Электроинструмент и оборудование Дніпро-М
Журнал Житомира
Новости сегодня: Среда, 20.09.2017    10:23:38
2017 » Май » 1611:03:41

До обласного бюджету надійшло 21 млн грн на розвиток автомобільних доріг Житомирщини

До обласного бюджету надійшло 21 млн грн на розвиток автомобільних доріг Житомирщини
16.05.2017 11:03:41
Просмотры: 900
Комментарии: 1

Ошибка в тексте?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Питання внесення змін до обласного бюджету одним із перших розглянули депутати 15 травня на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Зокрема з державного бюджету до області надійшло 21 млн грн, які будуть спрямовані на розвиток автомобільних доріг загального користування області. Окрім цього, обласний бюджет з інших місцевих бюджетів отримав 480 тис грн у рамках співфінансування придбання шкільних автобусів для районів. Також за пропозиціями двох депутатів буде розподілено понад 105 тис грн, - повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

Профільна комісія обговорила два питання, що стосуються внесення змін до Регламенту обласної ради. Одними змінами пропонується  скликати сесії обласної ради не рідше одного разу на місяць. Іншим проектом рішення вносяться зміни щодо відвідування та присутності громадськості на пленарних засіданнях обласної ради.

Депутати погодили й внесення змін до перспективного плану формування територій громад області. Зокрема, передбачається створення чотирьох нових об’єднаних територіальних громад – Пулинської селищної, Черняхівської селищної, Радомишльської міської та Словечанської сільської ОТГ.

У цілому на засіданні постійної комісії, яке відбулося за участю заступника голови обласної ради Максима Вілівчука, депутати опрацювали майже два десятки питань порядку денного.

Нагадаємо, що 25 травня відбудеться 11-а сесія обласної ради.


Тэги: дороги, Житомирская область   
Объявления:
Комментариев: 1
toxi
1 Роман (toxi)   • 11:05:10, 16.05.2017
+4

"Что-то мало пришло. На все карманы не хватит."
А если по-честному, то куда пойдут эти деньги? Снова на откаты?


Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Полезные советы

Останні новини Житомира

Система Orphus