Журнал Житомира
Новости сегодня: Среда, 23.05.2018    08:08:15
2016 » Май » 1614:34:39

Коментар Анжеліки Лабунської щодо ситуації навколо керівника навчального закладу

Коментар Анжеліки Лабунської щодо ситуації навколо керівника навчального закладу
16.05.2016
14:34:39
2901
2

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська прокоментувала ситуацію, що склалася навколо директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж».

На думку очільника депутатського корпусу, керівник, який у Бердичеві має скандальну репутацію і дозволяє робити такі речі, що неприпустимі для посадової особи, не має морального права і не може перебувати на посаді директора навчального закладу.

«Лише одна ситуація, коли він кілька років тому у нетверезому стані потрапив у ДТП і погрожував журналістам центрального телеканалу, красномовно говорить про його «моральність». На жаль, незважаючи на таку репутацію, обласна рада попереднього скликання продовжила посадовцю контракт ще на 5 років. Але кожна людина повинна нести відповідальність за свої вчинки, у тому числі й директор освітнього закладу», - сказала голова обласної ради.

За словами Анжеліки Лабунської, навіть якщо обласна рада і проголосує на сесії за його звільнення, то така людина через суд може поновитися на посаді. «Тому процедура звільнення директора з займаної посади буде проходити в рамках діючого законодавства. І комісія, яка наразі створена аби перевірити роботу коледжу – це тільки перший крок у цьому процесі», - додала очільник обласної ради.

Тэги: Лабунская, Житомир   
Объявление:
Комментариев: 2
Юрко
1 Градовський (Юрко)   • 17:21:15, 16.05.2016
+4

Тобто, Анжела дала зрозуміти - цей пес працюватиме надалі, незважаючи на всі протести
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 20:14:39, 16.05.2016
+1

Ворон ворону?!...
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus