вт, 16.09.2014, 11:39:35
Offline (Украина)  
  Блог пользователя chrysler   
LeonXSДата: Вт, 16.09.2014, 13:11:38 | Сообщение # 4
Лейтенант
Сообщений: 75
Репутация: 112
Награды: 11

Украина, ЖИТОМИР
В атб на Небесної сотні потрібні працівники з інвалідністю.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя LeonXS   
RadoДата: Вт, 16.09.2014, 15:10:38 | Сообщение # 5
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Дякую за швидкість реакції))
Одразу всім пишу . У мене, ЗВИЧАЙНО, є спеціальність. Бакалавр по соціології і магістр по соціальній роботі. Працював по спеціальності. Щодо роботи віддаленої, є свої нюанси (свої мінуси і плюси).
Щодо роботи на процент - навіть не пропонуйте. ! Мені постійно з сайтів по працевлаштуванню телефонують сходу починають мозги сношать, а коли мова заходить за оплату, то різко : ой у нас немає ставки. Це ж стосується співбесід на котрих побував, тому одразу попереджаю тих "працедавців", котрі тут ошиваються і будуть пропонувати незрозуміло що... Не варто гаїти мій і свій час!

Дякую!

Добавлено (16 Сентябрь 2014, 15:10:38)
---------------------------------------------
Нерідко в інтернеті зустрінеш таку думку: що віддалена робота, може слугувати лише підробітком, а не основним джерелом доходу. Я наприклад, якось натрапив на такий вид заробітку, як платні опитування. Так як є соціологічна освіта маю чітку уяву про опитувальники. Сам проводив в житті не раз.
Так от дивився сайти з російськомовними і україномовними платними опитування, а також американські, та інші іноземні компанії... Правду пишуть в відгуках, що на рус/україномовних сайтах майже нереально заробити.
З іноземними краща ситуація. Там валюта інша)) Але потрібно знати мову, або постійно користуватись перекладачем.
Загалом, почитав відгуки про основні платні опитування і висновок в тому, що анкети приходять не так часто (від 3 на місяць, в залежності від компанії), крім того ти можеш просто не підійти під цільову групу. Багато лохотрона і мошенніков!
Отже робіть висновки самі.

Інше діло з позаштатними робітниками (та ж віддалена робота). В цьому випадку потрібно знати нормальні компанії, організації, фірми і установи, яким потрібен позаштатний співробітник. Наприклад, та ж розетка.

Ще трошки розповім про набір текстів. Відсилав своє резюме в такі "Мульти-Бульти" друкарні чи як їх там. Ті, що мені траплялись, вимагали офіційних даних (номер паспорту, серію, прописку та ін...). А основне те, що ще нічого не дали , а вже хочуть страховий внесок. Аргументуючи це тим, що вони повинні бути впевнені, бо вони мене не знають. Мені одразу смішно стає після таких слів... biggrin наче , я про них щось знаю. Немає ні адреси, ні телефону, ні сайту...  Щановні, робіть висновки самі!!!!!

Може хтось тут подумає, що я одразу міліардером стати хочу і у мене запити високі. Так от не думайте так. Я розумію, що зараз важко з працевлаштуванням, але мені БОЛИТЬ, що люди (які горланять, що ми за Україну), намагаються нажитись на тих же інвалідах.

Окремо хочу виділити той факт, що спекулюють на благодійності. У мене немає перевірених данних, але логічно можна проаналізувати той факт, що різко почали з*являтись (як гриби) БО. Ваш покірний слуга)))) теж відправляв в одну-дві таких організації своє резюме. Поки нічого.


Сообщение отредактировал Rado - Вт, 16.09.2014, 15:28:47
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Rado   
Alex_BeNDeRДата: Вт, 16.09.2014, 15:39:57 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Сообщений: 604
Репутация: 188
Награды: 22

Украина, Житомир
Копирайт, как основная работа, при знании грамматики и пунктуации (и, собственно, больше ничего) может давать заработок гораздо больше средней зарплаты по области. Работы в интернете не то, чтоб много, а очень много.

Ну, естественно, нужен компьютер, интернет и карта для снятия средств.


Сообщение отредактировал Alex_BeNDeR - Вт, 16.09.2014, 16:17:06
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Alex_BeNDeR   
RadoДата: Вт, 16.09.2014, 15:49:05 | Сообщение # 7
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Цитата Alex_BeNDeR ()
Копирайт
Як мені відомо - це написання унікальних статей.
Можливо ви володієте іншою інформацією і можете поділитись з народом . Пишіть)


Сообщение отредактировал Rado - Вт, 16.09.2014, 15:50:17
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Rado   
chryslerДата: Вт, 16.09.2014, 16:04:18 | Сообщение # 8
Генерал-полковник
Сообщений: 1908
Репутация: 2210
Награды: 54

Украина, Житомир
Цитата Rado ()
Як мені відомо - це написання унікальних статей.
Если с написанием уникальных статей не очень, то можно просто рерайт - по сути пересказать своими словами готовый текст, но чтобы он стал уникальным не менее NN%. Но т.к. это проще, то и оплата в раза 2-3 меньше.

Судя по всему, по консультации про копирайту/рерайту это вам к Alex_BeNDeR.


Сообщение отредактировал chrysler - Вт, 16.09.2014, 16:04:55
Offline (Украина)  
  Блог пользователя chrysler   
keshДата: Ср, 17.09.2014, 08:52:16 | Сообщение # 9
Сержант
Сообщений: 28
Репутация: 2
Награды: 1

Украина, Zhitomir
а в Центр зайнятості звертався?
По закону якщо роботодавець не виконує норматив по працевлаштуванню інвалідів вони подають до Центру зайнятості вакансії для інвалідів
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kesh   
RadoДата: Ср, 17.09.2014, 10:18:21 | Сообщение # 10
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Цитата kesh ()
а в Центр зайнятості звертався?
Звертався. Нічого нормального запропонувати не можуть. Розводять руками.
Взагалі стосовно вакансій для людей з особливими потребами в ЦЗ просто жах. На лице відношення держави і суспільства до таких людей. А крім того, люди з інвалідністю , здатні показувати кращі результати ніж лениві "здорові". Наприклад, у спорті (параолімпійський спорт).

Добавлено (17 Сентябрь 2014, 10:18:21)
---------------------------------------------
ЗВЕРТАЮ УВАГУ. я НЕ ОРІЄНТУЮСЬ ЛИШЕ НА ВАКАНСІЇ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ. шУКАЮ СЕРЕД ВСІХ МОЖЛИВИХ ВАРІАНТІВ. тОМУ , ЯКЩО ХТОСЬ З ВАС ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ З ПРИВОДУ АКТУАЛЬНИХ ВАКАНСІЙ ФІРМ, ОРГАНІЗАЦІЙ, УСТАНОВ.. ПИШІТЬ.

вСІМ ПРИЄМНОГО ДНЯ!!!!

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Rado   
KarabДата: Ср, 17.09.2014, 12:23:54 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Насколько мне известно,многие средние или крупные компании ищут сотрудников с инвалидностью,потому что получают от этого какие-то льготы по налогам. Обычно ищут на легкий труд,иногда просто для галочки,потому что экономия по налоговой больше чем з.п. для человека с инвалидностью.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
VVSДата: Ср, 17.09.2014, 13:25:34 | Сообщение # 12
Генерал-лейтенант
Сообщений: 788
Репутация: 126
Награды: 15

Украина, Zhytomyr
Цитата Karab ()
Насколько мне известно,многие средние или крупные компании ищут сотрудников с инвалидностью,потому что получают от этого какие-то льготы по налогам.
Немного не так. По закону на определнное число работников нужно определенное число инвалидов иначе платится каждый год штраф в размере среднегодовой зп (в деталях могу ошибиться, но где-то так). То есть выгодней взять на минималку инвалида, который даже не будет ходить на работу либо заниматься подсобными работами.

http://vg.dn.ua/posts/3008
Offline (Украина)  
  Блог пользователя VVS   
RadoДата: Чт, 18.09.2014, 15:12:21 | Сообщение # 13
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Karab, ти  правий. Але не сказав би, що мести і прибирати приміщення (стандартні вакансії для інвалідів), це легка праця. Крім того, що наживаються на інвалідах, то ще й їх за людей не рахують. це ж стосується з/п. Таке відчуття, що директор думає: "інвалід отримує пенсію, навіщо я йому буду платити як нормальтному працівнику." Хоча людина може виконувати такий же обєм роботи.

Знаєте, це все демагогія, бо ніколи в нашому українському суспільстві не буде належного ставлення один до одного, не кажу вже до людей з особливими потребами.

Добавлено (18 Сентябрь 2014, 15:12:21)
---------------------------------------------
Можливо хтось знає сайти або перевірені компанії, які платять за набір текстів(без вкладів). Відпишіться, хто цим займається.



Сообщение отредактировал Rado - Ср, 17.09.2014, 15:06:10
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
passengerДата: Чт, 18.09.2014, 15:32:16 | Сообщение # 14
Полковник
Сообщений: 178
Репутация: -7
Награды: 3

Украина, Житомир
http://www.etxt.ru/ http://advego.ru/ http://smart-copywriting.com/ (если вдруг не смотрели)
а программированию нет возможности учиться?


Сообщение отредактировал passenger - Пт, 19.09.2014, 10:17:30
Offline (Украина)  
  Блог пользователя passenger   
RadoДата: Пн, 22.09.2014, 20:54:25 | Сообщение # 15
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Цитата passenger ()
http://www.etxt.ru/ http://advego.ru/ http://smart-copywriting.com/ (если вдруг не смотрели)
Це не зовсім те.

Щось затихли всі(
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
GoldenДата: Вт, 23.09.2014, 10:36:34 | Сообщение # 16
Генерал-полковник
Сообщений: 1931
Репутация: 400
Награды: 53

Украина, Житомир
Цитата Rado ()
Можливо хтось знає сайти або перевірені компанії, які платять за набір текстів(без вкладів).
это делает сканер и файн ридер...разве что рукопись набирать. 

Rado, я бы советовал вам заняться копирайтингом - вложений не нужно и особого ума то же... мы например постоянно покупаем уникальные статьи... да и все кто стремится раскрутить свой сайт.

вот как найти клиентов - это основная задача.

Варианты
1 - предложить свои услуги ВЕБ, СЕО - студиям
2 - Биржи статей
3 - Предложить свои услуги - разным сайтам - порталам, интернет-магазинам, сайтам компаний

Удаленная работа - нет никаких преград для инвалида.

Ну и еще вариант - дать резюме на ворк юа - менеджер интернет-магазина - то есть обрабатывать поступившие звонки от клиентов..

ПС: акуратно...не делайте и не верте всем подряд. в тырнете много нахлебалова...типа напиши 10 статей потом дам денег...если уж и писать - то только для тех у кого есть репутация...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Golden   
RadoДата: Пн, 06.10.2014, 23:09:25 | Сообщение # 17
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Цитата Golden ()
я бы советовал вам заняться копирайтингом
Зарегілся на сайте www.freelance.ua , і ніякого толку. Одна людина зайшла. Сайт дуже незручно зроблений, могли б краще зробити, щоб було зрозуміло. Мені, наприклад, не зрозуміло, що там , да як. Шукав набір тексту різно їскладності, як серед фрілансерів, так і в розділі корекція..., але нічого не найшов. dry
Може не туди дивився, підкажіть, хто користувався.


Сообщение отредактировал Rado - Пн, 06.10.2014, 23:12:12
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
СalikusuДата: Вт, 07.10.2014, 07:51:24 | Сообщение # 18
Припадочная
Сообщений: 1150
Репутация: 11041
Награды: 654

Украина, Житомир
Rado, вы не ждите, вы сами ищите.
принцип фриланса не вам, а вы!

Добавлено (07 Октябрь 2014, 07:51:24)
---------------------------------------------
Golden, а какая тематика покупаемых вами статей?

Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя Сalikusu   
VDmДата: Вт, 07.10.2014, 10:55:07 | Сообщение # 19
Генерал-полковник
Сообщений: 814
Репутация: 1617
Награды: 25

Украина, Житомир
Rado, видел я этот сайт, вполне обычный. Сразу нашел два предложения по "набору текста". Только там задача идет как "сканирование-распознавание", т.е. имеющиеся файлы прогнать через файн-ридер и откорректировать к человеческому виду. Перебирать это вручную за такие деньги - неразумно.
Вам дал хороший совет Golden - обратите внимание на биржи копирайтинга (там всегда есть заказы и на рерайт - пойдут для практики и опыта, а там уже и самим копирайтингом можно заняться).

Я например работал долгое время на http://contentmonster.ru/ (просто привык, а потом уже не хотелось переходить на другие биржи, потом нашлись постоянные заказчики ну и т.д). Выше вам назвали Адвего и Етхт - тоже очень хорошие биржи. Только не стоит ждать золотых гор, особенно в первое время.))) И не стоит бояться самого слова "копирайтинг" - по сути качественный рерайт из нескольких источников - это и есть копирайтинг.

А просто "набор текста"... тут выше правильно сказали - для этого есть сканер и файн-ридер, сейчас такая услуга никому не нужна. Разве что лохотронщики еще остались, которые под этой маркой деньги "зарабатывают" (впрочем, с ними вы уже столкнулись).
Offline (Украина)  
  Блог пользователя VDm   
passengerДата: Вт, 07.10.2014, 11:34:37 | Сообщение # 20
Полковник
Сообщений: 178
Репутация: -7
Награды: 3

Украина, Житомир
Rado, так в чём проблема с программированием?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя passenger   
GoldenДата: Вт, 07.10.2014, 11:40:34 | Сообщение # 21
Генерал-полковник
Сообщений: 1931
Репутация: 400
Награды: 53

Украина, Житомир
Цитата Rado ()
Зарегілся на сайте www.freelance.ua , і ніякого толку. Одна людина зайшла. Сайт дуже незручно зроблений, могли б краще зробити, щоб було зрозуміло. Мені, наприклад, не зрозуміло, що там , да як. Шукав набір тексту різно їскладності, як серед фрілансерів, так і в розділі корекція..., але нічого не найшов.
Може не туди дивився, підкажіть, хто користувався.

Сначала нужно на имя поработать, которое потом на вас будет работать.
Вы в какой тематике хорошо разбираетесь?? Может я закажу у вас статьи на пробу. Если пройдете то каких то 400 баксов выделю на написание статей вами. В будущем периодически буду заказывать - у нас клиенты бегают постоянно за контетнтом так как у нас наработана репутация и имя.
Самое сложное - начало - стартовать. Потом попроще будет...

Добавлено (07 Октябрь 2014, 11:36:04)
---------------------------------------------
Цитата Панда ()
а какая тематика покупаемых вами статей?

Разная, а что?? Преобладает ВЕБ-тематика и тематика для тырнет-магзинов по разным товарным группам. Хотите свои услуги копирайтинга предложить??

Добавлено (07 Октябрь 2014, 11:38:26)
---------------------------------------------
Rado, есть ще биржы статей. Это вам сначала нужно писать статьи а потом выставлять их на продажу. Сначала рекомендую заниженные цены указывать пока портфолио не наработаете. Достаточно 1-3 самые популярные биржы..Но тут работа на перед - сначала стулья - затем деньги... А не оплата - затем стулья. Но зато без нахлебалова - если вы чесно сделали работу - то система позаботится о гарантиях чесной оплаты за ваш труд.. На фрилансе больше риска нахлебалова...

Добавлено (07 Октябрь 2014, 11:40:34)
---------------------------------------------
Цитата passenger ()
так в чём проблема с программированием?

думаю в опыте... Хороший кодер всегда в цене. И по барабану инвалид или нет.
Rado, если вы считаете себя хорошим кодером - заходите http://siteprof.net/
Но учтите - проверим ваши умения - справитесь - будем подкидывать работу. КПД кодера выше чем КПД копирайтера.


Сообщение отредактировал Golden - Вт, 07.10.2014, 11:42:18
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Golden   
HoakinaДата: Вт, 07.10.2014, 12:11:20 | Сообщение # 22
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Golden ()
Хотите свои услуги копирайтинга предложить??
я можу
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
GoldenДата: Вт, 07.10.2014, 12:20:51 | Сообщение # 23
Генерал-полковник
Сообщений: 1931
Репутация: 400
Награды: 53

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
я можу

опыт есть?
руским писать 99% статей??
любые тематики?
стоимость 1000 знаков без пробелов?
КПД -за сколько времени можете написать 10 и 100 статей?

Отдаю приоритет житомирянам, но при том же качестве услуг и цене.


Сообщение отредактировал Golden - Вт, 07.10.2014, 12:26:31
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Golden   
СalikusuДата: Вт, 07.10.2014, 13:26:03 | Сообщение # 24
Припадочная
Сообщений: 1150
Репутация: 11041
Награды: 654

Украина, Житомир
Golden, есть небольшой, но опыт рерайта и копирайта.
но в данный момент из меня хреновый работник; писать люблю, но не привязываясь к требованиям, а такого тоже не бывает.))))
короче говоря, попробовать хочу ваше тестовое задание.
в веб не шарю ни хрена.
Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя Сalikusu   
RadoДата: Вт, 07.10.2014, 16:12:47 | Сообщение # 25
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Спасибі за поради. Якщо брати "по чесноку", то навичок в написанні унікальних статей не маю і ніколи не задумувався над тим, що буду підробляти написанням статей. Звичайно, фантазія у мене є та й освіту, не просто за очі отримав.  Це до того, що наваять при великому бажанні можна.
Якщо всі звернули увагу, то ще на початку, чітко акцентував увагу на тому, що мене більш цікавить офісна робота, а не інтернет підробітку, якого в тирнеті тьма.
Правильно хтось з вас писав: "перед тим, як за щось братись, потрібно оцінити реально свої сили, можлиості, і цікавість до того чи іншого роду зайнятості."
Не судіть строго, але я не розглядаю копірайтинг, як основне джерело доходу. Да можна сидіти дома в зручній кімнаті і писати унікальні тексти для веб-сайтів. Але... Познайомте мене хочаб з однією людиною, котра все життя присвятила такому заробітку. Не має таких) Це не відмазка, як ви можете подумати, просто не тяне на написання статей під когось.
Соціальні теми, ще міг би пописати (поділитись власним баченням), так як вивчав соціальну роботу і соціологію. Ще пофілософствувати можу))


Сообщение отредактировал Rado - Вт, 07.10.2014, 16:18:32
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Rado   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Работа, резюме-вакансии » Работа для инвалидов (обмін досвідом щодо працевлаштування інвалідів)
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск: