Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 31.03.2017    03:40:48
2008 » Апрель » 213:42:03

Комунальщики Житомира не экономят тепло. ФОТО

02.04.2008 13:42:03
Просмотры: 5566
Комментарии: 0

Ошибка в тексте?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter


Тема впровадження енергозберігаючих технологій в ЖКГ активно мусується чиновниками на всіх рівнях. Житомир не став виключенням з цієї вербальної кампанії посадовців.

Мерія обласного центру проводить якісь заходи на дану тему, закликає громаду економити тепло, а коли черговий раз підвищує тарифи на нього, аргументує, зазвичай, подорожчанням електроенергії та інших ресурсів.

Мови немає, процес інфляції зупинити, на жаль, не вдається. Але ж це не означає, що комунальники мають безтурботно сидіти, а теплотраси - обігрівати повітря. Так, так, саме повітря. На вулиці, а не в оселях, пише газета "Меркурій".

Справа в тому, що на минулому тижні, під фінал опалювального сезону, ми навідалися на окремі наземні ділянки теплотраси міста.

І що ви думаєте? Далеко не поодинокими є випадки, коли теплоізоляція (найелементарніший чинник енергозбереження) на трубах відсутня. Таке ми побачили біля котеджного містечка (р-н міськмолокозаводу), по вул. Котовського та Мануїльського.

То що ж виходить? В той час, коли дорожчають енергоресурси, а відтак й тепло, коли потрібно не на словах, а на ділі економити його, коли рівень зарплат пересічних людей лишається невисоким (зайвих грошей просто немає), ми з вини комунальників поставлені в такі умови, що справді обігріваємо навколишнє повітря. Але ж оплачуємо це ми із власних кишень, відповідаючи за чиюсь безгосподарність і недбалість.

Обратите внимание:
Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Читайте ЖЖ.инфо
Loading...

Новости Житомира по теме:Останні новини Житомира:


Система Orphus