Журнал Житомира
Новости сегодня: Понедельник, 21.05.2018    15:50:16
2016 » Январь » 2014:02:17

У схемі захоплення кондфабрики задiянi високі чини – прес-служба ТДВ «ЖЛ». ВІДЕО     РЕКЛАМА  

У схемі захоплення кондфабрики задiянi високі чини – прес-служба ТДВ «ЖЛ». ВІДЕО
20.01.2016
14:02:17
3145
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

"Поліція охорони Житомира мимоволі стала пособником бандитів, які здійснили розбійний напад на Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ" в кінці грудня – на початку січня" - повідомляє прес-служба Житомирської кондфабрики "ЖЛ".

-  Керівник Управління поліції охорони в Житомирській області Ігор Товкач перевищив свої службові обов’язки та, порушивши діюче законодавство, підписав договір на охорону з неіснуючим підприємством ЗАТ "Житомирські ласощі", - переконані на "ЖЛ".

Зроблено це було попри відсутність у представника підприємства Олександра Рогаля установчих документів ЗАТ – установчого договору та рішення зборів акціонерів про призначення його директором. Хоча зазначених документів у ЗАТ "Житомирські ласощі" й бути не могло, бо такої юридично-правової форми, як закрите акціонерне товариство (ЗАТ), в Україні вже не існує.

Однак керівнику управління поліції варто було б поцікавитися об’єктом, який він силами свого відомства зобов’язується охороняти. А також тим фактом, що єдине призначення незаконно створеного ЗАТ "Житомирські ласощі" – юридично обґрунтувати ті розбійні напади на ТДВ "ЖЛ", які відбулися. І саме ТДВ "ЖЛ" належить майно, договір на охорону якого Товкач підписав з юридичною особою, що не має до цієї власності жодного стосунку.

Крім того, згідно підписаного Меморандуму, територія підприємства повинні охоронятися представниками ДСО з обох сторін. Але чомусь при наявності такої охорони відбувається свавілля: опломбовані раніше цехи незаконно відкриваються, майно розкрадається. Також ледве вдалося потрапити на підприємство поліцейським оперативно-слідчої групи, яку викликав банк, що має у заставі частину обладнання фабрики. Оперативникам чинили спротив як поліція охорони, так і невідомі особи в цивільному, підтверджуючим фактом чого є наступне відео.Прес-служба ТДВ "ЖЛ"

Тэги: Житомир, ласощи, ЖЛ   
Объявление:
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus