Журнал Житомира
Новости сегодня: Вторник, 24.04.2018    03:58:29
2016 » Июнь » 1615:16:33

Сергій Машковський, перевіривши Понінківську фабрику: я не полінуюсь і після ремонту приїду ще. ФОТО

Сергій Машковський, перевіривши Понінківську фабрику: я не полінуюсь і після ремонту приїду ще. ФОТО
16.06.2016
15:16:33
3474
4

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Забруднену воду з річки Хомора, що є загрозою для понад 100 тис. жителів Житомирської області та Хмельниччини, невдовзі розпочнуть комплексно очищувати.

Такі результати робочої поїздки голови облдержадміністрації Сергія Машковського до сусідньої області та зустрічі із директором Понінківської картонно-паперової фабрики Сергієм Коренєвим- , - інформує прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

15 червня керівник області разом із керівництвом Баранівського району, екологами та представниками санітарно-епідеміологічних служб Житомирської області оглянули екологічний стан річки Хомора від Першотравенська до межі Житомирської і Хмельницької областей та зустрілися із керівництвом підприємства, яке у тому числі робить скиди у воду. Прискіплива увага саме до цього виробництва через те, що раніше фабрика  не  допустила перевірку на підприємство та не було розуміння ситуації з боку її керівництва. Голова ОДА приїхав особисто, аби пересвідчитися у тому, що фабрика розпочала конкретні дії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, , - повідомляє прес-служба.

«Знайти винних – це найпростіше. Ми ж хочемо не говорити про проблему, а вирішити її. І хоч ви є активним бюджетоутворюючим підприємством Полонського району, це не дає вам права ставити під загрозу екологічну ситуацію. Ремонт очисних споруд – це не жест доброти від вашої сторони. Це ваші прямі зобов’язання: відремонтувати споруди, що перебувають на балансі вашого ж підприємства», – сказав Сергій Машковський.

Керівник фабрики Сергій Коренєв не відмовляється від необхідності ремонту очисних, які дісталися підприємству від радянських часів. «Ми підготували та надали Житомирській ОДА перелік робіт з ремонту очисних споруд. Він складається із 28 пунктів і має конкретні терміни виконання. Виконаємо всі взяті на себе зобов’язання», – повідомив директор. Серед основних заходів, що вже виконано та в процесі – ремонт відстійника №1, чистка і поглиблення площ для накопичення осадів і мулу, ремонт вторинного відстійника та поверхневого аератора, що дозволить забезпечити процес не лише механічної, а й біологічної очистки відходів.

Після огляду процесів виробництва та ремонтних робіт на очисних голова ОДА підкреслив, що переконався у серйозності намірів фабрики, яка посилила процес очищення стоків та продовжить вдосконалювати систему очистки.

«Ці темпи вирішення проблеми, однозначно, не повинні знижуватися. Повірте: я не полінуюсь і приїду після завершення всіх ремонтних робіт», – запевнив голова ОДА керівництво фабрики. 

Важливим є не лише очищення стоків, а передовсім – ліквідація уже існуючих наслідків забруднення води та упередження поширення ситуації  інші райони. Ця проблема, – наголошують сторони, – комплексна і стосується не тільки Понінківської фабрики та нашої області, а в цілому підприємств із двох областей.

Керівництво паперової фабрики запевнило голову ОДА у спрямування максимальних зусиль на очищення забрудненої води: «Ми готові використовувати власну техніку за власний кошт для очищення мулу з річки. Виконаємо всі роботи, які озвучуємо та сприятимемо відновленню річки. Ми вже закінчуємо роботи щодо своїх фільтраційних полів».

Зі свого боку Житомирщина триматиме на контролі процес очищення річки та сприятиме цьому механізму.

Результатом круглого столу та переговорів обласної влади та бізнесу буде спільний протокол дій із конкретними термінами та виконавцями робіт з очищення річки.

 


Тэги: Хомора, Житомирская область, картонная фабрика, стихийное бедствие   
Объявление:
Комментариев: 4
Нокиан
1 Житомир (Нокиан)   • 17:38:22, 16.06.2016
+5

Охренительный результат!
То есть можно что-то запакостить, а потом, не неся никакой ответственности, сделать то, что обязан был сделать?
Нокиан
2 Житомир (Нокиан)   • 17:39:16, 16.06.2016
+3

Не поленюсь поехать.
Ну да, это ведь в общественном транспорте ехать, потом автобусом с пересадками.
Это ведь не на служебной машине с водителем ехать.
velcade
3 Санитар (velcade)   • 18:36:36, 16.06.2016
+3

За бюджетные день и командировочными...
DomA
4 Владимир (DomA)   • 20:56:42, 16.06.2016
0

Керівник фабрики розказував щось про рейдерів) А сам, тим часом почав займатись "благочинністю": ремонтує та збільшує потужність свого туалету, мабуть щоб знизити вартість продукції (папір) для виготовлення наших улюблених цукерок))
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus