Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 17 Апреля 2021    21:09:53
Главная » Новости » Житомир » Культура » 2008 » Июнь » 28 » 00:47:09

Шелудченко и Забела поздравили житомирян с Днем Конституции Украины. ФОТО

28 Июня 2008, 00:47:09 3421 0

Шелудченко и Забела поздравили житомирян с Днем Конституции Украины. ФОТО Вчора 27 червня, міський голова Віра Шелудченко та голова Житомирської облдержадміністрації Юрій Забела, з нагоди дванадцятої річниці до Конституції України, поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та В’ячеславу Чорноволу в Житомирі.

Як повідомили «Журналу Житомира», в своїй промові Віра Шелудченко зазначила, що Основний закон, який був прийнятий в ніч на 28 червня 1996 році гарантував українським громадянам їх права та свободи і остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

"57-м статей Конституції України захищають права і свободи громадян і моє завдання, як представника держави, щоб ці постулати Конституції виконувались і в Житомирській області", - сказав Юрій Забела журналістам.

Учасники церемонії також поклали квіти до пам’ятника видатному українському письменнику Івану Франку, погруддя громадського діяча В’ячеслава Чорновола, меморіальної дошки першому президенту УНР Михайлу Грушевському.

Цього ж дня в приміщенні миЖиторського обласного телецентру відбулись урочисті збори та святковий концерт.Новости партнеров
Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus