Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Вторник, 19.02.2019    15:42:55
2019 » Январь » 2817:23:00

Нові можливості - «ВОЛЯ» висунула Юрія Дерев’янка на пост Президента України. ФОТО. ВІДЕО

Нові можливості - «ВОЛЯ» висунула Юрія Дерев’янка на пост Президента України. ФОТО. ВІДЕО
28.01.2019
17:23:00
1923
16

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок - у владу, орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, збереження довкілля та захист тварин - з такими ідеями на XVIІ Позачерговому З’їзді партії "ВОЛЯ" висунули Юрія Дерев‘янка у кандидати в Президенти України. У заході взяли участь 1100 осіб з усієї України.

Голосування відбувалось за допомогою електронної системи. Перед цим на сцені з’явилась голограма Юрія Дерев’янка, яка повідомила: «Мені наснився Стів Джобс, який мені сказав: Ти маєш піти, зайти у кожен їхній смартфон, отримати лайк і ви усі переможете. Дай людям цифрову державу! Хай люди живуть вільно!».


«Потрібно дати людям нові можливості - використати цифрові технології - зайти в кожен смартфон, розірвати монополію телеканалів, об'єднатися, отримати перемогу. І тоді спільними зусиллями ми зможемо поставити країну на ноги», - переконаний кандидат в Президенти. 
Дерев’янко іде в Президенти з чітким планом дій, як зруйнувати чинну олігархічну систему і швидко замінити новою: забрати в олігархів монополію на економіку, ЗМІ, формування влади, політику, та дати людям НОВІ МОЖЛИВОСТІ.

Він заявив, що має економічну програму - неоекономіку, стратегію перемоги у війні та повернення територій, а також чіткий механізм контролю влади людьми.

Програма Юрія Дерев’янка в економіці передбачає:
1. Ліквідацію штучних монополій та громадянський контроль над природними монополіями.

2. Нову податкову ліберальну систему:

- зменшення ПДВ з 20% до 15%;
- всі податки на заробітну плату - не більше 20%. Це означає, що ПДФО: з 18% до 10%, а ЄСВ: з 22% зменшується до 17 (у загальний пенсійний фонд) + 5% в персональний накопичувальний пенсійний рахунок (при цьому єдиний соціальний внесок не перевищує розмір середньої пенсії);
- у 3-4 разу скоротити кількість дозвільних документів, а також чисельність держслужбовців;
- введення мораторію на перевірки малого та середнього бізнесу до ухвалення ліберального податкового законодавства
- 10% - єдине правило розмитнення для всіх авто,
- легалізація всіх видів підприємницької діяльності, у тому числі обігу ринку криптовалют з нульовою ставкою оподаткування прибутку на 10 років (відповідний законопроект Юрій Дерев’янко вже зареєстрував).

«Це створить найкращі податкові та інвестиційні умови. Як наслідок - гідні зарплати, і можливість жити тут в країні, а також дасть можливість нашим заробітчанам повернутися, придбати доступне авто та жити тут, в Україні», - переконаний кандидат в Президенти України.

Також Юрій Дерев’янко представив під час З’їзду Стратегію перемоги у війні, яка передбачає:

1. Сильна економіка.

2. Боєздатна армія: «Не менше 5% ВВП потрібно спрямовувати на професійну армію за стандартами НАТО. Також ми повинні мати резервну армію, щоб чоловіки 18-55 років, які щороку проходять двотижневий вишкіл, в разі потреби були готові стати на захист своєї землі разом з професійною армією», - сказав Дерев’янко.

3. «Потрібно сформувати комплексний план дій за участі міжнародних партнерів, який передбачає одночасну реалізацію поліцейської, військової місій та фінансування відновлення зруйнованих українських територій під контролем спільної цивільної місії. Через 3-5 років реалізації такого плану - проведення вільних виборів на звільнених від окупації територіях», - переконаний кандидат в Президенти.

Особливо Дерев’янко підкреслив необхідність забезпечення для українців права на захист свого життя, себе, своєї родини, майна за допомогою ВОГНЕПАЛЬНОЇ ЗБРОЇ.

Дерев’янко заявляє, що зруйнувати монополію олігархічних кланів можливо за допомогою механізму формування і контролю влади через елементи ПРЯМОЇ ДЕМОКРАТІЇ. «Система виборів має бути побудована за відкритими партійними списками з забороною телевізійної та бордової політичної реклами, відміною мажоритарки», - заявив Дерев’янко. Він підкреслив необхідність увалити закон про ІМПІЧМЕНТ президента, який вже давно зареєстрував в парламенті, а також дати людям право ВІДКЛИКАТИ будь-якого високопосадовця.

Дерев’янко має і план відновлення справедливості в судах. «Будь-який суддя автоматично звільняється з посади, якщо двічі на рік ЄСПЛ скасовує його рішення.

Юрій Дерев’янко та партія «ВОЛЯ» пропонують створити нові можливості для жінок, які бачать себе у владі та на державних посадах. «50% жінок буде на всіх рівнях влади. І партія ВОЛЯ вже цей принцип сповідує у своїй роботі», - підкреслив він.

Юрій Дерев’янко переконаний, що держава має бути не «сакральним божеством», а сервісом.
«Держава-сервіс починається з цифрової держави, коли є безкоштовний високоякісний Інтернет у кожному куточку України. Людина зможе отримати будь-які сервіси через смартфон чи комп'ютер без черг, корупції та приниження з боку чиновників через свій електронний кабінет», - заявив Дерев’янко.
Він також пропонує запровадити систему екологічного моніторингу. «Безпечне екологічне довкілля - це здоров'я людини. Захистити екологію - це наш обов'язок перед нашими дітьми», - сказав кандидат на пост Президента.

Окрім того Дерев’янко зауважив, що завжди відстоював і буде відстоювати гуманне ставлення до тварин. «Ми захищали - захищаємо і будемо захищати їх від жорстокого поводження з ними. Дуже часто наші чотирилапі друзі є фактично членами наших сімей», - сказав політик.

«Наша мережа однодумців стає потужною армією проти старої системи та олігархів на цих виборах. Це можна зробити тільки завдяки ІТ-технологіям. Смартфон - от наша зброя, ось наша мережа людей, які здатні вплинути на зміну влади в країні», - закликав Юрій Дерев’янко.

«Вибираємось всі і разом, а не кожен окремо і сам по собі! Вибираємось всі і разом! - звернувся Дерев‘янко до українців.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко прийняв рішення вийти з політичного партнерства з Михайлом Саакашвілі.19 обласних команд РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі та 90% депутатів місцевих рад прийняли рішення про вихід з партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі". Політична партія «ВОЛЯ» визначилась зі стратегією перемоги на виборах, а один з її лідерів, народний депутат Юрій Дерев’янко заявив про мету - вийти в другий тур президентських виборів.
 

Тэги: выборы Президента Украины, Юрій Дерев'янко   
Полезные объявления:
Комментариев: 15
Pound
1 Life is life (Pound)   • 19:35:16, 28.01.2019
+5

Це все до д.пи, доки не буде чесних судів і нормальних законів.
melan
2 melan (melan)   • 20:08:56, 28.01.2019
+6

Интересно почему в заметке где прославляют Юльку коменты отключены??? Все равно она не станет президентом. Ну а Дерев’янко удачи.
telefon
13 джавахарлал нюру (telefon)   • 19:08:40, 29.01.2019
+1

Интересуюсь: а кто станет президентом: )
Cobalt
3 Cobalt (Cobalt)   • 20:11:21, 28.01.2019
+5

А этот Деревянный во сколько раз снизить цену на газ обещает своим плебеям? Пойдёт на "рекорд" в четыре раза? :-))
Pound
11 Life is life (Pound)   • 11:43:54, 29.01.2019
+5

В чотири вже якийсь обіцяв, не пам'ятаю прізвища, треба вже вище, в п'ять або шість )))
telefon
14 джавахарлал нюру (telefon)   • 19:12:19, 29.01.2019
0

Привет!
Смотри, за недавние годы за коммуналку с украинцев столько лишнего бабла и частники и власть слупили, что год вообще по счетам можно не платить. И это будет справедливо!
Cobalt
4 Cobalt (Cobalt)   • 20:15:07, 28.01.2019
+11

"...Интересно почему в заметке где прославляют Юльку коменты отключены???..."
Это для того, чтобы мы её здесь не прокли... не "прославляли". )))
antonvox
9 Антон А (antonvox)   • 10:55:03, 29.01.2019
+9

Сцыкотно ей, вот и отключает. Я никогда не буду голосовать за ту или того, кто боится критики в интернете. Шо ж оно тогда будет с путей на переговорах делать? Тихонько ссать в калошу?))
RaID
5 Сергій (RaID)   • 21:49:02, 28.01.2019
+10

Газовану тюльку значить ніззя обговорити? Такі її й рейтінги як проплачені статті з відключеними коментами. Сподіваюсь стільки бабла просадить, що якщо програє і не зможе розрахуватись то зникне з політики.
Provocateur
12 Agent Provocateur (Provocateur)   • 14:28:28, 29.01.2019
+1

Та от блін, тільки хотів активно порадіти в коментах за космічні рейтинги ВОНИ, а там закрито. :_(
Cobalt
6 Cobalt (Cobalt)   • 22:09:10, 28.01.2019
+5

Не зникне. Такі шлёндри й по третьому колу підуть.
Sams2
7 Семенюк Александр (Sams2)   • 07:52:58, 29.01.2019
+3

Инопланетяне.. На что они рассчитывают? Чьи голоса хотят отжать?
lg2013
8 lg (lg2013)   • 08:49:07, 29.01.2019
+4

Не "воля", а дитячий садок. "повернення заробітчан", а яким чином?, "50% жінок - у владу" - це "дуже важливий момент"... Ні стратегії, ні тактики, все потрошку, і на рівні "слава кпрс".
telefon
15 джавахарлал нюру (telefon)   • 19:18:30, 29.01.2019
+1

Кстати, о 50% женщин во власти: Это он переборщил!
По опыту знаю, что женщины во власти - это зло. Они наглые, безжалостные к тем, кто ниже, более жадные, чем мужчины (правда, осторожнее) и вообще, с женщинами-чиновницами полный улёт. Да, если мужчине чиновнику можно что-то доказать, то на женщин никакая логика не действует.
pushistik13
10 Пушистик (pushistik13)   • 11:37:57, 29.01.2019
+1

гречка где?

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus