Журнал Житомира
Новости сегодня: Воскресенье, 25.02.2018    05:56:25
2017 » Август » 1813:57:28

У Житомирській обласній раді триває перевірка діяльності геріатричних закладів області

У Житомирській обласній раді триває перевірка діяльності геріатричних закладів області
18.08.2017
13:57:28
1743
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

У ході перевірки діяльності геріатричних комунальних закладів області заступник голови обласної ради Максим Вілівчук протягом тижня здійснив поїздки до Коростенського та Бердичівського пансіонатів.

У Житомирському геріатричному пансіонаті Максим  Вілівчук разом із працівниками управління майном та відділу звітності і аудиту виконавчого апарату обласної ради побував 2 серпня, - про це повідомляє прес-служба Житомирскої обласної ради. 

Метою цих візитів було вивчити питання наповненості обласних комунальних інтернатних закладів, оглянути умови проживання підопічних, якість їхнього харчування, медичного обслуговування, організацію дозвілля, матеріально-технічну базу.

«Ми розуміємо, що літні люди, які тут мешкають, потребують особливої опіки, постійного побутового та медичного догляду», - зазначив Максим Вілівчук.

Тому обласна  влада, вважає заступник голови обласної ради, зобов’язана створити максимально комфортні умови для всіх, хто мешкає в наших комунальних обласних геріатричних пансіонатах. А це на сьогодні 530 наших земляків, які перебувають на повному забезпеченні.

На жаль, не у всіх пансіонатах є сучасне обладнання, не вистачає кабінетів ЛФК, застаріла система протипожежної безпеки.

Також окремо постає питання доцільності утримання підсобних господарств в закладах.Всі ці питання будуть опрацьовуватись разом із варіантами їх подальшого вирішення.


Тэги: облсовет, медицина, гериатрический пансионат   
Объявление:
Комментариев: 0
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus