Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Четверг, 13.12.2018    06:40:51
2018 » Март » 1510:40:53

Голова Житомирської обласної ради оглянув ремонтні роботи у комунальних медзакладах. ФОТО

Голова Житомирської обласної ради оглянув ремонтні роботи у комунальних медзакладах. ФОТО
15.03.2018
10:40:53
1476
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Голова обласної ради Володимир Ширма відвідав комунальні установи «Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання» та обласну клінічну лікарню ім. О.Ф. Гербачевського, де проінспектував проведення ремонтних робіт.

Зокрема, в стоматологічній поліклініці за кошти обласного бюджету поступово оновлюють приміщення, які не ремонтувались вже понад 15 років. У закладі наразі замість похмурих обдертих залишків минулого з’явились світлі сучасні коридори. За словами головного лікаря Всеволода Солдатова, на двох поверхах зробили якісний ремонт із заміною дверей, електропроводки, водостічної та каналізаційної системи. Площа відремонтованих приміщень – 300 кв.м, на які витрачено майже 1 млн грн з обласного бюджету, - повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради. 

Також у стоматполіклініці Володимир Ширма оглянув приміщення, де згодом буде розміщуватись відділення гемодіалізу обласної клінічної лікарні. Ремонтні роботи, на які з обласного та міського бюджетів передбачено 2,3 млн грн, розпочнуться вже з наступного тижня.

Володимир Ширма зазначив, що наразі ті відділення гемодіалізу, які функціонують в Житомирі, Бердичеві та Коростені, переповнені.
 

«Ми розуміємо проблему, тому і вирішили відкрити ще одне нове відділення на базі обласного стоматологічного медичного об’єднання. Це дасть змогу розвантажити зазначені медичні установи. Передбачається, що тут прийматимуть пацієнтів з Житомира та найближчих населених пунктів», - розповів голова обласної ради і поставив перед будівельниками вимогу - завершити ремонті роботи до 1 червня.
 

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Володимир Ширма оглянув ремонтні роботи «інсультного» центру, які вже на стадії завершення.

На ремонт відділення неврології з блоком інтенсивної терапії для пацієнтів з гострим порушенням мозкового кровообігу з обласного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку виділено майже 6,9 млн грн. «Інсультне» відділення розраховано на 6 реанімаційних ліжок та 28 стаціонарних ліжок.

Як розповів головний лікар Богдан Леськів, ремонтні роботи будуть завершені на початку квітня, а ще через місяць буде встановлено відповідне медичне обладнання.

Тэги: Ремонт, Житомир, медучреждение, Владимир Ширма   
Полезные объявления:
Комментариев: 0

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus