Журнал Житомира
Новости сегодня: Четверг, 26.04.2018    12:22:12
2016 » Сентябрь » 2115:39:59

Потрібно передавати функцію управління професійно-технічними закладами в регіони, - Анжеліка Лабунська

Потрібно передавати функцію управління професійно-технічними закладами в регіони, - Анжеліка Лабунська
21.09.2016
15:39:59
1168
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська вважає, що в регіони потрібно передавати повноваження щодо реорганізації професійно-технічних училищ. Таку думку вона висловила 20 вересня під час засідання колегії облдержадміністрації  і поставила запитання Міністру освіти та науки Лілії Гриневич, коли це відбудеться.

Про це інформує прес-служба обласної ради.

«Ми не чекали на прийняття закону, і створили відповідну робочу групу, адже є багато питань стосовно перепрофілювання  училищ. Ми залучили центр зайнятості, вивчаємо потребу у професіях, яка існує на території Житомирщини, але ми не маємо юридичних підстав цього робити. І якщо фінансування вже остаточно передано в регіони, тоді треба передавати й функцію управління професійно-технічними закладами, для того, щоб могли ефективно працювати. Адже ми виділяємо кошти, діти навчаються, а після училищ вони йдуть у центри зайнятості, тому що немає потреби в їхніх професіях», - висловила свою думку Анжеліка Лабунська.

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич, відповідаючи на запитання, сказала: «Наша ідея полягає у тому, що ми повинні передати повністю всі майнові комплекси на баланс області чи міст обласного значення, бо інакше управляти професійно-технічною системою не можливо. Але це майно повинно бути оформлено належним чином. Міністерство освіти та науки готове передати всі комплекси, що оформлені, одразу ж після прийняття Державного бюджету 2017 року. Крім того, ми передамо в регіони всі повноваження щодо управління. Ви будете призначати керівників закладів і будете самостійно формувати свою мережу відповідно до регіональних потреб».


Тэги: минобразования, Лабунская, ПТУ   
Объявление:
Комментариев: 0
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus