Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 18 Апреля 2021    13:57:31
Главная » Новости » Житомир » Общество » 2019 » Февраль » 18 » 18:11:47

Юрій Дерев’янко виступив за добровільну вакцинацію та проти порушення прав дітей на освіту. ФОТО. ВІДЕО     Реклама  

18 Февраля 2019, 18:11:09 2596 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Юрій Дерев’янко виступив за добровільну вакцинацію та проти порушення прав дітей на освіту. ФОТО. ВІДЕО

Кандидат в Президенти України від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко зустрівся з учасниками спільноти «Мами Житомира», з якими обговорив питання вакцинації дітей та дотримання їхніх конституційних прав під час допуску в садочки та школи. 

Мешканці Житомира поскаржились Дерев’янку на те, що Комісія міськради видала протокол, щоб у місті дитсадки і школи не пускали не щеплених дітей на навчання, мотивуючи це спалахом кору. У цьому наказі йдеться про те, що допускати можна дітей при наявності щеплення або довідки лікаря що дитина здорова.

Одна з учасниць спільноти підкреслила, що Європейська конвенція про захист прав людини говорить про те, що ніхто не має права забороняти людині вчитись, не говорячи вже про конституційні права.

«Ми не проти вакцинації, ми за добровільну вакцинацію, якщо держава заставляє - то вона має нести повну відповідальність! Я за дитину несу відповідальність і маю вирішувати сама! Зменшили кількість протипоказань з 30 до 5 відсотків, дитина з онкомаркерами - і це тепер не є протипоказання. Мами налякані і вакцинують, але є відсоток, які бояться, я боюсь, що моя дитина осліпне», - сказала вона. Жінка додала, що в розвинених країнах не лише слідкують за якістю вакцин, але й лікують всіх, хто зазнав негативних наслідків від рекомендованої вакцинації. «Там люди вірять своїй країні, знають що вона їх захищає», - сказала вона.Один з батьків також виступив проти того, щоб над його дитиною робили експерименти. «Бо ніхто потім не поверне здоров’я моїй дитині. Грати в рулетку страшно», - сказав він.

Одна з матусь повідомила, що щеплень у її дитини немає, однак є довідка лікаря про те, що дитина здорова. «В садок нас просто не пустили, вигнали, ще й сказали що поліцію викличуть!», - обурилась вона.

Одна з мам вважає, що це робиться з метою корупції, щоб батьки змушені були купувати довідки, що є вакцини.

Юрій Дерев’янко зазначив, що для такого рішення місцевої влади має бути подання головного державного санітарного лікаря, що в Житомирі є епідеміологічна ситуація, спалах захворюваності.

«Якщо такого нема, то це незаконно. Будемо це вивчати і витребовувати документи. Якщо навіть є спалах який сенс не пускати людей без щеплення, треба тоді карантин робити і взагалі нікого не пускати. Більше того, під час епідемії взагалі заборонені щеплення», - сказав він.

Дерев’янко зазначив, що згідно з Конституцією, кожна дитина має право на освіту і держава ЗАПЕЗПЕЧУЄ ДОСТУПНІСТЬ до дошкільної, початкової і середньої освіти.
 

«Ми витребуємо всі документи, що стали підставою для прийняття такого рішення і вивчимо їх. Звернемось, чи був введений карантин по кору, адже ви кажете, що був карантин по грипу. Вам треба отримати довідку від лікаря що дитина здорова, це єдине що згідно законом зараз надає дитині доступ до навчального закладу. Якщо не пускають - викликайте поліцію що порушуються права громадян і перевищення повноважень завідувачем садка чи директором школи. Епідемії немає, надзвичайної ситуації нема, умов де можливе обмеження прав і свобод громадян немає. Також вам на озброєння аби аргументувати свої права - є наказ МОЗ про те, що у разі виявлення хворого або спалаху на кір лікарі розробляють план протиепідемічних заходів і забороняють приймати дітей без щеплення у навчальні заклади на період карантину. Якщо карантину і епідемії немає, то цього забороняти не можна», - порекомендував Юрій Дерев’янко.Кандидат в Президенти підкреслив, що виступає за добровільну, а не примусову вакцинацію.

«Якщо поглянути глобально на це питання, я вважаю, якщо лікар бачить, що дитина здорова і батьки не хочуть робити щеплення, то це їх право, батьки найбільше зацікавлені аби їх діти були здорові. Не пускати таких дітей на навчання категорично не можна. Цю позицію потрібно чітко і однозначного зафіксувати на законодавчому рівні», - сказав Дерев’янко.
Тэги: Юрий Дерев'янко, вакцинация, кандидат в президенты

Новости партнеров
Комментариев: 4
CPTN
1 AntiHype (CPTN)   • 18:38:44, 18 Февраля 2019 [Материал]

Когда уже здравый смысл появится? Ну хотите вы испытать удачу и поиграть естественный отбор, всегда пожалуйста. Только делайте это отдельно от адекватных родителей.
А этот кандидат, типичный популист, выезжает на острой теме.
nvvetal
2 Ololo (nvvetal)   • 19:19:21, 18 Февраля 2019 [Материал]

еще блокчейн )))
Cobalt
3 Cobalt (Cobalt)   • 20:29:56, 18 Февраля 2019 [Материал]

А сам кандидат вакцинирован? Или ходит в народе, распространяя бацилу заразы?
RaID
4 Сергій (RaID)   • 23:15:12, 18 Февраля 2019 [Материал]

Здоров"я для держави найголовніше, читайте конституцію, стаття 3 шановні противники доказової медицини. Це означає що освіта якщо що то не найголовніша, і для збереження здоров'я - нею можна і знехтувати якщо доведеться. Якщо у вас є протипоказання, то ви маєте бути у перших рядах за вакцину, щоб вас чи ваших дітей захищав колективний імунітет. Коли ваших здорових дітей не пускають у школу, то роблять це лише для захисту ваших же дітей від хвороб, які дуже заразні і на прикладу кору з 90% ймовірністю після контакту з хворим захворіє дитина, а 5% від захворівших отримають наслідки на все життя. Ви готові взяти на себе таку відповідальність? Не побіжите масово у інфекційне відділення лікарні у випадку чого? Самі знаєте як краще лікуватись і будете самі лікуватись? Якщо не вірите у вакцини, повірте у реальні кейси, як у розвинених країнах де рівень вакцинації високий, спалахи реєструвались у всяких релігійних школах, де народ масово проти. Запитайте себе чому так? Читайте не дносайти, а офіційні джерела з доказами.

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про захист населення від інфекційних хвороб
Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах

Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших
дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки
закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним
наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду
дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у
цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення
згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з
хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з
календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням
установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при
благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму
відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного
дитячого закладу та відвідувати його.

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus