ЖЖ » Новини » Спорт і Здоров'я » 2015 » Сентябрь » 27 » 20:31:46

Юлія Єлістратова виграла Кубок Європи з триатлону-2015

27.09.2015, 20:31:37 2728 5

Українська триатлоністка Юлія Єлістратова стала володаркою Кубку Європи-2015. А ще одна українка Інна Рижих посіла третє місце.

На фінальному етапі, який проходив у Сочі, житомирянка виграла срібну нагороду і забезпечила собі перше місце в загальному заліку.

Єлістратова показала результат 01:59:35, вона була тільки десятою після плавання, але відіграла втрачені секунди по ходу велогонки, а біг починала вже першою.

Але в підсумку поступилася німкені Лізі Зибургег, яка подолала дистанцію за 01:59:04.

Тріатлон - той вид спорту, де невдача в одній дисципліні не завжди впливає на підсумковий результат.

Юлія Єлістратова лідирує в європейському рейтингу триатлеток з результатом 1469,0 очок.

Очоливши цьогорічний Європейський кубковий рейтинг у жінок, вона, таким чином, повторила успіх минулого року.

Рижих займає третє місце з показником 1116,9.