ПриватБанк - Новости Житомира
Журнал Житомира
Новости сегодня: Суббота, 22.10.2016    19:16:47
2016 » Сентябрь » 2314:00:26

«За активну громадську позицію». Мер Сухомлин нагородив житомирян-волонтерів. ФОТО

«За активну громадську позицію». Мер Сухомлин нагородив житомирян-волонтерів. ФОТО
23.09.2016 14:00:26
Просмотры: 1576
Комментарии: 0

Ошибка в тексте?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

В Житомирі відзначили волонтерів за активну громадську позицію. Відзнаки волонтерам вручив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.
 
«В першу чергу хочу подякувати вам за ту роботу, яку ви проводите. Ми розуміємо, що без волонтерів, без об’єднання людей навколо спільної ідеї – ідеї допомоги нічого б у нас не вийшло», - відмітив мер.
 
Відповідно до розпорядження міського голови нагрудним знаком «Відзнака» за заслуги перед містом, за постійну допомогу багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, сиротам, інвалідам, за активну участь у житті міста нагороджена Олеся Морозова.
 
Нагрудним знаком «Відзнака» за заслуги перед містом, за простійну допомогу та підтримку військовослужбовців, що виконують бойові завдання в зоні АТО та їх родин нагороджений Ігор Горбачевський.
 
Подякою виконавчого комітету Житомирської міської ради за вагомий внесок у підтримку воїнів АТО та з нагоди відзначення Дня міста Житомира нагороджені Артем Олановський, Ніна Шепетуха, Ольга Красько, Анна Якимчук, Віта Демусь, Діана Фурманова, Юлія Демусь, Юлія Пастух, Юлія Маєвська та Анастасія Нестерова.
Тэги: горсовет, Житомир, награда, волонтеры   
Обратите внимание:
Комментариев: 0
avatar

Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Новинки сегодня:


Останні новини Житомира:


Система Orphus