Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Понедельник, 12.11.2018    22:33:13
2018 » Июль » 2011:56:54

Арсеній Яценюк про ініціативи РФ у Гельсінкі: "Україна не прийме жодних таємних планів по Донбасу і Криму"     РЕКЛАМА  

Арсеній Яценюк про ініціативи РФ у Гельсінкі:
20.07.2018
11:56:54
1216
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк наголошує, що Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму, які були ініційовані російською стороною на зустрічі президентів РФ та США у Гельсінкі.

"Переговорні пропозиції президента Путіна - це завжди обман. Радимо усім партнерам не мати жодних ілюзій стосовно "нових" і "цікавих" ідей, які Росія запропонувала на зустрічі в Гельсінкі", - написав Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook.

"За цими ідеями видно старе і хиже нутро агресора, якому приносить задоволення насмішка над вільним світом. Більшість пропозицій, про які відомо, імітують шлях до рішень. Це переговорна пастка", - переконаний він.


Арсеній Яценюк підкреслив: "Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму. Україна має політичне, моральне і людське право вимагати від партнерів із Заходу твердо дотримуватися цивілізованих принципів міжнародних відносин. Моральна рівність з агресором - це найгірший з можливих ударів масового ураження стосовно самих себе".


Тэги: политика, донбасс, Яценюк   
Горячее объявление:

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Распродажа интернет-магазинов

Останні новини Житомира

Система Orphus