Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Четверг, 21.03.2019    08:35:40
2019 » Март » 716:20:06

Ви варті найкращого, – Борислав Розенблат під час зустрічі з дружинами загиблих військових     РЕКЛАМА  

Ви варті найкращого, – Борислав Розенблат під час зустрічі з дружинами загиблих військових
07.03.2019
16:20:06
2029
1

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Народний депутат України Борислав Розенблат зустрівся з дружинами загиблих на Сході України військових. Зустріч відбулася 7-го березня у громадській приймальні народного депутата.

«Щороку, на початку березня, зустрічаюся з дружинами загиблих бійців, аби привітати зі святом весни. Чотири роки поспіль для нас ці зустрічі – це чергова нагода обговорити важливі питання, поділитися проблемами. Чоловіки цих жінок віддали своє життя за наше майбутнє і сьогодні перед нами стоїть завдання підтримати їх родини, забезпечити гідне життя. Ці жінки варті найкращого.  Здоров’я, гармонії та миру вам!», – наголосив народний депутат України Борислав Розенблат.

Під час зустрічі говорили  про субсидії, пільги та інші нагальні питання.
 

«Можете розраховувати на мою підтримку. Зараз є два важливих питання – пенсії та оздоровлення родичів загиблих бійців. Я не кажу, що вирішу це  самостійно, але об’єднавшись разом зі своїми колегами – депутатами, ми маємо впоратися з цим завданням. На війні гинуть бійці з усієї України, тому ці питання стосуються не лише Житомира. Потрібно комплексно підходити до проблеми», – відзначає Борислав Розенблат.


Вдова бійця 95 бригади розповіла, що вже не вперше приходить на традиційну зустріч з Бориславом Розенблатом.

«Мені дуже приємно, що нас, дружин загиблих воїнів, запрошують  кожної весни поговорити із народним депутатом. Тут нас завжди вислухають підтримають та  допоможуть. Помічники народного депутата постійно з усмішкою зустрінуть та посприяють у розв’язанні  проблем», – говорить Марина Книш, яка нині фельдшером служить у 95-ій бригаді. – «Я пишаюся своєю роботою, вважаю, що виконую те, що не встиг мій чоловік», –ділиться жінка.

Під час зустрічі народний депутат Борислав Розенблат привітав жінок з прийдешнім святом весни та передав подарунки.


Полезные объявления:
Комментариев: 1
antonvox
1 Антон А (antonvox)   • 16:34:16, 07.03.2019
+3

Красивые женщины, удачи вам. Уверен, в вашей жизни будет еще много счастья и любви!

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus