Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Суббота, 16.02.2019    08:14:34
2018 » Июль » 907:30:39

«Однажды 100 долларов дядя бросил». Уличный музыкант Георгий Вакуленко рассказал как зарабатывает на украинских песнях. ВИДЕО

«Однажды 100 долларов дядя бросил». Уличный музыкант Георгий Вакуленко рассказал как зарабатывает на украинских песнях. ВИДЕО
09.07.2018
07:30:39
2773
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Улица Михайловская в Житомире - место для творческих людей. Именно здесь каждый день уличные музыканты поют, играют и поднимают настроение прохожим. В чем заключается их философия жизни, выясняли журналисты Житомир лайф.

Герой сюжета - гитарист с 10-летним опытом Георгий Вакуленко. После окончания музыкальной школы, судьба познакомила его с миром уличной музыки. Кроме этого, он - бас-гитарист рок-группы Whiskey Bar и неоднократный участник арт-перфомансов и творческих вечеров. Как многогранной личности, ему прекрасно удается совмещать разные стороны творческой жизни.

З чого почався твій шлях вуличного музиканта?

“10 років тому мені подарував гітару батько. Я вступив до музичної школи, і по завершенню долучився до тусовки на вулиці Михайлівській, ми співали пісні різних виконавців під гітару. Один мій знайомий постійно тут грав на гітарі, заробляв гроші, і я також вирішив спробувати. Приходив до нього, підігрував на іншій гітарі, - виходило круто, було весело, і я почав грати тут. Прийшов сюди, дістав гітару, перший раз заспівав свою пісню. Звісно, страшно було, але все вдалося ”.

Чому саме така локація - вулиця Михайлівська?

“Чому саме Михайлівська вулиця? Тому що це найкраще місце для пошуку нових знайомств, які можуть сприяти розвитку моєї творчості, не лише у сфері музики, а і у інших напрямках”.

Як приваблюєш увагу перехожих?

“Якщо граєш пісні, які цікаві широкому колу глядачів, які вже десятиліттями не втрачають своєї актуальності, буває таке, що збирається натовп і просто слухає. Раніше, коли я грав у вранішній час, то починав з пісні “Доброго ранку”, щоб підняти людям настрій, сподіваюся, вдавалося”.

Яку музику в твоєму виконанні краще сприймають люди?

“Українських виконавців. Як не крути, та пісні українською людям подобаються найбільше. Вони хочуть чути нашу рідну мову. Незважаючи на те, що я розмовляю російською, і в основному співаю також російською, але коли співаю патріотичні пісні українською мовою і звісно українських виконавців, люди сприймають це більш позитивно, їм це подобається”.

Скільки в середньому заробляє вуличний музикант?

“Звісно, не буду озвучувати цифри, але так, щоб підробити, то можна. У вільний від роботи час пограти декілька годин. Буває, кидають неймовірну суму грошей. Якось 100 доларів дядько кинув. Не знаю, що спонукало його це зробити, але це було прикольно”.

Пробував грати в інших містах України так само на вулицях?

“Було таке, що поверталися з фестивалю з групою, і довелося заробляти гроші, тому що втратили немаленьку суму грошей, грали в підземному переході у Києві. Не ті відчуття, якщо чесно. Страшно, некомфортно, але довелося. Пробував також в інших підземках у Києві чисто для себе пограти, заробити, але там надто велика конкуренція. Наші люди взагалі дуже добрі і доброзичливі порівняно з киянами".

Георгій впевнений - житомирська молодь прогресує у напрямку вуличної музики, адже з’являється все більше музикантів, які не лише сольно виступають, а й гуртом. Це свого роду конкуренція, яка не може не сприяти самовдосконаленню.


Тэги: Уличный музыкант, Михайловская, заработок   
Полезные объявления:
Комментариев: 0

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus