Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Понедельник, 10.12.2018    15:42:59
2018 » Май » 2508:54:13

Депутати профільної екологічної комісії не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт»

Депутати профільної екологічної комісії не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт»
25.05.2018
08:54:13
1426
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Резонансний проект рішення «Про надання дозволу розроблення проекту відведення земельних ділянок комунальної власності для видобування корисних копалин загальнодержавного значення»  24 травня не набрав потрібної кількості голосів на постійній комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

Пропозицію голови комісії Анатолія Мелашенка не погоджувати  Житомирському обласному агролісогосподарському підприємству «Житомироблагроліс» в особі ДП «Коростенський лісгосп АПК» надання лісових земельних ділянок товариству «Валки-Ільменіт»  у зв'язку із збуренням громадськості та позицією прокуратури Житомирської області депутати підтримали, - повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради

Також депутати в ході роботи комісії відмовили у погодженні надання спеціального дозволу на користування надрами ПАТ «Кварцсамоцвіти».

Депутати розглянули ряд питань, що стосуються охорони навколишнього середовища, зокрема звернення депутата обласної ради Олега Пінського щодо вивчення відповідності законам України діяльності  звіроферми «Профуна», що у селі Сінгури Житомирського району.

Емоційним був розгляд звернення ще одного депутата обласної ради Сергія Орлюка стосовно екологічного забруднення каналізаційними стоками р. Гнилоп’ять від м. Бердичева до м. Житомира. В ході обговорення депутати запропонували декілька шляхів розв’язання проблеми, один з яких  - це побудова  нових очисних споруд. З цього приводу планується розробити і направити звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України з проханням виділити необхідну суму.

Загалом на комісії було розглянуто 24 питання порядку денного, з яких були прийняті відповідні рішення та рекомендації.

Участь у роботі комісії взяли перший заступник голови Сергій Крамаренко, депутати обласної ради Ілля Смичок, Ігор Романський, Віталій Вітусевич, Олег Пінський, Віталій Науменко, представники громадськості.

Як раніше повідомляв "Журнал Житомира", заради титанового кар'єра на Житомирщині можуть знищити три села.
Житомирська обласна рада мала намір віддати понад 100 гектарів землі лісового фонду в Коростенському районі для ТОВ "Валки-Ільменіт", яке належить титановому магнату Дмитру Фірташу. 


Тэги: Фирташ, Титан, Житомирская область   
Полезные объявления:
Комментариев: 0

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus