Журнал Житомира
Новости сегодня: Вторник, 24.04.2018    11:42:24
2016 » Декабрь » 1512:18:17

На Житомирщині представники Опозиційного блоку мають високу довіру людей - Юрій Бойко     РЕКЛАМА  

На Житомирщині представники Опозиційного блоку мають високу довіру людей - Юрій Бойко
15.12.2016
12:18:17
1794
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

У кандидатів від Опозиційного блоку Житомирщини дуже хороші шанси перемогти на виборах у територіальних громадах. Про це лідер Опозиційного блоку Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки в Житомирську область в середу, 14 грудня.

За словами політика, нинішня виборча кампанія супроводжується тиском на кандидатів від опозиції з боку влади, але на Житомирщині представники Опозиційного блоку мають високу довіру людей, вони професійні, порядні, авторитетні і їх шанси перемогти на виборах високі.

«Ми бачимо, що здійснюється тиск з боку адміністрацій, ми бачимо використання адміністративного ресурсу для того, щоб хоч якось схилити людей на сторону влади. Це при тому, що влада дуже мало зробила, щоб заслужити довіру людей. Саме тому люди все більше вірять нам, і ми розраховуємо на їх підтримку», - підкреслив лідер опозиціонерів.

У день вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС на Житомирщині з робочим візитом також перебували народні депутати України від Опозиційного блоку Тетяна Бахтєєва та голова обласної організації Опозиційного блоку Юрій Павленко.

Політики у супроводі керівника партійної фракції у обласній раді Анатолія Мелашенка, голови Житомирської міської організації, керівника фракції у міськраді Наталії Леонченко, депутатів обласної ради Раїси Гулої та Наталії Рибак, відвідали центр розвитку дитини в Озерному, поспілкувалися з його колективом, батьками вихованців, з місцевими активістами, представниками громадських організацій, військовими пенсіонерами. Депутати також долучилися до акції «Діти Житомирщини – дітям Луганщини», яка за ініціативи Юрія Павленка цього дня стартувала на Житомирщині. Вихованці закладу передали Юрію Бойку подарунки з проханням передати їх дітям з Луганщини.

Дитячому закладу, який за сприяння депутата обласної ради Раїси Гулої зміг здобути статус центру розвитку, а з ним і додаткові можливості для оздоровлення, виховання дітей, гості подарували сучасну відеокамеру та солодкі подарунки кожному вихованцю.

«Опозиційний блок буде домагатися, щоб у всіх бюджетах - і обласному і районному, були передбачені додаткові кошти на підтримку подібних установ. Діти повинні відчувати турботу держави, а педагоги - бачити, що їх праця не марна. Це дуже важливо, і ми будемо цього добиватися», - заявив Юрій Бойко.

Цього ж дня народні депутати взяли участь в урочистому відкритті при Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського терапевтичного відділення для постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, де вже з 2017 року зможуть пройти лікування близько 1,5 тисячі осіб. Загалом відділення розраховане на 40 ліжко-місць.

Народні депутати та депутати обласної ради від Опозиційного блоку активно підтримали ідею про відкриття такого закладу, допомогли в його оснащенні. Так, народні депутати від парламентської фракції Опозиційного блоку подарували відділенню сучасний кардіограф «CARDIOLINE», апарат для УВЧ-терапії «УНДАТЕРМ». А депутати обласної ради від Опозиційного блоку виділили кошти на придбання холодильників, телевізорів, кондиціонерів в палати.

«Житомирська область один з тих регіонів України, жителі якого найбільше постраждали від аварії на ЧАЕС. Наслідки тієї катастрофи даються взнаки і сьогодні. Тому дуже важливо організувати надання медичної допомоги цим людям на найвищому сучасному рівні. Те, що робиться на Житомирщині в наші непрості часи для покращення медичного обслуговування людей, є зразком для інших регіонів. І мені приємно, що представники Опозиційного блоку серед тих, хто найбільше допомагає людям», - акцентувала Тетяна Бахтєєва, спілкуючись з журналістами, колективом обласної лікарні, громадськими активістами.

Голова громадської організації «Дзвони Чорнобиля» Леонід Антонюк щиро дякував Юрію Павленку, Тетяні Бахтєєвій за допомогу і підтримку, нагородив їх грамотами та спеціальними вимпелами. Також висловив щиру подяку депутатам обласної ради від Опозиційного блоку: керівнику фракції Анатолію Мелашенку, Раїсі Гулій, Наталії Рибак, Володимиру Нагорняку, активна громадська позиція яких сприяла позитивному вирішенню такого важливого питання, як покращення рівня надання медичної допомоги людям, які 30 років тому врятували світ від ядерної катастрофи.

"Захист прав чорнобильців для Опозиційного блоку є одним із пріоритетних. Опозиційний блок і на рівні Верховної Ради, і на рівні обласної ради вимагає відміни рішень, якими скасовані пільги для чорнобильців. Ми боремося за права чорнобильців мати повноцінну підтримку з боку держави. На жаль, діюча влада нехтує потребами як ліквідаторів, так і тих людей, які постраждали від аварії на ЧАЕС.

Так само ми готові і надалі сприяти роботі терапевтичного відділення для чорнобильців, щоб кожен з них, кожен ліквідатор, який ціною свого здоров`я став на захист мільйонів громадян багатьох країн світу, вчасно отримував якісну медичну допомогу", - сказав Юрій Павленко під час прес-конференції.

Фотографии:
На Житомирщині представники Опозиційного блоку мають високу довіру людей - Юрій Бойко На Житомирщині представники Опозиційного блоку мають високу довіру людей - Юрій Бойко

Объявление:
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus