Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 14.11.2018    13:41:49
2018 » Июнь » 1912:00:10

Маленькі мешканці ОСББ «Каретний - 6» у Житомирі отримали подарунок від Борислава Розенблата     РЕКЛАМА  

Маленькі мешканці ОСББ «Каретний - 6» у Житомирі отримали подарунок від Борислава Розенблата
19.06.2018
12:00:10
1698
4

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Увечері, 16 червня, у дворі провулку Каретного, 6 у Житомирі – гамірно. Тут лунає музика, а маленькі мешканці ОСББ випробовують новий дитячий майданчик, подарований «Фондом Родини Розенблат».

«Сьогодні у нашому дворі ми відкриваємо дитячий майданчик, який нам подаровано родиною Розенблат. Нашому ОСББ – більше року, а будинку вже 40 років. Тож маємо на цей час багато ремонтних робіт і мало коштів. Тому такий подарунок для наших дітей – велика допомога», - розповідає голова правління ОСББ «Каретний - 6» Олена Славінська.

«У нас великий будинок і поруч багато інших. То дітей вистачає, але їм геть не було де гратися. Ми дякуємо нашому народному депутату за те, що він відреагував на наше звернення і подарував нам такий чудовий дитячий майданчик. Тепер буду сюди приводити онука», - розповіла мешканка будинку пані Ірина.

Це вже другий дитячий майданчик, подарований житомирянам у червні. Загалом «Фонд Родини Розенблат» передав понад 20 дитячих майданчиків.

«Три роки назад, коли тільки почали створюватися перші ОСББ, одним з завдань стало створення таких дитячих майданчиків, які ми просто дарували від «Фонду» для того, щоб люди бачили, що в нас є не лише занепокоєння на словах, а справжня підтримка людей, які бажають створити нове життя. Не буду перелічувати, скільки майданчиків ми створили. Питання не в майданчиках. Питання в тому, що для нас важливо, щоб люди зрозуміли, що їхнє майбутнє життя залежить тільки від них самих. Ніхто не буде дбати про ваш будинок, ніхто не буде дбати про придомову територію, дахи чи підвали. Це може зробити тільки ваша громада, мешканці, які будуть зацікавлені в тому, щоб це було по новому. А наша робота – вам просто допомогти. Тому я думаю це наша спільна робота, наше спільне надбання. Я дякую вам і нехай наші діти будуть щасливими», - зазначив Борислав Розенблат.

Прес-служба Борислава Розенблата
 


Тэги: Житомир, Борислав Розенблат, детская площадка   
Горячее объявление:
Комментариев: 4
galapagos
1 Джордж (galapagos)   • 13:35:43, 19.06.2018
+1

Блин да в том дворе уже по шестому кругу дупутаны ставят-сносят свои деревяшки..
galapagos
2 Джордж (galapagos)   • 13:42:51, 19.06.2018
+1

Близок антикоррупционный зуджим-жим...И улыпки натянутые..
Cobalt
3 Cobalt (Cobalt)   • 17:06:49, 19.06.2018
0

Когда-то и вора тимафейна по всюду такие же площадки понатыкивала, когда в меры лезла. ;-)
viewer
4 Name Surname (viewer)   • 21:24:10, 19.06.2018
0

Розенблат правильно робить, що дитячі майданчики ставить тільки в будинках, де співвласники самоорганізувались і створили ОСББ.
Бо там народ їх буде берегти і доглядати за ними.
А то постав біля звичайного будинку де ЖЕК, народ там в раз все ушатає, бо там народ до цих пір часто не розуміє, що не тільки квартира, а й весь будинок і прибудинкова - це його власність. І ставиться до будинку й прибудинкової, як до чужого майна.

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Распродажа интернет-магазинов

Останні новини Житомира

Система Orphus