Журнал Житомира
Новости сегодня: Воскресенье, 18.03.2018    09:59:02
2017 » Июль » 709:14:21

Голова обласної ради ознайомився з роботою Житомирського обласного центру крові

Голова обласної ради ознайомився з роботою Житомирського обласного центру крові
07.07.2017
09:14:21
1503
1

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Голова обласної ради Володимир Ширма 6 липня відвідав Житомирський обласний центр крові та ознайомився з його діяльністю.

Головний лікар закладу Анатолій Чугрієв розповів про технології заготовлення, зберігання і безпеки донорської крові та її компонентів, про стан приміщень і обладнання комунального закладу, а також про проблеми, які наразі існують у центрі, - повідомляється у матеріалі прес-служби Житомирської обласної ради. 

Зокрема, відсутні кошти на придбання відповідних одноразових систем для проведення процедури  забору тромбоцитів з вени донора. Вартість одного набору - понад 5 тис грн, а у рік таких наборів потрібно 360 штук.

Також простоює обладнання, що придбано за кошти японського уряду і  яке призначене для перевірки крові на наявність 4 видів інфекції, зокрема, СНІДУ, гепатиту В, С та сифілісу. Працівники центру не мають можливості використовувати цей апарат для досліджень через відсутність реактивів і витратних матеріалів та коштів на їхню закупівлю, їм доводиться проводити такі дослідження застарілими методами.

«Погоджуюсь, що центр крові потрібно підтримувати, принаймні на тому рівні, на якому він зараз функціонує. Заклад майже повністю забезпечує компонентами крові медичні заклади області, що важливо і необхідно для здоров’я та життя пацієнтів. Будемо звертатися до  депутатів з проханням підтримати заклад та виділити кошти для закупівлі необхідних витратних матеріалів», - підсумував голова обласної ради.

Варто додати, що Житомирський обласний центр крові займається виготовленням 48 компонентів та більше 5 препаратів крові, щорічно приймає більше 12 тис. донорів, проводить майже 75 тис. лабораторних обстежень. Центр має свої філії у Новограді-Волинському та в Коростені.

Нагадаємо, що за інформацією СБУ у Житомирській області виявив корупційну схему у Житомирському обласному центр крові - установа реалізовувала плазму крові двом фіктивним фірмам за ціною  в 2,5 рази менше собівартості.  


Тэги: Житомир, ширма, центр крови   
Объявление:
Комментариев: 1
ZIBAK
1 Зыбак Юрий Петрович (ZIBAK)   • 11:58:16, 07.07.2017
+2

Суслик своїм виглядом повністю зіпсував всі фотки...... Треба було менше тирить пузо булоб менше....
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus