Журнал Житомира
Новости сегодня: Понедельник, 23.04.2018    05:07:26
2016 » Декабрь » 2617:17:00

Житомирські опозиціонери вимагатимуть від влади почути народ, інакше перевибори неминучі     РЕКЛАМА  

Житомирські опозиціонери вимагатимуть від влади почути народ, інакше перевибори неминучі
26.12.2016
17:17:00
2059
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Житомирські опозиціонери виступили з заявою про продовження мирних акцій протесту "Справедливість і захист" у наступному році. Про це йдеться у заяві, яку було прийнято 26 грудня під час розширеної Політради Територіальної організації Політичної Партії «Опозиційний блок» у Житомирській області.

«Ганебна практика прийняття парламентом суспільно вагомих рішень в нічний час продовжується. Страх і невпевненість у своїх силах і своїх політичних однодумцях, - це те, що спонукає представників влади діяти кулуарно і хаотично, навіть коли мова заходить про прийняття такого важливого документа, як Державний бюджет.

Державний бюджет повинен вирішувати два основних завдання: підтримувати життя людей на гідному рівні та створювати умови для розвитку економіки. Натомість, більшість пропозицій та поправок, внесених депутатськими фракціями до проекту бюджету, не враховані. Поза увагою Верховної Ради залишився і пакет законів "Справедливість і захист", запропонований Опозиційним блоком. І це, незважаючи на те, що по всій Україні поширюється громадський рух по збору підписів на його підтримку. Лише в Житомирській області в грудні місяці було зібрано понад десять тисяч підписів, що свідчить про обурення людей антинародною політикою влади. Але запропоновані Опозиційним блоком законопроекти навіть не були внесені на розгляд Верховної Ради", - йдеться у заяві.

«В прийнятому Державному бюджеті відсутня стратегія розвитку України – ні в промисловості, ні в сільському господарстві, ні в сфері послуг. Самими «жирними» статтями витрат, як і раніше, є не підтримка реального сектору економіки та створення нових робочих місць, не допомога сільськогосподарському виробнику, а будівництво поліцейської держави зі збільшенням виплат на силовий блок, що загруз в корупції, та дискредитований провалом реформи поліції», - наголосив, коментуючи заяву, народний депутат України, голова Житомирської обласної організації Опозиційного блоку Юрій Павленко.

Політрада Територіальної організації Політичної Партії «Опозиційний блок» у Житомирській області рішуче засудила прийняття антисоціального Бюджету та ще раз озвучила вимоги партії, які підтримали десятки тисяч жителів області своїми підписами: зупинити грабіжницьке зростання цін та знизити тарифи; підвищити зарплати і пенсії; зупинити війну, відновити мир і порядок; відродити промисловість та забезпечити людей робочими місцями; провести реальну децентралізацію: передати фінанси й повноваження регіонам; зупинити розпродаж земель та припинити варварську вирубку лісів на експорт.

 «І у наступному році ми будемо продовжувати збір підпис на підтримку законопроектів Опозиційного блоку. Ми будемо вимагати від влади почути власний народ. Інакше перевибори – і парламентські, і президентські, неминучі», - акцентував Юрій Павленко.

 
Фотографии:
Житомирські опозиціонери вимагатимуть від влади почути народ, інакше перевибори неминучі Житомирські опозиціонери вимагатимуть від влади почути народ, інакше перевибори неминучі

Объявление:
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus