Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 06.12.2019    17:43:37
2008 » Март » 414:55:15

У Житомирі відбулася масова наочна акція «Стоп сексизм!»

04.03.2008, 14:55:15 3168 0

У Житомирі відбулася масова наочна акція «Стоп сексизм!» 4 березня в Житомирі відбулася масова наочна акція «Стоп сексизм!», спрямована на подолання ґендерних стереотипів у рекламі, що перешкоджають повноцінній участі жінок і чоловіків у всіх сферах суспільного життя.

Як повідомили «Журналу Житомира» організатори, акція є черговим кроком у реалізації обласної програми з утвердження ґендерної рівності на період до 2010 року.

У рамках акції в Житомирському державному університеті ім. І.Франка відбулася фотовиставка зразків сексистської реклами і мультимедійна презентація «Сексизм у зовнішній рекламі м. Житомира».

Організатори акції – Житомирський обласний ґендерний ресурсний центр, Центр ґендерної освіти Житомирського державного університету ім. І.Франка, Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.


ДОВІДКА: Сексизм - ідеологія і практика дискримінації людей за статевою ознакою. Вона заснована на установках, згідно з якими жінкам (чи чоловікам) неправдиво приписуються (чи заперечуються) певні якості.
Полезное объявление:
Комментариев: 0

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus