Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Четверг, 21.02.2019    06:28:33
2018 » Апрель » 2318:08:10

Як ремонтують опорну школу у Барашівській ОТГ на Житомирщині. ФОТО

Як ремонтують опорну школу у Барашівській ОТГ на Житомирщині. ФОТО
23.04.2018
18:08:10
1570
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Голова обласної ради Володимир Ширма 20 квітня відвідав Барашівську сільську об’єднану територіальну громаду, де оглянув хід виконання ремонтних робіт навчального закладу.

Барашівську загальноосвітню школу I-III ступеня визнано опорною, і на її ремонт з Державного фонду регіонального розвитку спрямовано майже 3,9 млн грн, - повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

Володимир Ширма зустрівся з керівництвом закладу та директорами інших шкіл Барашівської ОТГ і обговорив з ними проблемні питання, зокрема реорганізацію малочисельних навчальних закладів громади. Керівники шкіл своєю чергою порушили проблему підвезення дітей до опорної школи, зокрема, відсутність шкільного автобуса та поганий стан доріг.

Володимир Ширма наголосив, що дороги, які ведуть до опорних шкіл, буде відремонтовано.
 

«Цього року під’їзні дороги до опорних шкіл в обов’язковому порядку ремонтуватимуть, і до вашої школи теж. Школа в Барашах є опорною, тому тут буде облаштовано сучасні класи хімії та географії, а також новий освітній простір для першокласників. Щодо підвозу дітей, то ви теж маєте проявляти ініціативу - подати заявку, передбачити кошти в місцевому бюджеті, і на умовах співфінансування будемо закупляти шкільний автобус для громади», - звернувся до керівника та освітян громади.
 

Також цього дня голова обласної ради відвідав комунальний заклад «Березівський психоневрологічний інтернат», де оглянув умови проживання підопічних, матеріальний стан установи та відмітив належний рівень утримання жінок, організацію їхнього змістовного дозвілля.

Зокрема, у закладі перебуває 200 підопічних з різними формами психічних розладів. Приміщення інтернату мають задовільний стан, тут працює власна хлібопекарня, є підсобне господарство, а у 2016 році відкрито та освячено капличку, яку побудували власними силами. В інтернаті функціонують такі творчі гуртки як: декоративне вишивання бісером, нитками, плетіння.

1aaabarashi1


Тэги: Бараши, Житомирская область, школа, Ремонт   
Полезные объявления:
Комментариев: 0

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus