Журнал Житомира
Новости сегодня: Суббота, 26.05.2018    01:07:45
2016 » Октябрь » 410:37:41

На Житомирщині для голів громад провели тренінг «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

На Житомирщині для голів громад провели тренінг «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
04.10.2016
10:37:41
1015
1

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

У пятницю,  30 вересня, за участі заступника голови обласної ради Максим Вілівчука  відбувся кластерний тренінг «Підтримка місцевої влади в реплікації методології Проекту МРГ».

Про це "Журналу Житомира" повідомляє управління Житомирської обласної ради з питань децентралізації влади, місцевого самоврядування, впровадження проектів та програм.

Даний захід проходив у рамках реалізації ІІІ фази спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” на базі Романівського району для Баранівського, Новоград-Волинського, Хорошівського, Черняхівського та Пулинського районів 30 вересня.

Учасники тренінгу – заступники голів районних рад, районних державних адміністрацій, сільські голови, голови громадських організацій - мали змогу ознайомитись з методологією Проекту МРГ, особливостями впровадження мікропроектів та із підтримкою місцевої влади в реплікації методології.

- Реалізація спільного проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” в Житомирській області протягом 2008-2014 років продемонструвала зацікавленість більшості громад та місцевої влади у спільному вирішенні проблем, активізувала використання нових підходів для мобілізації громад, дала можливість забезпечити співфінансування та впровадження місцевих ініціатив. При цьому суттєво зменшено навантаження на державний та місцеві бюджети для фінансування об’єктів соціально-культурної інфраструктури, піднято авторитет влади, успішно вирішено найважливіші проблеми у населених пунктах області, - переконаний Максим Вілівчук

Згодом учасники тренінгу здійснили ознайомчий візит в громаду «Відродження» села Булдичів, яка реалізувала мікропроект «Енергозберігаючі заходи в Булдичівській ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Булдичів Романівського району. Капітальний ремонт по заміні вікон на металопластикові».


Тэги: децентрализация, Житомирская область   
Горячее объявление:
Комментариев: 1
garold
1 Кonstantin (garold)   • 12:40:05, 04.10.2016
0

А толку,общество не готово,у нас до сих пор люди снимают шапку перед головою,а должно быть наоборот.
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus